|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zalostna
28.11.2006 21:35:25   
loreta
zivjo punce!z mojim,sva nacrtovala,da bi zanosila in v taprvo sem zanosilauser posted image bila sem vesela.noseca sem bila 1m,neki vecer sem sla u wc in videla na hlacke rdeco pikico:(drugi dan sem takoj sla G,rekev mi je da moram pocakat 48h in da pridem zopet na pregled.ko sem sla G mi je reku da zgubljam svojo pikicouser posted image user posted image ,biv je to zame sok,na ciscenje nisem sla,ker so mi rekl da se bo to samo,imela semuser posted image 11 dni,zdej me pa zanima,po kolikom cajtu bi jaz zopet zacela,user posted image ,ker mi ni nic rekuuser posted image ,,upam da hmalu

_____________________________

*****
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zalostna
29.11.2006 8:55:38   
Anonimen
Pri tako zgodnjem ss, ko še ni bilo potrebno čiščenje lahko takoj.
Pa žal mi je da se ti je to zgodilo.
Čimprejšen user posted image  ti želim in zdravo user posted image .

(odgovor članu loreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zalostna
29.11.2006 9:24:53   
sonchek
Žal mi je da se ti je to zgodilouser posted image ..

...mislim, da bi po prvi user posted image ...kar takoj lahko začela delat na user posted image ..sploh ker si bila tako malo noseča in ker ni bilo potrebne abrazije...

želim ti veliko sreče in da čim prej ugledata user posted image ...in potem srečno do konca...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zalostna
29.11.2006 9:48:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  vidva kar takoj v akcijo, pa bo user posted image

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?