|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamudila cepljenje
7.7.2011 15:51:03   
0509d
Pri sisitematskem pregledu za vstop v 1. razred so mojo punčko cepili. So nam rekli, da moramo naslednjič pridet čez 6 tednov, ker smo imeli zadnje čase kar nekaj težav sem na cepljenje pozabila. Zdaj v soboto gremo na dopust in bi jo cepile, ko pridemo nazaj. Je kaj narobe, ker smo zamudili cepljenje?
Če dobro vem so jo cepili proti ošpicam ( druga doza ), da zdaj pa naj bi se proti hepatitisu.

hvala :-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zamudila cepljenje
7.7.2011 17:10:20   
mateyka
po moje ni panike. naša je bal cepljena za hepatitis ko je bal cca 6 mesecev stara, tako da po moje lahko pri vas kaka mesec počaka (aka ni neke starostne meje ko se odločiš cepit hepatitis).

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zamudila cepljenje
7.7.2011 22:12:12   
NEVA-1
meni so rekli, da važno da do šole to zrihtate, teden gor al dol...lep dopust

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zamudila cepljenje
7.7.2011 22:27:46   
*bubi*
Je bila prvič 2x cepljena? Poleg ošpic tudi 1. doza hepatitisa?

Ponekod na prvem sistematskem cepijo samo proti hepatitisu, po 6 tednih pa 2x.

So namreč 3 doze in je določen časovni razpon, ki ga je potrebno ujet, drugače ni zaščite. Pred vstopom v šolo dobijo 2 dozi, tretjo pa v 1. razredu.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zamudila cepljenje
8.7.2011 11:28:24   
Rubin.
Se strinjam z bubi.

Jaz bi na tvojem mestu poklicala v ZD.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zamudila cepljenje
8.7.2011 12:55:20   
Janyna
Tudi mi smo zamudili cepljenje (1. zato ker je bil otrok bolan, 2. zato, ker se nismo mogli logistično zment, potem smo pa pozabili). Dobili smo ponovno vabilo par mescev kasneje, šli cepit in nič ni bilo narobe.

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?