|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaprtje?
13.6.2006 17:13:15   
tinkamiška
Z Izo sva začeli z uvajanjem druge hrane(stara je biloa 5 mesecev in 14 dni). čez 12 dni bo stara 6 mesecev. začeli sva z sokcem iz jabolk, korenčka,... sedaj sva pa tretji dan na kašici, ki sem jo nardila iz kuhane papaje, jabolka, hruške in dodala malo banane. Naj povem še, da zelo rada je in pojedla bi toliko kolikor bi ji dala. Dam ji pa recimo 5 žličk te kašice.

Najprej je bilo vse vredu,je normalno kakala, sedaj pa je že 4 dan od kar je nazadnje kakala. A je to normalno, ali je zaprta? Lula normalno. A sem ji dala prehitro kašico?

Poleg tega sem pa opazila, da se tudi veliko manj pristavlja, jo moram prav posiliti, razen zvečer in ponoči(takrat se doji na 3-4 ureuser posted image ) čez dan pa ne je tudi po 5 ur, pa še dlje nebi, če je nebi spomnilauser posted image joške imam pa kot dva kamna in si mora tu in tam tudi malo izčrpat mleko.

Pred uvajanjem se je čez dan dojila najmanj 4x.

Sem mogoče malo zmedeno napisala, ampak prav tako se počutim sedaj pri uvajanjuuser posted image user posted image

Dejte mi malo svetovat prosim.

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaprtje?
13.6.2006 17:20:01   
Maleal
Banana in korenje zapirata,probaj ji dat kašico s slivami.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaprtje?
13.6.2006 18:53:22   
via_2
moja user posted image  bo 20. junija stara 6 mesecev - torej sta kakšen dan razlike. tudi moja pupika je ob uvajanju goste hrane manj pogosto kakcala - in ko so enkrat minili 3 dnevi, me je zaskrbelo. pa sem ji skuhala čežano iz jabčkov in suhihi sliv (bio slive dobiš v DM, verjetno so tudi drugje), in ko je to popapcala, se ji je kar hitro "odprlo".
glede pristavljanja pa ista zgodba. na začetku se jo kar sama pristavila ne da bi mi "povedala", da je lačna. posledica je bila, da je naredila par požirkov in konec, jaz pa sem se spraševala, kaj je narobe. potem pa sem to prakso opustila in sedaj pustim, da začne nergati, da je lačna in takrat jo pristavim. zadeva se sedaj veliko bolje obnese in na vidiku je celo nekakšen urejen dnevni ritem, ki ga določa moja pupika - kdo pa drug 

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaprtje?
13.6.2006 19:43:39   
tinkamiška
hvala za odgovorauser posted image

bom poskusila z slivo in jabolko. kakšno pa naj dam razmerje in naj ji dam kolikor želi ali naj še vedno vztrajam pri nekaj žličkah?

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu via_2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaprtje?
13.6.2006 20:06:28   
Anonimen
A si ji dala kaj dodatne tekočine, glede na to, da jo z dojenjem zdaj dobi bistveno manj? Tudi to bi delno lahko bil vzrok zaprtja.

Če si dobila v kakšnem paketu (mislim, da je bil DM) knjižico Hipp-v njej je navedeno, kaj zapira oz. kaj normalizira blato.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaprtje?
13.6.2006 20:09:43   
tinkamiška
Hm, nekaj sem dobila od Hippa ja, moram it pogledat, če je to ta knjižica...

Kar se tiče pa tekočine, ji ponudim tu in tam vodo, ampak me je pa spet "strah", da nebi žlampala, potem se pa nebi hotela dojit, ker bi jo trenutno nasitila, al se motim?




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaprtje?
13.6.2006 20:11:01   
tinkamiška
ne nimam te knjižice, norti so samo reklame za njihove izdelke, nič ne piše o tem kaj naj bi zapiralo in kaj ne

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaprtje?
13.6.2006 20:14:29   
Anonimen
Če bi se zaradi vode prenehala dojit? Po moje ne, samo ne ji dat cele stekleničke naenkrat. Raje večkrat po malo v tistih petih urah, ko se noče dojit.

Kašico sliva-jabolko ji daj par žlic, če do sedaj slive še ni poskusila (da vidiš reakcijo).

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaprtje?
13.6.2006 20:34:40   
tinkamiška
o.k. bom jutri poskusila, malo zmiksane slive sem ji sicer danes dala za poskusit, ampak samo za poskusit, ker sem brala, da je s zuhim sadjem treba še počakat, ampak glede dodajanja je toliko različnih informacijo, da na koncu sploh ne veš al delaš prav ali neuser posted image .
bom jutri nardila prav kašico in upam, da bo kaj zaleglo. vodo ji bom pa tudi ponudila večkrat na dan, pa javim, če se bo kaj spremenilo.

hvala tudi tebi mičuser posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaprtje?
14.6.2006 19:16:58   
tinkamiška
Sem nardila danes kašico iz jabolke in sliv...iza še ni nič kakala, dala sem ji tudi večkrat za pit, nesladkan bebi čaj in več sva se dojili. Upam, da se bo počasi odprlo. Sem skuhala tudi slivov kompot in ji ga bom ponudila(tekočino mislim)...

Še nikoli se nisem tako veselila pokakane pleničkeuser posted image upam, da bo jutri izi ratalo kakat.

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?