|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zbadanje v trebuhu
19.9.2005 7:32:58   
klavdijak1
Tud jest sem ena tistih čakajočih in mam še 6 dni.
Že tri dni me zbada v spodnjem delu trebuha, boli križ in ful večkrat hodim lulat.To niso moji običajni znaki za .
Zdej me pa kar mal skrbi da nimam kakšnega vnetja jajčnikov in če ali je vseeno možno da sem noseča???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zbadanje v trebuhu
19.9.2005 7:35:35   
Maša26
Ja pol si pa najbrž noseča.

(odgovor članu klavdijak1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zbadanje v trebuhu
19.9.2005 7:57:13   
Kato
Za čestitke je verjetno še prehitro, ampak vseeno
Problem pa je, da ni vse skupaj psiha. Jaz jo pričakujem jutri in tudi nimam klasičnih znakov moje , pa mi je bilo včeraj popoldan tako slabo, da sem mislila, da bom kar umrla (pa ni bila hrana ali kaj drugega).
A je možno, da se mi znaki slabosti pokažejo že prvi mesec?

(odgovor članu klavdijak1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zbadanje v trebuhu
19.9.2005 8:06:50   
Stefka
Po mojem je možno.
Ampak prejšnji mesec mi je M zaostajala 12 dni, pa vsi znaki; slabosti, utrujenost, križ, non stop WC... pa na koncu ni bilo nič - tako da zna biti tudi psiha. Vsaj moja je očitno zelo močna .

(odgovor članu klavdijak1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zbadanje v trebuhu
19.9.2005 8:46:19   
nelky
Živjo, Klavdijak1!

Sva že dve. Tudi jaz imam testiranje čez 6. dni, torej 25.9., pa čist podobne znake kot ti. Midva z mojim sva ta mesec sicer bolj malo delala na tem, ker opremljava stanovanje in sva bila ob službi kar precej utrujena, a je bilo pa takrat, ko sva, bolj fletno in mogoče ravno pravi čas za . Upajva torej skupaj, če ne bo, bo pa naslednjič, a ne?! Saj smo vztrajne. Enkrat nam bo že uspelo.

Držim pesti zate!

nelky

(odgovor članu klavdijak1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zbadanje v trebuhu
19.9.2005 10:57:22   
girly
držim pestke za vse nas!mene špika tud že cel mesec in mi je skoz po malem slabo.upam, da se bo ta mesec prijelo in bomo drugo leto že zibali

lep dan

(odgovor članu klavdijak1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zbadanje v trebuhu
19.9.2005 11:07:24   
agnes
klavdijak1, upam da si noseča, sam iz ikušenj lahko rečem, da psiha tudi dela svoje

(odgovor članu klavdijak1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zbadanje v trebuhu
19.9.2005 11:44:08   
ur+sa
Stefka, tudi meni se je to ze zgodilo. vsi znaki so ze kazali na to da sem, potem sem pa cakala 1 mesec naredila test. in nic... potem je pa se tardeca prsla .

(odgovor članu klavdijak1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zbadanje v trebuhu
19.9.2005 11:46:25   
lana38
Zelo je podobno zgodnjim nosečniškim znakom. Se je pa tudi meni že zgodilo, da sem vse te znake imela, pa je vseeno prišla M.

(odgovor članu klavdijak1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zbadanje v trebuhu
20.9.2005 18:16:16   
lenika
Jaz sem imela tudi špikanje in bolečine v spodnjem delu telesa tam okoli 20. avgusta, torej 10 dni pred M, vedela sem, da to ni tako kot vedno, ker je bila čisto neka nova bolečina, ki je še nisem ponala in kaj je iz tega ratalo...

(odgovor članu klavdijak1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?