|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zima - smučanje
4.10.2010 14:19:14   
kristinaj
letos nameravamo prvič na smučanje vsi skupaj. otroka sta stara 3,5 in 2 leti. zanima me ali pozna kdo kakšen kraj bi bil ugoden  za družine in predvsem komot. v mislih imam apartma lahko tudi aparthotel na smučišču s tem, da je otroško smučišče blizu, da si takoj v apartmaju, da ni potrebno se vozit ali uporabljat kakšnega drugega transporta... ko te prime lulat, greš lulat, pa kakat in malica itd...

hvala

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zima - smučanje
4.10.2010 17:42:49   
tajtaja
Kaj takega bi tudi jazuser posted image !user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zima - smučanje
4.10.2010 20:33:17   
tt79
mi na družinske počitnice hodimo na Cerkno, v tisto leseno kočo na vrhu...lahko pokličeš v hotel cerkno, če imajo še kaj prosto, čeprav dvomimuser posted image  mi si vsako leto, ko zaključimo z dopustom rezerviramo za naslednje letouser posted image
Drugače pa hodimo še v ski chivetta v Dolomite (maš tudi vse na dosegu roke)user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zima - smučanje
5.10.2010 8:54:41   
kristinaj
ma cerkno mi je preblizu :=))) bom pogledala civetto... hvala lepa...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zima - smučanje
5.10.2010 13:10:42   
livia
Mi hodimo v Sexten - Dolomiti. Sicer v apartmaje, ampak tale hotel je direkt na otroškem smučišču. http://www.hotel-willy.net/

Še eni apartmaji blizu http://www.gruenelaterne.it/de/index.asp

< Sporočilo je popravil livia -- 5.10.2010 13:11:41 >

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zima - smučanje
5.10.2010 21:07:50   
bomboncek1

IZVIRNO SPOROČILO: tt79

mi na družinske počitnice hodimo na Cerkno, v tisto leseno kočo na vrhu...lahko pokličeš v hotel cerkno, če imajo še kaj prosto, čeprav dvomimuser posted image  mi si vsako leto, ko zaključimo z dopustom rezerviramo za naslednje letouser posted image
Drugače pa hodimo še v ski chivetta v Dolomite (maš tudi vse na dosegu roke)user posted image user posted image


Ne vem na katero Civetto ti hodiš, ampak tam kamor hodim jaz, je daleč od tega, da je vse na dohvatu ruke. Do gondole se moraš peljat z avtom ali ski busom, šele z gondolo prideš na smučišče. otroški smučarski vrtec čisto na drugi strani kot gondola, pa niti tako malih otrok ne jemljejo. Meni je na civetti super, ampak dokler otroka ne bosta primerna za v šolo ali vsaj za z nama na smučišče, je to izgubljen čas in denar.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zima - smučanje
6.10.2010 8:04:12   
livia
Dejte napisat kak kontakt za Civeto, ker kolikor se jaz spomnem iz otroških let, ko smo tja hodili, se je blo tudi treba peljat na smučišče.

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zima - smučanje
6.10.2010 9:12:38   
bomboncek1
Išči malo po googlu. V kraju santa fosca je hotel Nigritella, potem pa so še posamezniki, ki oddajajo apartmaje, torej išči appartamenti santa fosca ali appartamenti pescul ali appartamenti pecol ali appartamenti alleghe, probaj ta link http://skiholidays.si/smucanje/smucanje_v_italiji/smucisca/smucisce/alleghe/namestitev/residence_valpiccola/prikaz/namestitev/?no_cache=1
tu pa imaš hotele
http://www.skiresorts-test.com/hotels/civetta...2.1
Če se ne motim, so v času šolskih počitnic organizirali šolo smučanja v Civetti tudi različni slovenski klubi, ko smo mi hodili tja, smo vedno srečevali ljubljanskega in koprskega ali izolskega. poskusi pogledat če imajo že ponudbo za novo sezono.

Meni je na Civetti lepo, ne morem pa rečt, da je vse pri roki. Za male otroke, ki rabijo lulat, kakat, malicat itd, da boš uletavala iz apartmaja na smučišče, skoraj ne moreš. S sedežnico moraš gor na smučišče, tam sicer so koče, samo če je treba it otroka previt, preoblečt ipd, moraš spet s sedežnico dol v dolino. No, sicer so tudi apartmaji v bližini smučišč, ne rečem, ampak tako da je vse na dohvatu ruke, pa mislim, da boš težko našla.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zima - smučanje
8.10.2010 7:23:12   
barni
Dokler nisva imela otrok sva vedno hodila v Dolomite (doline okoli gore Sella). Zdaj pa dokler otrok ne zraste toliko, da bo res lahko smučal z nama kolikor toliko samostojno, hodimo na Mariborsko pohorje - Bolfenk. Super je, blizu (ne rabiš 5 ur z avtom), bolnišnica MB je spodaj, vse je na dohvat ruke, pa tudi smučišče je za otroke čisto kul, jaz pa tudi v tem času prilagodim svoje smučanje otroku in itak ne moreva it za cel dan smučat, ker nam je pomembno, da smo skupaj.

Skratka, ko bo otrok malo večji, bo tudi tujina prišla na vrsto. Do takrat pa ne vidim smisla. Pa sama zelo rada smučam in Dolomiti so mi res super.

Če pa nujno hočeš v tujino, potem pravijo da je fajn Kronplatz za otroke, pa mi smo bili enkrat v PEra di fassa, pa je bila zraven hiše sedežnica, samo ne vem, kako je bilo potem na gori poskrbljeno za male otroke. Mislim, pa da so imeli neke zadeve za njih. Menda imajo tudi avstrijska smučišča določene namestitve na smučišču.

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zima - smučanje
20.10.2010 10:58:26   
lusy
Pozdravljene punce!

Zanima me kam grete s svojimi družinicami letos na smučanje? Namreč mi smo mlada 3 članska družinica z našim malim vragcom, ki je pravkar dopolnil 4 leta. Z možem sva razmišljala, da bi letos mogoče že bil pravi čas za šolo smučanja za malčka. Kaj menite, zanimajo me vaše izkušnje.

Prav tako sem pregledovala kar nekaj smučišč in prav tako agencij. Našla sem zelo ugodne in dobre ponudbe na nekem portalu turistične agencije Odpotuj.net - pa me zanima, če je katera že potovala preko njih? Namreč sami navadno vedno potujemo preko Sončka ali Palme, tile pa so sicer preko telefona prijazni in ponudbe imajo odlične, ampak ne vem ali so OK?

Zelo vesela bom vsakega vašega odgovora in nasveta.

Lusy

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?