|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   terme prilagojene dojenčkom
20.10.2010 13:03:19   
biga
V začetku februarja bi šli s 3,5-letnim sinom in 11-mesečno hčerko na dopust v terme. Zanimam se za hotel, ker bi si rada vsaj enkrat odpočila od kuhanja. Zanima me, če obstaja kak hotel, ki ima prehrano prilagojeno dojenčkom, se pravi, da se lahko zmeniš za manj slano ipd. Glede na to, da ima hči sum na alergijo (ne vemo točno na kaj), pazim pri uvajanju goste hrane in sem prepričana, da pri 11. mesecih še ne bo jedla vsega enako kot mi. Torej, je kje restavracija prijazna do dojenčkov?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: terme prilagojene dojenčkom
20.10.2010 13:54:53   
Hope2
Vem samo za terme čatež, tam se npr da z njimi zmeniti, če ima otrok alergijo, da mu kuhajo posebej. Najbolje da pokličeš na recepcijo in vprašaš. Glede na 11 mesecev, pa tudi ni take panike, če bo otrok par dni jedel normalno slano hrano. Kljub alergiji, pri slanosti ni treba kompliciratuser posted image .
Glede na to, da imate 3.5 letnega, bo tam tudi najbolj užival, saj je največ animacij, toboganov, gusarska ladja, mali bazenčki... pa igralnica zraven restavracije.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 20.10.2010 13:56:39 >

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: terme prilagojene dojenčkom
20.10.2010 14:34:12   
Jantar
No,če greš v Čatež se glih spočila ne boš,ker boš skoz v akciji s tastarejšim,...drugače pa meni zelo všeč hotel Vivat v Moravskih toplicah,hrana mi je bila super,pa tud ne smem slano,prijazni,prilagodljivi,ustrežljivi tud cel hotel je super za z vozičkom,pa še fajne relacije so za sprehajat, ker je vse v ravnini in ne prevč prometa,.....edino bazen nima nekih toboganov in podbnih atrakcij jih ma pa zato terme 3000,ki so pa sam par me stran,za plačilo kopalne klarte seveda,....user posted image
Všeč mi je blo tud v Dolenskih toplicah kar se hrane tiče,res pa ni nekih sprehajalnih poti, pa toboganov v notranjem kompleksu tud ne....user posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: terme prilagojene dojenčkom
20.10.2010 14:54:54   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Jantar

No,če greš v Čatež se glih spočila ne boš,ker boš skoz v akciji s tastarejšim,...drugače pa meni zelo všeč hotel Vivat v Moravskih toplicah,hrana mi je bila super,pa tud ne smem slano,prijazni,prilagodljivi,ustrežljivi tud cel hotel je super za z vozičkom,pa še fajne relacije so za sprehajat, ker je vse v ravnini in ne prevč prometa,.....edino bazen nima nekih toboganov in podbnih atrakcij jih ma pa zato terme 3000,ki so pa sam par me stran,za plačilo kopalne klarte seveda,....user posted image
Všeč mi je blo tud v Dolenskih toplicah kar se hrane tiče,res pa ni nekih sprehajalnih poti, pa toboganov v notranjem kompleksu tud ne....user posted image


Vivat pa je men čist mimuser posted image . Samo 1 mali okrogel bazenček, premera 2 m za otroke. 3 otroci in gužva, bog ne daj da se še starši še tam zgužvajo. Hrana nič posebnega-razočarana predvsem nad večerjami. Z vsakim obrokom so nas kar neki prekladali od ene mize do druge, pijačo smo dobili šele takrat, ko smo že skoraj večerjo pojedli, aja pa vse moraš neki plačat, medtem ko v drugih hotelih je že vključeno v ceno (npr kopalni plašč, sef v sobi). Ne gremo več tja

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 20.10.2010 14:56:24 >

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: terme prilagojene dojenčkom
20.10.2010 15:02:00   
yenny
Nam je pa v Vivatu zakon!user posted image
Naša je itak za tobogane in razne take zadeve še premajhna,tega tam res nimajo.
Mi je pa všeč,ker ni gužve,zelo čisto,zelo prijazni,pa tudi nad hrano nimam pripomb.
Sobe prostorne in čiste.
Smo bili tudi zraven v termah 300,tam pa so tobogani,pa gužva,o čistoči bi se tudi dalo razpravljati,sobo smo pa vsaj mi imeli eno majhno in vso zmahano.
Pač odvisno od tega kaj ti je prioriteta.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: terme prilagojene dojenčkom
20.10.2010 15:22:51   
Hope2
Kdaj ste pa bili, da ni bilo gužve. Mi smo bili sred tedna, konec septembra, pa sami upokojenci, bazeni polni, še ležalnik si komaj dobiluser posted image . Res je pol odvisno kako srečo imaš na kakako situacijo naletiš. Itak je tako lahko povsoduser posted image , ampak vseeno mi ne gremo več v vivat, raje drugje eksperimentiram.

Pri zajtrku nimajo niti rjavega sladkorja, seveda prijazni so, so ga prinesli, ampak glih nekje ob koncu zajtrka, ko je kava že bla hladna. Hitrost jim ni vrlina. Ravno zaradi te hitrosti, tudi prej opisane iskušnje z pijačo, jaz ne bi čakala na posebnpo hrano za otroka. Mi bi jedli, otrok ap lačen zraven gledal- ne bi razkirala


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 20.10.2010 15:27:11 >

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: terme prilagojene dojenčkom
20.10.2010 15:42:48   
jakaracman
Mi smo uživali v Livadi in naša je takrat imela alergijo na KM in so ji kuhali posebaj.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: terme prilagojene dojenčkom
20.10.2010 16:10:00   
biga
jakaracman, kje je Livada?

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: terme prilagojene dojenčkom
20.10.2010 16:39:52   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: biga

jakaracman, kje je Livada?


moravske toplice. Tam pa je pa tudi zakonuser posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: terme prilagojene dojenčkom
21.10.2010 8:20:41   
Morales
lahko rečem, da vsaj polovica naših term ima super poskrbljeno za otroke, tako da mi se večkrat odločimo med akcijami, ki ustrezajo našim terminom. Nazadnje smo preizkusili nov tobogan v Laškem, je super.


_____________________________

Želite pozitivno vplivati na svet? Najprej uredite lastno življenje.- Lao Ce

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: terme prilagojene dojenčkom
21.10.2010 8:53:12   
nbiba
jaz tudi ne grem več v Vivat. Se popolnoma strinjam z Hope2. Hrane je malo na izbiro, počasnost, prijaznost pa tudi ni na višku.
V petek gremo v Livado tam je zakon user posted image

(odgovor članu Morales)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?