|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmedena......
13.10.2014 9:26:31   
maladeklica
Pozdravljene!

Popolnoma sem zmedena glede tega sem al nisem noseča. Namreč zadnji dve menstruciji sem dobila na 32 dan. Sedaj pa sem zadnjo menstrucijo imela 9.9. in jo do danes 13.10 še vedno nisem dobila se pravi je danes že 35 dan. Naredila sem test v soboto na 33 dan. Pa žal ni pokazau nobenega pluska. 10 dni imam takomočne krče v jajčnikih, prsi imam občutljive na dotik. Danes na 35 dan se je pa pojavil zelo rahel rjavi tok. Kar pa ponavadi nimam pred menstruacijo. Mislite da sem mogoče vseeno delala prezgodaj test.

Hvala za mnenja
neprimerne komentarje pa zadržite zase.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmedena......
13.10.2014 9:35:49   
Anonimen
Pozdravljena,

tako sem imela jaz....

pojdi na krvnega ali pa pokliči ginekologa za pregled...
mene je pogledala,takrat se je vidla vrečka ploda ne...čez 14 dni ponovni pregled in je bilo vse ok...smo potem ugotovili da je bila kasnejša ovulacija...

srečno

(odgovor članu maladeklica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmedena......
13.10.2014 9:39:34   
Shana86
Na tvojem mestu bi ponovila test na vsake 2-3 dni in če se stvari do konca tedna ne bi izjasnile (M ali +), bi poklicala G. Se mi zdi, da je možno oboje, pozna zanositev ali pa neko hormonsko frkanje z izcedkom, ki se bo spremenil v M. Želim ti seveda user posted image user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmedena......
13.10.2014 10:51:04   
maladeklica
joj tole čakanje namreč res ubija. nočem pa zganjat panike. sicer imam že kar nekaj časa težave z tole mojo menstruacijo namreč več kot 7 mesecev sem morala jemati dabroston da se mi je sprožila menstruacija ker je ni in ni bilo :( sedaj je pa bila sama 2x :) pa sva upala da bo mogoče sedaj pa uspelo :) tako da kar še upava da bo to rundo
v soboto sem se že odločila da grem danes k gin pa sej je sedaj pojavil ta rjavi izcedek in ne vem bom sedaj počakala do četrtka ko spet dela moj gin.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmedena......
14.10.2014 9:38:51   
maladeklica
še nekaj me zanima.
namreč recimo da je ta rjavi tok ki je prisoten zdaj že drugi dan in ni sledu o menstruaciji možno da je vgnezditvena krvavite. me pa sedaj zanima kdaj je test po tej vgnezditveni pozitiven? oz. točen

(odgovor članu maladeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zmedena......
14.10.2014 9:41:14   
astrid1
Test je pozitiven lahko kadarkoli. Pred rjavim izcedkom ali po njem ali pa vmes. Merodajen podatek je le datum ovulacije in tistih 14 dni po tem datumu.

(odgovor članu maladeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zmedena......
14.10.2014 9:55:24   
Shana86
Po vgnezditvi je načeloma test pozitiven v 1-2 dneh. Jah teli rjavi izcedki pred M lahko trajajo tudi par dni, jih ima veliko punc - sploh če imaš težave s hormoni.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zmedena......
14.10.2014 17:51:22   
Anonimen
Mene pa nekaj zanima, skoz sem jemala yasminelle in dobila točno M na 28 dni, sedaj sem pa pojedla samo do 19 tabletko, potem sem pa opustila, saj načrtujeva novega člana....pa me zanima, kdaj približno bo zdaj nastopila naslednja ovulacija, mislim se bo štel 14 dan po tej M, ki bo prišla ta teden, ali se bo vse skupaj zmešalo...

(odgovor članu Shana86)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zmedena......
15.10.2014 21:15:16   
beba92
isto se je men prejšni mesec dogajalo in na koncu je prišla user posted image user posted image
mogoče je pri tebi drugače, naredi še kak test in poročaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zmedena......
16.10.2014 8:21:48   
maladeklica
no žal sem jo danes na 38 dan dobila :(tako da več sreče prihodnji mesec.

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?