|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmedena
30.11.2014 11:40:53   
pisckotek
pozdravljeni
imam situacijo, ki je ne znam pojasniti. user posted image

25.10. sva imela s partnerjem nezasciten odnos, sicer kar v casu moje O.. 3.11. sem dobila M, ki pa je bila krajsa, srednja krvavitev, nato se ustavi pri 4 dnevu,( naceloma je 6 dnevni cikel) cez dva dni pa naenkrat pinki izcedek, pri obrisanju, 3x in se enako naslednji dan se 1x. Nato se zakljuci ampak..sledijo slabosti do konca meseca, zmerni krci, kot da bom dobila M spet- ne mocni samo taksno neprijetno crvicenje, pretakanje po trebusni votlini ampak najbolj pa slabosti po hrani, kavi.. In nato vmes beli izcedki, ki se niso koncali. Vsake toliko casa se je vlilo 1x ali 2x dnevno- bel izcedek- se opravicujem.. user posted image
Nato naj bi prisla M.. 27.11. nic.. dan kasneje sem letela na wc, ker sem se pocutila vsa mokra, nic, samo manjsi bel izcedek. Nato nic do naslednjega dne. Manjse nelagodje, kot pred M se nadaljuje, vceraj spet letim na wc, kao mokra, pa vodeni 1x rjavkast-cisto svetel-izcedek ko sem se obrisala. . pred tem sem mislila, da imam popadek, naenkrat me je stisnilo vse, otrdelo in grem na wc in pride to ven..nato nic celi dan, danes enako, zaenkrat nic.

Jaz sem cisto zmedena, nimam pojma, kaj je. Naj povem, da so moje M tocne, v vseh teh letih, imam ze dva user posted image in poraja se mi vprasanje. Je mogoce, da sem zanosila takrat oktobra? Namrec od takrat nisem imela vec odnosov- partner je odsoten sluzbeno in da sem krvavela a bila noseca? Razen konstantnih obiskov toalet, malce povecanih prsi- no te se nikoli niso nekako povecali niti pred M ali v nosecnosti- pa slabosti po kavi ali doloceni hrani ter ta pritisk v spodnjem delu, nimam nic kaj taksnega.

hvala za kakrsenkoli nasvet.user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmedena
30.11.2014 11:43:42   
Anonimen
Ta čas, ko si to vse pisala, bi že test lahko naredila? user posted image user posted image

(odgovor članu pisckotek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmedena
30.11.2014 12:04:04   
jona klara
naredi test in bo vse jasno

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmedena
3.12.2014 12:36:22   
Anonimen
Tukaj pri takšnih problemih je najbolj jasnoviden test nosečnosti. Sicer pa lahko še malo počakaš, pa boš videla če trebušček raste user posted image

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?