|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmrznjeni repki škampov
19.1.2011 14:59:08   
livia
Običajno uporabljam sveže, mi pa zmrznjeni že nekaj časa stojijo v skrinji, pa ne vem kako naj jih pripravim, da bodo okusni.
Kaka ideja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmrznjeni repki škampov
19.1.2011 15:12:03   
naja17
Jaz jih odtajam, mogoče vržeš za 2 min v vrelo vodo, pol pa na prepražen česen, malo vinčka, pokuhaš, po želji dodaš pelate, zraven česnov kruh in je to to... Mnjammmiii...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmrznjeni repki škampov
19.1.2011 15:15:06   
K_a_t_i
10 minut naj vrejo v vodi. Potem jih pa pripravi kot običajno (jaz jih popražim, solim, dodam malo paradižnikove mezge, riž in zalijem z vodo v kateri sem prej pokuhala rakce).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmrznjeni repki škampov
19.1.2011 15:55:32   
Hope2
Če so veliki, jih mi naredimo na žaru. Odtalim, fajn odcedim. Nato jih malo pokapam z limetinim ali limoninim sokom, strt česen, olivno olje. Malo jih pustim v tem soku, pa n ažar oz pozimi na toaster- naj bo fejst vroči, saj se morajo na hitro naredit in ne kuhat. Pečene položim na rukolo, ki jo pokapljam z dresingom.

Lahko tudi nabodala iz repkov, česnovega paradižnika in ribe pa na žaru spečeš

Iz malih repkov pa edino da jih v rižoto vržem ali med omako za testenine

Če so neočiščeni, pa dokupim nekaj celih škampov ali kozic in naredimo buzaro

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 19.1.2011 16:07:57 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmrznjeni repki škampov
20.1.2011 9:05:10   
suzolinka
Jaz jih pa skuham in odlijem vodo. Posebaj skuham riž, ga popečem in dodam koruzo, jajce in repke

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zmrznjeni repki škampov
20.1.2011 10:04:00   
ajsek
Zakaj jih pa daste v krop, preden jih popečete?

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zmrznjeni repki škampov
20.1.2011 10:31:55   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Zakaj jih pa daste v krop, preden jih popečete?


To meni tudi ni jasno, še manj da jih je treba najprej 10 minut kuhat v vodi, ap še potem kuhat ali pečt s hrano. user posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zmrznjeni repki škampov
22.1.2011 16:09:56   
livia
Evo, danes sem naredila iz njih rižoto in je bil prav fin.

Sem prepražila čebulo in česen, dodala riž, zalila z malo paradižnikove mezge in juhe, solila. Proti koncu sem dodala repke, ki sem jih prej 5 minut kuhala v slanem kropu.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zmrznjeni repki škampov
23.1.2011 8:17:34   
suzolinka
Zato, ker mi manj smrdijouser posted image Vedno jih najprej zavrem in odlijem tisto vodo ven. 

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?