Letošnja zima nas je že kar nekajkrat razveselila in pobelila bregove v bližini našega vrtca. Da je to čas velikega otroškega veselja, ni treba posebej poudarjati. Tega pa ne moremo ravno trditi za ptičke, ki niso odleteli v tople kraje. Zato smo se odločili, da za te ptičke poskrbimo kar sami. Da jim na mrazu ne bo hudega, smo jim izdelali ptičje hišice. Vsak dan pridno skrbimo, da jim ne zmanjka hrane, staršem pa se lepo zahvaljujemo, ker so nam bili pri izdelavi v veliko pomoč. Ptičje hišice si lahko ogledate na našem igrišču, kako bingljajo z drevesa in čakajo na ptičke.
Vrtec Miškolin, vzgojiteljici Saša Jerman in Danijela Grilc
Ti je članek všeč? Klikni Like in podaj svoj komentar:
Zveza potrošnikov je ocenjevala slovenski med
Oktobra je Zveza potrošnikov Slovenije objavila rezultate testiranja medu 13 različnih vzorcev.
6
Odstranjevanje madežev na naravni način
V priročniku EKO nasveti za vsak dom smo preverili, kako brez kemije in na povsem naraven način odstraniti celo paleto m...
4
Na BIO kmetiji je lepo!
Ringarajevci smo se s HiPP-om odpravili na potep na Bio kmetijo Ljubica. Preberite si in poglejte video, kako smo užival...
4
Evropski Dan Opazovanja Ptic In Ptičariada
2. in 3. oktobra praznujemo Evropski dan opazovanja ptic
3