|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Embalaža" za vodo
3.6.2010 23:50:51   
Sonrisa
Do zdaj sem vsake toliko časa kupila plastenko z vodo samo zato, da sem jo lahko polnila potem s tisto iz pipe. Odločila sem se, da si nabavim nekaj "drugačnega" in sem naletela na dve meni všečni stvari. Zdaj pa ne vem, za katero naj se odločim. user posted image

Dobrodošla vsa mnenja, informacije, kritike in pohvale. user posted image

Še povezavi:
http://www.flaska.si/
http://hood.si/aladdin.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Embalaža" za vodo
4.6.2010 7:45:20   
mato007
Živjo, pri nas cela družina uporablja Flaško, imamo dve in smo z vodo iz nje zadovoljni. Z njo zalivamo tudi rože in se jim pozna na listih in cvetju da so drugačne. Sem ap tudi na RR že zasledila precej reklame za Flaško, tudi v eko rubriki je članek na to temo.
Steklo je le steklo, plastika pa naj bo še tako superdobra je plastika :).

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Embalaža" za vodo
5.6.2010 2:02:48   
Sonrisa
Najlepša hvala, torej bo Flaška. user posted image

(odgovor članu mato007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





100 mladim podarimo 3 obroke kredita
NLB bo 100 mladim povrnila 3 mesečne obroke kredita v skupni vrednosti do 1.000 EUR. Preverite, kako lahko sodelujete v ...
Po novem lažje do neizplačanih preživnin
1. septembra so začele veljati spremembe glede nadomestila preživnine, ki bo precej olajšala izterjavo neizplačanih prež...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?