|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Pokanje" čeljusti
20.2.2009 9:48:09   
bellissima
Lep pozdrav!
Jaz pa imam en čuden problem, ki me pa vedno pogosteje spravlja v zadrego. Ko jem, žvečim čigum ali samo zazeham, mi čeljustni sklep zelo naglas poka, kot bi nekaj preskakovalo. Če si z roko tiščim na mestu sklepa je malo boljše. Boli me sicer ne, je pa tak neprijeten občutek, kot da se mi bo zataknilo in ne bom mogla zapreti ustuser posted image . A ima kdo podobne težave in kako ste jih rešili, jaz ne vem kaj bi lahko naredila. Naj povem, da je to pokanje tako glasno, da ga sliši vsa moja bljižnja okolica (na kosilo nas gre cca. 8-9!!!) in mi je zelo neprijetno.

Hvala za pomoč in pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Pokanje" čeljusti
20.2.2009 10:25:47   
Anonimen
Meni se enako dogaja, rešitve pa še nisem našla.user posted image

(odgovor članu bellissima)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Pokanje" čeljusti
20.2.2009 10:30:29   
honey
Meni se to dogaja, odkar nimam več spodaj modrostnih zob. Nekako  sem rešila težavo tako, da zdaj ne odpiram ust na široko, ampak žvečim bolj tako, na kratko, če pa moram usta na široko odpret, recimo, ko kaj jem, zeham ipd. pa za malenkost potisnem spodnjo čeljust ven. Se mi zdi, da mi malo pomaga.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Pokanje" čeljusti
20.2.2009 13:01:31   
uwaga
Lep pozdrav!
Jaz sem imela podoben problem pred leti. Sem obiskala zdravnico, ki me je poslala v bolnico na slikanje in pregled. Povedali so mi , da imam raztegnjene čeljustne vezi in naročili naj delam vaje za utrditev. Roke položiš na čeljustne sklepe tam kjer poka, daš jezik na nebo in "grizeš" v prazno. Vaje sem delala vsak dan, kadar sem imela čas po nekaj minut. V dveh - treh tednih je bilo o.k.
Upam ,da vam bo kaj pomagalo.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Pokanje" čeljusti
20.2.2009 21:35:58   
ely*
jaz mam te probleme že odkar vem zase, se spomnim da smo se že v osnovni šoli temu smejaliuser posted image

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Pokanje" čeljusti
20.2.2009 23:56:46   
tame
No tudi jaz imam te težave. Zobozdravnica me je poslala na slikanje, kjer se je lepo videlo, da imam eno sklepno "čašico" zelo plitvo in tam preskakuje. Svetovala mi je tudi, naj opravljam take vaje kot uwaga. 

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Pokanje" čeljusti
22.2.2009 8:27:49   
caillou
Hvala enako. S tem da se mi je ekrat čeljust zaskočila in sem rabila kar nekaj časa, da sem jo spravila nazaj. Me je pa grabla panika ja.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu tame)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Pokanje" čeljusti
22.2.2009 9:08:25   
constanca
Meni se je tudi to dogajalo in bolelo je tudi.

Pa mi je zobozdravnica rekla, naj samo jezik uprem na nebo in posledicno odpres usta. In to malo ponavljas.  Nekaj dni in je ze bistveno bolje. To je bilo ze nekaj let nazaj in zdaj se vedno sem pa tja delam to vajo, ko zacutim, da vezi niso vec tako mocne.

Super enostavna resitev za tako veliko tezavo.



(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Pokanje" čeljusti
22.2.2009 16:26:53   
barika
Še ena taka. mene včasih to fuulll zaboli, pa vidim, da obstaja rešitev,  user posted image user posted image

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Šport & Nosečnost
Janjikaaaa

Zakaj bi se med nosečnostjo, vsaj v prvih mesecih odpovedale športnim aktivnostim (joga, pilates, fitnes, tek in drugi športi)?

Strah pred škodovanjem dojenčku (51%)

Premalo energije in volje (16%)

Premalo časa (5%)

S športom se tudi prej nisem ukvarjala (28%)


Število vseh glasov: 164

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!