|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Trd" otrok
10.2.2006 9:34:38   
Anonimen
Moja beba bo stara kmalu 4 mesece in se mi zdi še vedno nekam trd. Pa me zanima kako so kaj vaši otroci pri tej starosti. Sploh je trd med kopanjem in ga komaj prepričam da ga umijem pod pazduho. Ali so vaši 4 mesečniki že mehki v bani?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.2.2006 9:42:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Trd" otrok
10.2.2006 10:00:39   
muha1
Naša je sproščena že od samega začetka. Mogoče pa ima tvoja beba strah pred vodo. Poskusi v bano vliti samo malo vode in se zelo previdno in počasi umivajta. Lahko, da bo pomagalo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Trd" otrok
10.2.2006 10:30:51   
lelaval
Mogoče se res boji vode. Moja med kopanjem ful uživa že od začetka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Trd" otrok
10.2.2006 10:34:24   
Barbela
Naš je že od vsega začetka trd in zategnjen. Hodiva na fizioterapijo in zelo lepo napreduje. Ne vem če je pri vas enako kot pri nas? Steguje nogice in ima čist trde, prav tako roke. Roke je do 5 meseca starosti ves čas držal v pest. Zdaj je boljše. Z rokami ni več problem, le še noge mu malo nagajajo.
Pojdi enkrat na fizioterapijo in ti bodo pokazali vaje, kako lahko otroka sprostiš, mogoče se vam obrestuje.

Pa veliko sreče!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Trd" otrok
10.2.2006 10:41:43   
pika**
Mi smo tudi zaradi zategnjenosti pri NFT.   Za sproščanje rokic  nama je veliko pomagala igrica  - božaj mamo  po obrazu in za odpiranje pesti igranje s prstki  - odpranje dlani  ob pesmici in božanje  odprte dlani ( na koncu rahlo prstke upogneš nazaj ).

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?