|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "impulzi" v nožnici ?
10.12.2008 13:08:43   
Lorencia
V iskalnik sem vpisala že vse možno, pa nisem našla odgovora.

Noseča sem 26 tednov in od včeraj zvečer občasno čutim, ne vem kako naj se izrazim - kot da bi nekdo v nožnico pošiljal el.impulze - kratke in blage. Ne bi mogla reči, da je to špikanje, je pa vsekakor tak čudn občutek - kot da mi v nožnici vse utripa.
Bebica mi leži v prečni legi in ne vem ali ima to kakšen vpliv.

Skratka zanima me, ali to nakazuje morda na kakšno prezgodnje odpiranje MV - se mi na trenutke zazdi, kot da preveč nizko vse čutim.
Drugače pa gibanje normalno čutim levo in desno ( tako kot se pač čuti pri prečni legi ) v maternici.

Sprašujem, ker sem prejšnji teden že bila urgentno na dve UZ zaradi bolečin v zgornjem delu trebuha in sem seveda malo bolj pozorna sedaj , čeprav naj bi bolečine povzročal želodec.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "impulzi" v nožnici ?
10.12.2008 13:12:47   
julika
verjetno tvojo bebico samo kolcauser posted image .kolcanje se čuti kot enakomerno utripanje.vsaj jaz tako čutimuser posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "impulzi" v nožnici ?
10.12.2008 13:17:00   
čebeica maja
Verjetno je res kolcanje, raje pa pokliči G da boš bol sigurna

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "impulzi" v nožnici ?
10.12.2008 13:17:13   
Lorencia
ojoj, he he - na to pa sploh pomislila nisem user posted image user posted image

Hvala.

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "impulzi" v nožnici ?
10.12.2008 13:18:34   
maja24
Nč bat tut men se je to dogajal,je blo kr mal neprijetno na cajte.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "impulzi" v nožnici ?
10.12.2008 13:19:08   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

Verjetno je res kolcanje, raje pa pokliči G da boš bol sigurna


Moje G. ni možno dobiti na telefon...sem jo prejšnji teden vprašala, kdaj se sestre sploh na telefon javijo, da se niti v uradnih urah ne.
In je rekla, da če mislim da je kaj čudnega - naj se oglasim osebno pri njih.
Za vsako malo stvar, pa se mi tudi ne da voziti in eno uro čakati v čakalnici. Imam tako v ponedeljek redni pregled.

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "impulzi" v nožnici ?
10.12.2008 13:19:35   
Hope2
user posted image user posted image user posted image user posted image impulziuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "impulzi" v nožnici ?
10.12.2008 13:24:08   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

user posted image user posted image user posted image user posted image impulziuser posted image user posted image user posted image user posted image


Sem razmišljala kako bi opisala občutek in imamo doma tisto - za vzpodbujanje mišic, ko si nalepiš gor in npr potem jakost povečuješ. In občutek tistih impulzov je skoraj identičen tem v nožnici :)).
Smešno se sliši, ampak je res.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "impulzi" v nožnici ?
10.12.2008 13:31:03   
Hope2
Saj to je BIL dobronamerni smehuser posted image . In kolcanje je res podobno tem impulzom napraviceuser posted image . Če imaš angelsaund, še lahko poslušaš, ker se fajn sliši

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "impulzi" v nožnici ?
10.12.2008 13:31:44   
naia
Lorencia...pri meni je bilo isto in nisem vedela, kaj je...sem bila pa ravno na 3D oz. 4D ultrazvoku in mi je povedala oz. sem sama videla, da se tamalo kolca...malo je čuden občutek, ampak se kar navadiš...pri meni je to dnevno, včasih večkrat...

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "impulzi" v nožnici ?
10.12.2008 14:00:57   
ninica04

tudi moja bebica pošilja take inpulze (jaz temu pravim da utripa ) user posted image je pa definitivno kolcanje, ja

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?