|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ....na roke
19.2.2008 19:05:56   
Anonimen
Zanima me. če to veliko moških počne in zakaj?ne vem če si ga moj, ampak v kopalnici je pa bil 45mint, samo tuširaluser posted image
Zdej pa nisem sigurna če si ga meč, in me je starh kako bi zpadla da m rečem in na koncu si ga ne?Se bova spet skregala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:08:29   
Anonimen
user posted image Sori ampk....user posted image .....itak da si ga.....user posted image
Kolk moških to počne? Pomoje večina, če že ne vsiuser posted image
Pa ženske tud.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:08:41   
eva1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej ne morem vrjet-a ti to resno, al kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:10:59   
deja27
ah moj je skoz po pol ure pod tušm.Mism pa,da si ga fantje kr dost,sam priznat nočjo.Kaj pa me?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:15:46   
Maleal
Neki je že delal ne,če je bil tako dolgo v kopalnici,a se je zaklenu,da nisi šla not pokukatuser posted image ,boljše drkanje kot pa varanje.user posted image A ti si je nea nikoli na roko vržeš?user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:17:58   
Maleal
Se bova spet skregala

Zakaj?Ker si užaljena,da si ga meče ali ker bo on jezen,da si to misliš?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:19:49   
deja27
a to mene sprašuješ al anonim?jaz dost hodm not,sam ne,da bi ga preverjala,pa mi ga user posted image še ni ratal dobit.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:22:06   
žigolino
Jaz bi mu pa tak bežno rekla:Ej,kaj si pa ti bil dolgo v kopalnici,a si si ga .....,a pol nocoj ne bo nič??Tak z dobro voljo,ne bi ga glih napadla z nekim sarkastičnim glasom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:23:13   
žigolino
Joj šele zdaj sem pogledla na uro ,moj je že tud pol ure v kopalniciuser posted image

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:24:21   
Anonimen
Nikoli ne štopam koliko časa je v kopalnici user posted image
Od zdaj bom bolj pozorna.user posted image
Ampak nikoli vam ni prav;če ne sexa z vami, če sexa z drugo, če si ga meče........

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:26:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žigolino

Jaz bi mu pa tak bežno rekla:Ej,kaj si pa ti bil dolgo v kopalnici,a si si ga .....,a pol nocoj ne bo nič??Tak z dobro voljo,ne bi ga glih napadla z nekim sarkastičnim glasom.


Sej tud če si ga prej na roke vrže lahko funkcjonirauser posted image .....pa še dlje trajauser posted image

Jaz ne razumem zakaj bi se zarad tega kdo kregaluser posted image
Razumem pa dedca da si ga raj na roko vrže če ma tečno ženo k ga štopa kolk časa se tušira.

(odgovor članu žigolino)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:27:40   
valentina2006
Tud jest sem ziher, da si ga...user posted image  user posted image  user posted image ...sam ne prizna user posted image  user posted image  user posted image ...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:32:36   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

a to mene sprašuješ al anonim?


anonimno.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:35:53   
deja27
ker sem ti hotla še na  zadnje vpr.odgovortuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:48:22   
KOLIBRI
Ah moj pa prizna, pa kaj potem? Jaz nisem zato nič prikrajšana. user posted image

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:55:10   
deja27
moj je sam takrat priznal k sem bla noseča,sedaj ga pa glih ne sprašujem,sej si jo jaz tud.ker vem,če bi ga zdej vprašala bi reku"sej si nora"aja pa še to bi nareduuser posted image

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ....na roke
19.2.2008 19:59:07   
Anonimen
Moj ne prizna.user posted image user posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ....na roke
19.2.2008 20:02:52   
deja27
sej moj tud neb,sam sem ga mal presenetla,pa ni nč-no zlo mal špr..... aha,kaj je pa touser posted image user posted image ,pa je moguuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ....na roke
19.2.2008 20:13:17   
*alja*
ojojoj!
Sem dvakrat pogledala če dobro zastopim vprašanjeuser posted image

Logično da si ga!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ....na roke
19.2.2008 20:13:37   
TIA22
Sem ga zalotila ja, pa mu je bilo user posted image . Potem pa sem ga lupčknila na nos in mu rekla da le naj do konca opravi, pa sem šla ven iz sobe....Pa kaj, meni to ni nekaj groznega...saj če bi mi nakazal, bi mu pomagala..user posted image

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ....na roke
19.2.2008 20:19:45   
daddy
Na roke si ga meče najbrž zato, ker gre na noge bolj težko ..... sej to zate menda ni varanje al kako user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ....na roke
19.2.2008 20:58:49   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me. če to veliko moških počne in zakaj?ne vem če si ga moj, ampak v kopalnici je pa bil 45mint, samo tuširaluser posted image
Zdej pa nisem sigurna če si ga meč, in me je starh kako bi zpadla da m rečem in na koncu si ga ne?Se bova spet skregala.


jaz sem 100% da si ga ne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ....na roke
19.2.2008 21:07:30   
atiM
joj no, ene ženske bi rade svoje moške res ukupirale vseh užitkov.
Pa kaj potem, če si ga kdaj vržemo na roke. A potem vsakič ko se po joškici pobožate ali pa po tamali, nas varate? user posted image

Jaz bom užival v svojem naRokeMetanju pa če moji paše ali pa ne, pa to sploh nima nobene veze s pomanjkanjem seksa. Samo včasih pač paše tudi tko.

Mogoče bi si morala kakšna kupiti kakšen vibrator, dildo ali pa uporabiti prstke in si jo kdaj malo pomasirati, pa bi videla zakaj si tipčki včasih tudi podrkamo malo. user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ....na roke
19.2.2008 21:08:16   
Katey
user posted image user posted image user posted image  po moje ga ni desca, ki si ga ne, jaz mojga vprašam in mi tud pove kdaj si ga in mi to ni nič takega, včasih se prov nasmejiva ko mi pove kaj pa kako...........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ....na roke
19.2.2008 21:20:09   
deja27
sej smo vsi pod kožo krvavi,sam,da eni mal več povemo,drugi o tem nočjo govort.sam,da bi pa mel sliko zravn pa....user posted image

(odgovor članu atiM)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?