|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ....na roke
19.2.2008 21:23:15   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

ker sem ti hotla še na  zadnje vpr.odgovortuser posted image user posted image user posted image


Saj mi glih tak lahko odgovorišuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ....na roke
19.2.2008 21:31:55   
deja27
user posted image sem že user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ....na roke
19.2.2008 22:05:49   
taja27
ja in če si ga na roke meče? ... a si ljubosumna na roko al kaj? ... to je ja njegova stvar ... mu verjetno že paše.

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ....na roke
19.2.2008 22:28:58   
Kepica83
pa kaj vam je to ok da sta s fantom skupaj. On izgine v sobo za par minut si ga na roko vrže ve pa ste mu v dnevni sobi na razpolago.? Mislim halo? Jaz si kaj takega ne predstavljam.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ....na roke
19.2.2008 23:07:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

pa kaj vam je to ok da sta s fantom skupaj. On izgine v sobo za par minut si ga na roko vrže ve pa ste mu v dnevni sobi na razpolago.? Mislim halo? Jaz si kaj takega ne predstavljam.


user posted image

No moj si ga meče takrat k mene ni, al pa pod tušem. Pa punca tvoj si ga tud. Verjem da si gauser posted image
To ne delajo zarad pomanjkanja seksa. Sam včasih pač paše bl na hitr do pike na i pridtuser posted image
A ti se pa nič ne igraš al kakouser posted image Mislm pomoje vam neb škodl da bi se mal punce....bi napetost sprostileuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ....na roke
20.2.2008 10:22:14   
sončika84
itak da si ga. In moj in vsi ostali moški tut. Sej to je pa ja neki normalnega. Mam pa en scenarij,ki se mi ne zdi lih najbl normaln. Tko je blo: bla sva na morju, v šotoru, in nama je zapasal. sva se lepo poseksala. Pol po seksu pa naslednje: vzame v roke pleyboy, gre na stran,kjer so pač nagice in mi reče naj grem ven. mal sm ga čudn pogledala in sm šla ven, nakar vidm(ja,mal sm pokukala), da si ga na roke in gleda une babe. Mene je to ful prizadel. Ne ve,m,ampak men to ni blo lih najlepš. sva se poseksala in č mu je še pašal bi lohku še. sej bi tut meni pasal. In pol sem dubla občutek manjvrednosti. da ne znam dobr,da sm mu premal, pa take stvari so mi šle po glavi. N vem kk bi se on počutu, če bi js naredla kej tazga. kaj mislite? a sem bla upravičeno užaljena al sam pretiravam? no,sem pretiraval,konec koncev je tega že dve leti. sam mi ne gre iz glave. n morm pozabt. ala,razpište se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ....na roke
20.2.2008 10:25:18   
sončika84
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

pa kaj vam je to ok da sta s fantom skupaj. On izgine v sobo za par minut si ga na roko vrže ve pa ste mu v dnevni sobi na razpolago.? Mislim halo? Jaz si kaj takega ne predstavljam.


user posted image

No moj si ga meče takrat k mene ni, al pa pod tušem. Pa punca tvoj si ga tud. Verjem da si gauser posted image
To ne delajo zarad pomanjkanja seksa. Sam včasih pač paše bl na hitr do pike na i pridtuser posted image
A ti se pa nič ne igraš al kakouser posted image Mislm pomoje vam neb škodl da bi se mal punce....bi napetost sprostileuser posted image


Oprosti sam men tut ni lih povšeči,da sem mu na razpolago on pa hitr v dnevno al kamorkol. Sej loh tut z mano pride na hitrco.Men tut kdaj paše enga na hitrco. Dobr ale,razn č se mi res ne da, da nise mpri volji, what so ever, pol naj si ga kr. Me n moti. Sam d pa sm tm,pa d bi morde tut meni pasal, zakaj d ne bi skupaj prišla do lepega zaključka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ....na roke
20.2.2008 10:40:14   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

itak da si ga. In moj in vsi ostali moški tut. Sej to je pa ja neki normalnega. Mam pa en scenarij,ki se mi ne zdi lih najbl normaln. Tko je blo: bla sva na morju, v šotoru, in nama je zapasal. sva se lepo poseksala. Pol po seksu pa naslednje: vzame v roke pleyboy, gre na stran,kjer so pač nagice in mi reče naj grem ven. mal sm ga čudn pogledala in sm šla ven, nakar vidm(ja,mal sm pokukala), da si ga na roke in gleda une babe. Mene je to ful prizadel. Ne ve,m,ampak men to ni blo lih najlepš. sva se poseksala in č mu je še pašal bi lohku še. sej bi tut meni pasal. In pol sem dubla občutek manjvrednosti. da ne znam dobr,da sm mu premal, pa take stvari so mi šle po glavi. N vem kk bi se on počutu, če bi js naredla kej tazga. kaj mislite? a sem bla upravičeno užaljena al sam pretiravam? no,sem pretiraval,konec koncev je tega že dve leti. sam mi ne gre iz glave. n morm pozabt. ala,razpište se!



Tole je pa grozno. user posted image  Jaz bi šla kar nazaj noter,mu vzela revijo in mu jo v glavo zabrisala user posted image
Jaz nimam nič proti in nimam problemov s tem,da si ga moj na roko meče. Še celo sama sem mu večkrat rekla,naj gre opravit nalogo pred seksom,da bo bolj dolgo trajalo user posted image  Ne predstavljam si pa tega zgoraj...Mislim,da bi se mi čist zrolal...eh,saj sploh nimam besed na to user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ....na roke
20.2.2008 11:24:41   
Kaliope
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

itak da si ga. In moj in vsi ostali moški tut. Sej to je pa ja neki normalnega. Mam pa en scenarij,ki se mi ne zdi lih najbl normaln. Tko je blo: bla sva na morju, v šotoru, in nama je zapasal. sva se lepo poseksala. Pol po seksu pa naslednje: vzame v roke pleyboy, gre na stran,kjer so pač nagice in mi reče naj grem ven. mal sm ga čudn pogledala in sm šla ven, nakar vidm(ja,mal sm pokukala), da si ga na roke in gleda une babe. Mene je to ful prizadel. Ne ve,m,ampak men to ni blo lih najlepš. sva se poseksala in č mu je še pašal bi lohku še. sej bi tut meni pasal. In pol sem dubla občutek manjvrednosti. da ne znam dobr,da sm mu premal, pa take stvari so mi šle po glavi. N vem kk bi se on počutu, če bi js naredla kej tazga. kaj mislite? a sem bla upravičeno užaljena al sam pretiravam? no,sem pretiraval,konec koncev je tega že dve leti. sam mi ne gre iz glave. n morm pozabt. ala,razpište se!


meni se sicer zdi čisto ql, da včasih vsak za sebe poskrbima, ker so občutki drugačni, sploh pa, če kak dan nisma skupaj ... ampak tole zgoraj??? user posted image user posted image če bi moj kaj takega naredil, bi prekleto dolgo imel sušo ... na srečo mi vedno pravi, da tudi ko si sam pomaga, vedno misli na mene in najin sex user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ....na roke
20.2.2008 14:02:54   
Katey
Ojej tole je pa res mal čudn speljal, čist razumem tvoje občutke, pa si ga kdaj vprašala glede tega?
Jaz bi mu tolk na slabo vest trkala da bi ga zarolal user posted image  pa bi bilo njemu bolj smotan k men, včasih moški res nimajo občutka.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ....na roke
20.2.2008 14:47:00   
taja27
On izgine v sobo za par minut si ga na roko vrže ve pa ste mu v dnevni sobi na razpolago.? Mislim halo? Jaz si kaj takega ne predstavljam.


ne tega si tud jst ne predstavljam ... če sm na razpolago ... če pa me ni in je npr. sam na službeni poti, bi mi blo pa to čist normalno ... definitivno pa dost bolj, kot da si poišče pomoč.

drugač pa itak ne vem ali si ga, kadar me ni zraven ... ne razmišljam o tem

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ....na roke
20.2.2008 17:23:00   
* Mateja *
Moj ni nikoli tok časa pod tušem, pa tudi če bi bil, naj dela kar hoče.  me nebi motilo če bi vedela da si ga meče na roke oz. če bi že to delal bi bila jaz za akcijo, ki jo je itak vedno premalo!!!

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ....na roke
20.2.2008 18:24:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

pa kaj vam je to ok da sta s fantom skupaj. On izgine v sobo za par minut si ga na roko vrže ve pa ste mu v dnevni sobi na razpolago.? Mislim halo? Jaz si kaj takega ne predstavljam.


user posted image

No moj si ga meče takrat k mene ni, al pa pod tušem. Pa punca tvoj si ga tud. Verjem da si gauser posted image
To ne delajo zarad pomanjkanja seksa. Sam včasih pač paše bl na hitr do pike na i pridtuser posted image
A ti se pa nič ne igraš al kakouser posted image Mislm pomoje vam neb škodl da bi se mal punce....bi napetost sprostileuser posted image


Oprosti sam men tut ni lih povšeči,da sem mu na razpolago on pa hitr v dnevno al kamorkol. Sej loh tut z mano pride na hitrco.Men tut kdaj paše enga na hitrco. Dobr ale,razn č se mi res ne da, da nise mpri volji, what so ever, pol naj si ga kr. Me n moti. Sam d pa sm tm,pa d bi morde tut meni pasal, zakaj d ne bi skupaj prišla do lepega zaključka?



Ja kaj si mu skoz na razpolagouser posted image
Men dol visi kaj on počne k je sam, dokler men nič ne manjka zarad tega. Če bi pa jaz nepotešena ležala na tistmu kavču, on si ga pa v kopalnici na roke metal bi blo pa drgač. Sam ni tko.
Tist kar se je pa teb zgodil pa ni normalno sori. Da me pošlje iz šotora da si ga lahko na roke vržeuser posted image Čudno ja.user posted image Ta tvoj dedc je mal čudn, no ne mal. Pa še nespoštljiv do amena.
Sam ne štekam....a k je končal te je pa nazaj poklical? K kužka? In ti si pricapljala nazaj in se vlegla zravnuser posted image Pha...user posted image

(odgovor članu sončika84)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ....na roke
20.2.2008 19:41:55   
nasmejani
 Prebral sem vaše poste in kot vidim večina vas se strinja z takšnim početjem partnerja.
Jaz vam bom povedal da moški kiri je v zvezi in si meče na roke je sam en razlog,
in to je da mu nepaše sex s partnerko.
Edina izjema je takrat ko nista dlje cajta skupi in si sprosti svoje hormone da ga da na roke, jer nima trenotno druge možnosti.

Tole početje je takrat opravičljivo, ko moški ili ženska nočejo ili nimajo  možnosti si najdit drugega partnerja za potešitev svoje spolnosti.
Rad bi tuki mnenje moških kiri so v zvezi pa naj povejo zakaj ga mečejo na roke, ko vemo da je z partnerko 100x boljše.

_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ....na roke
20.2.2008 20:04:33   
entip
Včasih, ko svoje nimam ravno pri "roki" user posted image . V glavnem pa se to večkrat zogdi med delom oz. šihtom, ko se ne morem skoncentirat na delo pa se lepo sprostim in stvari spet lepo normalno tečejo naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ....na roke
20.2.2008 20:09:54   
nasmejani
IZVIRNO SPOROČILO: entip

Včasih, ko svoje nimam ravno pri "roki" user posted image . V glavnem pa se to večkrat zogdi med delom oz. šihtom, ko se ne morem skoncentirat na delo pa se lepo sprostim in stvari spet lepo normalno tečejo naprej.

Nevem kakšno delo opravljaš?
Da si zmetanjem ga na roko prideš do koncentracije, in sprostitve.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu entip)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ....na roke
20.2.2008 23:51:54   
Moyca_
ni ga junaka ki ne bi lulal kaar kakauser posted image





_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ....na roke
21.2.2008 0:12:22   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

itak da si ga. In moj in vsi ostali moški tut.


moj pa že ni tak user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ....na roke
21.2.2008 0:13:52   
mighi
Kaj ni to normalno...je pa res, da ko sem z mojo, nimam casa in kondicije za to. Zdaj pa sem službeno 1 mesec stran (v tujini) in bicepsi kar delajo...

Probaj vsak dan sexat z njim pa ga bo minilo!

PS. pri meni delujeuser posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ....na roke
21.2.2008 4:26:01   
mighi
Moj prejšnji post je namenjen punci, ki je odprla temo.

Glede te pa ki si ga je tip po seksu zdrkal z Playbojemuser posted image ...malo čudno...meni po seksu paše zaspat, zdrkam si ga samo kdaj če ima moja menstrualcijo, oz. se ne ljubiva (redko). potešen moški ne rabi drkat...nmožno pa da je superaktiven, al pa se je šparal en mesec in mu 1x ni bilo dovoljuser posted image

(odgovor članu mighi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ....na roke
21.2.2008 9:13:25   
sončika84

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

pa kaj vam je to ok da sta s fantom skupaj. On izgine v sobo za par minut si ga na roko vrže ve pa ste mu v dnevni sobi na razpolago.? Mislim halo? Jaz si kaj takega ne predstavljam.


user posted image

No moj si ga meče takrat k mene ni, al pa pod tušem. Pa punca tvoj si ga tud. Verjem da si gauser posted image
To ne delajo zarad pomanjkanja seksa. Sam včasih pač paše bl na hitr do pike na i pridtuser posted image
A ti se pa nič ne igraš al kakouser posted image Mislm pomoje vam neb škodl da bi se mal punce....bi napetost sprostileuser posted image


Oprosti sam men tut ni lih povšeči,da sem mu na razpolago on pa hitr v dnevno al kamorkol. Sej loh tut z mano pride na hitrco.Men tut kdaj paše enga na hitrco. Dobr ale,razn č se mi res ne da, da nise mpri volji, what so ever, pol naj si ga kr. Me n moti. Sam d pa sm tm,pa d bi morde tut meni pasal, zakaj d ne bi skupaj prišla do lepega zaključka?



Ja kaj si mu skoz na razpolagouser posted image
Men dol visi kaj on počne k je sam, dokler men nič ne manjka zarad tega. Če bi pa jaz nepotešena ležala na tistmu kavču, on si ga pa v kopalnici na roke metal bi blo pa drgač. Sam ni tko.
Tist kar se je pa teb zgodil pa ni normalno sori. Da me pošlje iz šotora da si ga lahko na roke vržeuser posted image Čudno ja.user posted image Ta tvoj dedc je mal čudn, no ne mal. Pa še nespoštljiv do amena.
Sam ne štekam....a k je končal te je pa nazaj poklical? K kužka? In ti si pricapljala nazaj in se vlegla zravnuser posted image Pha...user posted image



Nisem mu skoz na voljo. Sem napisala, da če se mi ne da, če nisem pri volji al karkol že,da se lohk mirne volje. Če pa sem mu na razpolago,pol pa logično da bi me motlo. Ja tisto v šotoru je blo čudno ful. Ste vse se strinjale z mano. In, ne pol me ni nič klical nazaj. jest sam sam pokukala,kaj se dogaja. k sm mislila d spi,k ponavad je blo tko. dor,se jtega je zdej tri leta,sam vseen. Se spomnim še kdaj na to. Vem,da sem bla takrat ful jezna in se mga tut vprašala čej normaln. sam se pa ne spomnim kaj je odgovoru. Je že predaleč. Ampak sem prepričana, da ko bo mi to spet vn sekal, ga bom vprašala,da kaj si je takrat mislu. sej morde ni li fajn pogrevat,ampak bom pa vsaj mirna pol. Drgač pa daleč od tega,da bi bil nespoštljiv,egoist. Je ful v redu in mi res posveča ful pozornosti in tut tko se dost meniva tako o seksu,kaj nama paše in kaj ne,kot o drugih resnih zadevah. in probleme rešujeva sproti. Ne vem kaj je blo takrat,ker to je naredu prvič pa pol tut zadnjič k sm mu zatežila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ....na roke
21.2.2008 18:32:28   
lila114
AH joj se nasmejim pri nekaterih!!!! Moški so si in si ga bodo metali na roko, pa naj bodo potešeni ali ne!!!! Pač paše, se sprostijo in uživajo, pa naj bo to z partnerko ali pa kar sami!! Pa mam že rajši, da ga vrže na roko 10x na dan, kot pa da 1x na dan poišče drugo žensko za sex in ne mene!!! Moj si ga tudi, pa kaj!!! Vem, da uživa zraven, če ga dobim zraven se kar sama vključim v igro in delam namesto njega!!! Ja pa ne zdaj mislit, da pol seksava, ah kje pa dokončam metanje na roko jaz!! Pa tudi jaz ga imam dovolj in na pretek in tudi jaz se kdaj oz. si jo vržem na roko in on tudi meni priskoči na pomoč, če me zraven dobi!!!! Vse je človeško!!!


K oni, ko je pa šla iz šotora, pa če si pokukala kaj počne bi še vprašala če smeš pomagat!!! Lahko, da bi bil odgovor tudi tebi všeč!!! Ne pa da zdaj zadi razmišljaš!!!

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ....na roke
21.2.2008 19:08:56   
JAHICA
Lia se podpišem!

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ....na roke
21.2.2008 19:45:46   
sončika84
IZVIRNO SPOROČILO: lila114

AH joj se nasmejim pri nekaterih!!!! Moški so si in si ga bodo metali na roko, pa naj bodo potešeni ali ne!!!! Pač paše, se sprostijo in uživajo, pa naj bo to z partnerko ali pa kar sami!! Pa mam že rajši, da ga vrže na roko 10x na dan, kot pa da 1x na dan poišče drugo žensko za sex in ne mene!!! Moj si ga tudi, pa kaj!!! Vem, da uživa zraven, če ga dobim zraven se kar sama vključim v igro in delam namesto njega!!! Ja pa ne zdaj mislit, da pol seksava, ah kje pa dokončam metanje na roko jaz!! Pa tudi jaz ga imam dovolj in na pretek in tudi jaz se kdaj oz. si jo vržem na roko in on tudi meni priskoči na pomoč, če me zraven dobi!!!! Vse je človeško!!!


K oni, ko je pa šla iz šotora, pa če si pokukala kaj počne bi še vprašala če smeš pomagat!!! Lahko, da bi bil odgovor tudi tebi všeč!!! Ne pa da zdaj zadi razmišljaš!!!


sem se tela prdružt pa on ni tel. je reku d se hoče sam.

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ....na roke
21.2.2008 22:59:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nasmejani

Prebral sem vaše poste in kot vidim večina vas se strinja z takšnim početjem partnerja.
Jaz vam bom povedal da moški kiri je v zvezi in si meče na roke je sam en razlog,
in to je da mu nepaše sex s partnerko.
Edina izjema je takrat ko nista dlje cajta skupi in si sprosti svoje hormone da ga da na roke, jer nima trenotno druge možnosti.

Tole početje je takrat opravičljivo, ko moški ili ženska nočejo ili nimajo  možnosti si najdit drugega partnerja za potešitev svoje spolnosti.
Rad bi tuki mnenje moških kiri so v zvezi pa naj povejo zakaj ga mečejo na roke, ko vemo da je z partnerko 100x boljše.


Resno? Kaj pa če bi bila tvoja partnerka npr. rizično noseča in bi morala nekaj mesecev preležat v postelji? A potem bi več mesecev stradal sušo?
Ali pa bi imela manjši libido od tebe?
Ali pa ji preprosto ne bi pasalo, ker bi bila preutrujena?

Ne vem, no, meni se rokomet nikoli ni zdel nekaj slabega. Včasih je človek rad tudi sam s sabo. V miru. In po drugi strani, če ne poznaš svojega telesa, kaj tebi osebno paše, kako, kdaj,... kako potem uživaš s partnerjem, kako ga usmerjaš k svojemu užitku, če se ne poznaš in ne veš, kaj ti paše. To lahko dosežeš le z lastnim raziskovanjem, a ni tako?

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?