|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 17:13:15   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tokrat se ne želim izdati.
Sem v fazi odhajanja od partnerja, ker sem sama pri sebi sklenila da je bolje da grem.
In kar velik šok: "Če me zapustiš, se bom pa ubil!"
Najprej pravi otroka bom jaz vzgajal, potem pa ubil se bom user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image  V duši jokam, ker me ta izjava jezi.
Vidim da se sam nima rad, kako ima rad mene???
"Rad te imam! Jaz bi zate dal vse!"
Jaz pa ne čutim več ljubezni do njega, nisem več iskrena, zato je bolje da neham igrati.
Kako naj to izpeljem na čim manj boleč način???
Hvala RR!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 17:21:05   
CatJa
Le majhen % ljudi to res naredi. To je golo izsiljevanje. In četudi resno misli, ti bo zagrenil življenje do konca. Ampak ne misli resno, ne se bat!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 17:29:30   
Marogica
Tudi jaz sem mišljenja, da tisti, ki že v naprej "napovedujejo", tega ne naredijo, temveć izsiljujejo in želijo vzbujati slabo vest- v tem primeru tebi. Zato ti svetujem, da narediš tako, kot misliš, da je zate in za otroka bolje. Bodi egoistična, ker gre v tem primeru za zdrav, normalen egoizem.
Želi ti dosti sreče in da bi težave čimprej rešila v tvoje zadovoljstvo in zadovoljstvo otroka.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 17:52:46   
mojamura
točno tako, kot je rekla moja predhodnica...izsiljuje te in ti vzbuja občutek krivde in slabe vesti (govorim ti iz lastnih izkušenj). Nikar mu ne nasedaj...ko mi je bivši s takimi začel, me je na začetku tudi malo stisnilo. Ampak čebolje pomisliš....če bi se že hotel ubiti (kar močno dvomim), bi to storil sam, brez tvoje pomoči, saj ga pa ja ne boš ti kao ubila ko mi je bivši dopuser posted image  s takimi izjavami, sem ga vprašala, ali se želi obesiti, pa če je to njegova želja, da mu bom kupila močno vrv, da se slučajno ne bi za kakšno staro obesil, ki bi se pol lahko strgala. take maje le slabiči!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 18:02:58   
pomlad06
Pozdravljena!

Tudi sama sem bila v istem položaju, pa sem vseeno šla, predvsem zaradi otroka. Tega je že kar nekaj let (6let), pa je še vedno živ, še več kmalu si je našel novo žensko in imel z njo otroka, pa ga je tudi ona že zapustila. Ne verjemi mu, s tem te samo izsiljuje.
Pa srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 18:12:07   
baguSka
Kot pravijo druge: to je zgolj izsiljevanje. Ne bo se ubil. Verjemi.

Lahko ne bo. To itak že veš. In ni načina, da bi bilo lažje. Dlje boš omahovala in bolj boš komplicirala, težje bo. Tko da, ko se boš zares odločila, enostavno odkoraki stran. Bolečina bo tisti trenutek normalno prisotna, vendar se hitreje pozdravi.

Tudi jaz ti iz lastnih izkušenj lahko povem, da si je moj bivši najdu še prehitr drugo. ;) Tko da nč bat.

(odgovor članu pomlad06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 18:35:42   
Anonimen
Tudi moj bivši je tako izsiljeval. In jaz sem mu kar nekaj časa nasedala. Potem sem se pa odločila, da grem v vsakem primeru, tudi, če se res ubije. Če bi se, bi imela dokončen mir, otrok pa tudi ne potrebuje psihično tako nestabilnega očeta. Će se pa ne, pa tudi prav. Jaz ga nisem več ljubila. On pa tudi mene ne. Ko sem vseeno šla, so se grožnje s samomorom spremenile v grožnje, da mi bo vzel otroka. In ko tudi to ni zaleglo, je začel groziti, da bo ubil mene in mojega novega partnerja. Po kakem letu je pa ugotovil, da z izsiljevanjem ne bo dosegel ničesar, kar bi bilo njemu v plus. In je nehal. In zdaj je dokončno izginil. Ne glede na to, da imam otroka z njim, nimam niti njegove GSM številke. Ker mi je ne da. Tudi prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 18:47:05   
Anonimen
Pa se naj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 18:53:07   
lijalija
Al bina user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image !



_____________________________

Nikoli več ne boste imeli druge priložnosti, da napravite prvi vtis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 19:49:40   
Anonimen
Albina, se strinjam.
Kakšen beden poskus izsiljevanja in kontrole. Čisti blef, s ciljem, da te podredi.
Pa tudi, kaj če se ubije? Saj je odrasel človek, za svoja dejanja je odgovoren izključno in samo on. In nihče drug. Ne moreš biti odgovorna za nekaj, kar on naredi.
Si pa odgovorna do sebe in otroka, torej spakiraj in pojdi. Ta trenutek si najbolj pomembna ti, poskrbi najprej za sebe in otroka.  Ne oziraj se na njegovo jedikovanje, jokanje in smiljenje samemu sebi, ker ima vse skupaj samo en namen: kako te prisiliti, da bi ostala v neuspešnem odnosu, kako si pridobiti kontrolo nad tabo.

(odgovor članu lijalija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 19:55:27   
jazz
Točno tako, to so samo grožnje! Če ne gre drugače ga vprašaj če mu ni nič do tega da vidi vsaj kdaj pa kdaj otroka,kako raste in živi in naj pomisli kaj bo s tem naredil malemu,če ga ima tako rad da bi ga celo vzgajal!!!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 20:12:24   
Anonimen
Prijateljica se je ločevala, dva otroka ipd. In je tudi to rekel in napravil, ni mu uspelo, pristal na zdravljenju, sedaj sta ločena z velikimi problemi.
Nekateri res naredijo to.

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 20:17:56   
rija
Sprašuješ za čim manj boleč način? Zakaj bi ga torej vlekla? Čimprej, to bo najmanj boleče. Itak si se že odločila, torej ne podaljšuj trpljenja sebi in njemu.

Mislim pa, da ni tako pogumen, da bi se res fental. Kajti za to moraš res meti muda....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 20:44:41   
paris
Pust kretena izsiljevalskega!

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 21:33:31   
Gina
POnavadi res ne naredijo tega. Ampak tudi če naredi, je to njegov problem. Njegova glava se je nekaj odločila, ne tvoja. Če gresta narazen, je itak njegovo življenje neodvisno od tvojega, ima pravico naredit, kar mu paše. On bi rad, da bi ti trpela, če bi se mu res kaj zgodilo. Trapasto, vem, ampak tako te hoče kontrolirat.

Sprejmi oboje sama pri sebi. Če se hoče ubit, ga ne smeš omejevat pri tem. Če si to želi, mu reci, naj si kar ustreže, če mu je tako težko v življenju. Ne moreš mu kratit svobode. On sam je odgovoren za svoja dejanja.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 22:40:00   
zoya_
Ma ej, te fore so res glupe... Če boš pa šla, bom pa.... ej, ma dej se..., če imaš veselje

Sej te grožnje se tako ne uresničijo, tako da... pač vsak zagorzi, namesto da bi reku, daj se bova usedla pa pogovorila, mogoče lahko še kaj rešiva...user posted image

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 22:51:46   
soncece24
Temu se reče čustveno izsiljevanje. To je podlo in nesramno, odnesi pete kolko hitro lahko, jaz ne verjamem, da si bo kaj naredil. Če boš ostala, te bo vedno s tem izsiljeval.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ...se bom,če me zapustiš
8.11.2005 23:10:47   
Twetty
Kr naj se,če ima jajce!!!!!!!!!!To je otročje,tisti ki zares misli ne obeša tega na velik zvon!Poskrbi za sebe,kajti živjenje je kratko!
Imej se rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ...se bom,če me zapustiš
10.11.2005 7:33:43   
tijana
ja pa kaj še? verjetno ne bo nič iz tega.

(odgovor članu Twetty)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ...se bom,če me zapustiš
10.11.2005 7:52:35   
Anonimen
me prov zanima. sej nima jajc!

(odgovor članu tijana)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ...se bom,če me zapustiš
10.11.2005 8:32:45   
dory
Ce ne bos mislila nase in na otroke,si bos zapecatila usodo...tako boste vsi nesrecni,otroci se bolj...ce ti pa model grozi,da se bo ubi...nej se...ce ma tolk jajc...ker ponavadi s takimi bolanimi samo ustrahujejo, ce pa bi ze res bil sposoben narest kej tazga, pol je pa zlo labilna oseba,s katero tako ali drugace nimas kej pocet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ...se bom,če me zapustiš
10.11.2005 16:52:10   
anajmad
Zavedaj se,da si taprva ti in tvoji otroci.To je pa podlo,nizkotno izsiljevanje.Takorekoč zadnji vlak.Bi pa prej študiral,kaj je delal,ne pa da zdej,ko si mu pokazala zobe,te izsiljuje.Po moje nima jajc,da bi to naredil.Če pa bo pa mu ne bo ratal.Ne vem,pomisli nase in na otroke.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ...se bom,če me zapustiš
10.11.2005 20:11:21   
Anonimen
Po vsej verjetnosti (99%) te samo čustveno izsiljuje in manipulira s tabo. Samomor ni nekaj, kar narediš kar tako. Če bi bil samomorilen, bi o tem razmišljal in govoril že prej, ne pa tako pripravno ravno zdaj, ko ga zapuščaš. In če ga bo naredil... Ti ne boš kriva, to si zapomni! Misli nase in na otročka, on očitno misli samo nase!

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ...se bom,če me zapustiš
12.11.2005 14:33:29   
Nina_
jz sm tut dve leti nasedala bivšemu tipu in bla z njim "da se ne bi ubil"kot je grozil. potem sem pa enkrat enmu kolegu pravla da mi pač s tem grozi,pa je reku "reč mu naj se ubije"...in res ko sm mu to rekla,je dal mir,začel skakat okol mene,no po parih mescih sem se ga pa rešla tako ko sem šla študirat v drug kraj..

_____________________________

Ko se rodiš so vsi veseli.
Ko umreš se vsi jočejo.
Ko živiš jim je vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ...se bom,če me zapustiš
13.11.2005 19:11:05   
india
Samo izsiljuje te s tem, a tudi če se ubije, kar je zelo majhna verjenost, boš vedela, da je slabič in da zate in otroka ni bilo dobro živeti s takim slabičem.
Poskrbi zase in za dete, pa ne oziraj se na izslijevanje!

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?