|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še moja porodna zgodbica
29.11.2005 18:22:34   
wawa
Evo imam čas da vse skupaj opišem.

Rok sem imela 14.11.2005 vendar se rezen malih popadkov ni dogajalo nič konkretnega. Po dveh pregledih v Postojenski porodnišnici sem bila v nedeljo dne 20.11 sprejeta na oddelek, z blagimi popadki na 30 min. Po pregledu mi je super zdravnik rekel da zadeve se dogajajo in da zato raje počaka na moje naravne popadke. Ob 10ih so se začeli kar precej močni popadki na 5 min, ki so se stopnjevali, ob 14.oo so me dali na CTG, ki pa, zato ker me je sestra narobe priključila, ni pokazal nobenih popadkov. Ok sem si mislila, očitno so to pač lazni popadki čeprav me je čudilo ker so že pošteno boleli in trajali skoraj minuto in pol, tako sem čakala........Ob 6ih nisem več zdržala in šla sama na CTG tam so me pregledali in začudeno ugotovili "ja gospa saj vi boste pa rodili".odprta sem bila 4cm in vse je bilo pripravljeno. Ok zdaj me je pa res zagrabila panika, čeprav sem to čakala dolgih 9m.

Ok no skratka potem je sledilo, klicanje mojega dragega naj pride, ura klistiranja....in ob 7.00 sva bila z dragim v porodni. Ko je babica skušala predraeti mehur je ugotovila da mi je voda očitno že odtekla in zato takoj poklicala zdravnika, sledil je UZ in pregled, v naslednji uri sem se odprla do 10 cm. Nadaljni del se sama bolj slabo spomnim vem pa le da se mi je ves čas zdelo, da zadeve ne gredo kot bi morale iti, ampak dragi in super babica sta me mirila in jaz sem ju pač ubogala in se prepustila. Dali so mi, kot sem takrat mislila, za vdihavat nekaj proti bolečinam........bolelo je....in bilo je mimo.....

Zdaj pa še kaj se je dejansko dogajalo in kaj sem izvedela kasneje od dragega: Na UZ je zdravnik ugotovil da ima mali popkovnico okoli vratu, CTG pa je kazal oslabel srčni utrip, zato so se bali za našo pikico in zdravnik je dejansko bil prisoten cel porod, ker niso vedeli CR da ali ne. Tisto kar sem dihala ni bilo sredstvo proti bolečinam  temveč kisik ki ga je moj mali Andraž v tistih trenutkih več kot nujno ptreboval, babica pa me je prerezala zato da je šlo hitreje....

Tako to je to, na koncu še povem, da sem iz srca hvaležna timu postojenske Porodnišnice, saj mi niti enkrat niso pokazali da je kaj narobe, tem mojemu dragemu ki je ves čas vse vedel in mi ni povedal.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še moja porodna zgodbica
29.11.2005 18:39:19   
Anonimen
Meni spet solze tečejo...

user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še moja porodna zgodbica
29.11.2005 19:17:28   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tudi moja hči je bila nduvse zadovoljna,da se je odločila za postojnsko porodnišnico.
No ja z razliko pri tebi,so pri moji hčeri zaradi ovite popkovnice okoli vratu mojega vnukeca in ker je šlo na suho(voda ji je že mesec dva prej počasi odtekala,pa ji niso verjeli)in ker so menili,da je mogoltnil mekonij,zaradi vsega tega so kar malo bolj panično delovali.
Vse se je dogajalo z nenavadno hitrico,delale so kot obsedene(babice in zdravnica).
No pa se je vse pozitivno izteklo,tako kot pri tebi.
SREČNO!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še moja porodna zgodbica
29.11.2005 19:40:36   
Carovnica Mica
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še moja porodna zgodbica
29.11.2005 20:02:10   
petraz
ČESTITKE!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še moja porodna zgodbica
29.11.2005 20:18:28   
Anonimen
Jaz tudi jokam... lepo...
Še en razlog več, da gremo rodit v Postojno.
Vesela sem, da se je vse dobro izteklo. Uživaj še naprej z vajinim user posted image .

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še moja porodna zgodbica
29.11.2005 22:18:34   
Anonimen
Lepo napisanouser posted image user posted image user posted image
Čestitke še enkrat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še moja porodna zgodbica
29.11.2005 23:03:46   
mamči
Samo da ste v redu user posted image user posted image  user posted image   user posted image user posted image . Čestitke in ogromno cartanja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še moja porodna zgodbica
29.11.2005 23:21:46   
KODA
Čestitkeuser posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še moja porodna zgodbica
30.11.2005 9:02:33   
Anonimen
bravo wawauser posted image  

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še moja porodna zgodbica
30.11.2005 10:38:54   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še moja porodna zgodbica
30.11.2005 17:26:14   
Tejca
Iskrene cestitke mamica, in seveda iskrene cestitke ocku,ki je tako lepo sodeloval pri porodu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
P.S.Veliko skupnih uzitkov z veliko ljubezni!!!
Pa pa!

_____________________________

Ljubezen je tisti obcutek,ko ves,da vsak trenutek nekdo misli nate in vse bi dal zate!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še moja porodna zgodbica
30.11.2005 17:39:51   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejca)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še moja porodna zgodbica
30.11.2005 17:49:29   
Reja
Konec dober, vse dobro.

Bravo. Vsem vpletenim. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še moja porodna zgodbica
30.11.2005 20:41:44   
maychika
Ja, lepo, da je tudi tvoj dragi tako lepo sodeloval in te ni hotel obremenjevati.

Čestitke obema staršema...pridružuje se jim tudi moj user posted image  z eno močno brciko...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Še moja porodna zgodbica
1.12.2005 7:46:21   
Naja30
wawa, v user posted image  si me spravla. ful sem vesela zate. lepo cartaj svojega user posted image  in drzi se.

lep dan, user posted image

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Stres v nosečnosti lahko škoduje otroku
Rezultati najnovejših raziskav so pokazali, da lahko čustvena in psihična napetost v času nosečnosti slabo vpliva na ner...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.