|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 8:18:10   
Teni_



Če dovolite, bi odprla novo temo, zdaj, ko se je začel naš mesec. Vančo ga je super odprla, zdaj smo pa še ostale na vrsti. Pri meni se nič ne dogaja in bom mogoče na koncu celo sama skakala tu na tej temi. LP,Mojcauser posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 8:22:35   
amy26
danes se je res začel naš mesec, kar ne morem verjeti da je čas tako hitro minil in da je že prvi november, drugače se pri meni tudi nič ne dogaja, trebuh otrdeva to je pa tudi vse
lepo se imejteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 8:29:21   
simi-2
Dobro jutro !
Da se še jaz pofočkam. Res je prišel naš mesec, ki smo ga dolgo čakale. Jaz pravim samo danes še zdrži, potem pa lahko kadar koli grem.
Pri meni se tudi nič ne dogaja, razen da mi trebuh otrdeva vsake toliko in dol tišči ter na wc non stop.Me zanima, kako se bomo zvrstile datumsko?
By by simi ( 12.11.05)

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 9:06:54   
Anonimen
Ola!

Tudi jaz sem še tu in tečem z vami častni krog. Cilj je vsebližje. Še malo pa bomo osvojile naše "zlato".

Pri meni se je ponoči spet vse umirilo. Sanjala pa sem Davida Coperfilda. Mogoče bo pa on kaj začaral.


(odgovor članu simi-2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 11:31:23   
Anonimen
Pisala pod napačno temouser posted image

Urša vam sporoča, da je imela doma popadke, ki so se v porodni ustavli in sedaj je na oddelku in čaka, da mine 1.11.user posted image

Lp, RB
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 13:12:25   
Še ena T
Živjo, punce, se še jaz oglašam...

Naš mesec je tuuser posted image . Šele zdaj imam res občutek, da bo kmalu, ko sem nastopila porodniško. Pa panika me daje kakšen dan, ko se datum tako hitro bliža (no, sicer pri meni rok šele 25.11., tako da bom najbrž med ta zadnjimi - MojcaH, ne boš sama neuser posted image  tule gor.

Tudi mene vsako noč malo grabijo ene bolečine, tako kot pri menstruaciji in sem se že parkrat ustrašila, da je to to, ampak mislim, da še ne bo. Pa tudi jaz bi današnji dan raje preskočila, ker sem skoncentrirana čisto na druge stvari...

Bom pa jutri začela piti malinov čaj, me prav zanima, če bo na porodu kaj pomagalo.

Vse se lepo imejte, držite se, sporočajte novičke in lep pozdravček,

Teja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 16:47:06   
Teni_



Urša, ne prehitevaj!!!!Postavi se v vrsto!!!! Saj ne. Ribica, povej ji,da ji zelim, da bo čimprej za njo in veselo cartanje. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 17:11:18   
babica
Mojca jaz sem že mislila da si šla rodit,pa vidim da si še tu.Tudi jaz pričakujem 29.nov.vnuka ali vnučko.Če se mogoče spomniš videle smo se zadnjič v porodnišnici.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 17:35:26   
Teni_



Aja. Nisem vedela. Se bolj moj spomni. Hčerka je bil takrat tam zaradi nekega vnetja, ne? Je to to? Ne, nisem še šla, še vedno strašim tukaj po internetu.user posted image  LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu babica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 18:03:50   
Naty_ka
Evo še mene, ki tečem zadnji kroguser posted image  (pri tem pa srčno upam, da ne bom padla med decemberke user posted image ).
Zaenkrat se tudi pri meni ne dogaja nič zanimivega; sicer imam skoraj vsak dan popadke, trebuh mi tako otrdeva, da bi na njem lahko lomila orehe user posted image ,...
Drage moje user posted image , uživajmo še te zadnje dneve v enem kosu, ker ne vemo, kaj nas čaka...
Vsem skupaj želim čimlažji porod
Naty_ka

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 19:57:26   
wawa
Evo da se še jaz pofočkam pod novi naslov, da ne boste mislile da sem tudi jaz že kam odfrčala.....

Vse ok, zaenkrat, bomo videli upam da tako ostane še vsaj kakih 11 dni....

Uživejte!!!

A ja o Urši še vedno nisem zasledila nič novega.....no kaj vemo,,,,,,čeprav si je res res želela da nebi bilo na 1.11 tako da ji želim da bi vseskupaj počakalo do jutri....

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 20:13:19   
NinaŠ
Jaz tudi še vztrajam... user posted image ...moja bejba se mi zdi danes nekam mirna, otrdevanje trebuha pa itak...
Jutri imam CTG in pregled, v bistvu komaj čakam, da dobim kako svežo informacijo o najinem stanju. Vam poročam user posted image

LP

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 20:26:24   
Anonimen
Kot vidim nam že vsem otrdeva trebuh.

Pa me zanima ali kaj vadite dihanje med temi popadki? Pa vam kaj pomagajo?

(odgovor članu NinaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 21:38:08   
NinaŠ
Dihanje? Ja v šoli za starše so nas učili, kako pravilno dihat med popadki, samo jaz pri prvem porodu tega nisem rabila user posted image - rodila sem z EA in sem se čist normalno lahko nadihala med pritiskanjem user posted image . Če pa bi rodila brez EA, pa vkolikor dihanje ne bi natrenirala kot rutino, mislim, da niti ne bi imela preveč časa mislit še na to - ali pa bi stvar izvajala samoiniciativno, ali pa ne vem kako bi vse skupaj izgledalo... user posted image (glavno tudi sedaj se zanašam na EA in nekak bomo že user posted image tud dihal meddrugim).

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 22:18:49   
petarda
Da se še jaz pofočkam...stanje podobno kot pri ostalih, otrdevamo, pijemo čajčka.... Danes gotovo ne bo, potem pa je lahko kadarkoli....user posted image user posted image user posted image . Komaj čakam, da spoznam bitjece, ki ga nosim in na trenutke sploh ne morem verjet, da bom enkrat in to zelo v kratkem rodila... Sicer pa imam tudi jaz jutri CTG in me prav zanima kaj bo pokazalo... Se tipkamo...

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: novembrke tečemo častni krog
1.11.2005 22:33:07   
mauri
Pa še jaz! Trebuh otrdeva, pikica še vedno zelo živahna, ponoči mislim da sem imela prve popadke, ampak se je stanje umirilo. Mislim da bo vseeno prej kot na PDP 27.11. Komaj čakam na pregled v ponedeljek, pa da vidimo kaj bo.
Se kdaj vprašate kako bo, ko bomo rodile in v trebuhu ne bo več nobenega dogajana. Jaz bom kar malo pogrešala ta občutek, ki me spremlja že skoraj 20 teednov.

Uživajte v zadnjih dnevih nosečnosti ...

_____________________________

Mauri

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: novembrke tečemo častni krog
2.11.2005 7:03:51   
amy26
Dobro jutro,
Kako ste kaj, sem kar zgodna sploh ne morem spati, moj ljubi gre zgodaj v službo tako da za njim kar vstanem bolje kot da se premetavam z enega boka na drug, me kar vse boli. Popadkov ne zaznavam mi pa trebušček kar otrdeva, od petih zjutraj sem pa tudi naštela že 10 gibov, tako da je moja pikica zelo živahna user posted image , sploh ne vem če misli ven izgleda da ji je v maminem trebuhu zelo všeč. 

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: novembrke tečemo častni krog
2.11.2005 7:09:56   
wawa
Amy26 tudi mene muči nespečnost, sem se od 5ih zjutraj premetavala, potem pa ob 6ih sklenila da tako ne gre več in vstala......ma ko bi človek lahko spal pa ne more....

Saj nekaj bom že našla za delat, so mi sorodniki šele to nedeljouser posted image user posted image user posted image vrnili košek (ki je od moje mami), sem mislila, da bo predraga žlahta zraven vrnila še oblačila za košek, ki smo jim jih sigurno dali zraven, pa nič..............tako da sem se sedaj odločila, da za tiste tri mesece ko ga bom uporabljala ne bom nič kupovala ampak bom poskusila nekaj sama zašiti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tako da danes se bom lotila šivanja, saj včasih mi je kar dobro šlo a zdaj?????????

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: novembrke tečemo častni krog
2.11.2005 7:28:07   
amy26
Wawa, pri meni je dosti dela lahko prideš če ti bo dolgčas, imam za likat, posesat in pobrisat celo stanovanje spraviti iz računalnika viruse,...pa še kaj bi se našlo. Tudi jaz se spravljam šivat en gobelinček,
ki ga imam že 10 let pa nikakor da si najdem čas da ga končam. 

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: novembrke tečemo častni krog
2.11.2005 7:35:45   
wawa
Ha ha gobelin, zdaj si me spomnila, v moji omari ležita dva full lepa, ki mi jeh je dala babica, ker ne more več delat zaradi oči....samo sta tako ogromna, da me mine že ko ju vidim........mogoče pa se ju bom enkrat lotila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ej daj mi nekaj povej, kaj bi ti naredila, saj veš da naj bi se nosečnice izogibale mestom, kjer se lahko česa nalezejo in tako naprej. No mojega starega ata - na katerega naj povem sem fulll fullll navezana, so včeraj peljali v bolnico, glede na njegovo starost 90 let je stanje precej kritično, evo zdaj pa vprašanje ali bi kljub nosečnosti in izpostavljanju šla na obisk????????????? A ja še to on pravi da ne smem pridet!!!!!!!!!!!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: novembrke tečemo častni krog
2.11.2005 7:49:10   
amy26
wawa, a lahko še hodi dedek, če lahko jaz bi vseeno šla k njemu na obisk pa bi bila magar na hodniku z njim, če pa ne mogoče bi vseeno šla na kratko mogoče pet minut glih tako da ga vidiš on pa tebe ker v tej starosti nikoli ne veš
vsaj jaz bi svojo babi obiskala če bi bilo kritično, sam še eno imam drugi dedki in babice so mi že umrli.
to je moje mnenje, se boš pa morala sama odločiti ali iti oz.ne
lp

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: novembrke tečemo častni krog
2.11.2005 7:55:51   
wawa
Ma ja saj sem se tudi jaz praktično že odločila, veš saj se sliši črnogledo, ampak v taki starosti je lahko vsak odhod v bolnišnico kritičen.......imam danes tako ali tako CTG v Ljubljani pa bom šla malo še okrog potem pa na obisk, za par minutk, saj dolgo tako ali tako človek ne zdrži v bolnici......

Uf ej drugače pa ves čas mislim na Uršo, me zanima kako je z njo......ali je že rodila ali ni, sem šla prav na postojensko porodnišnico gledat, kjer so pristrani napisani rojeni otroci, ampak se sploh ne spomnim, če je kdaj omenila ali bo fantek ali punčka...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veš kako se temu pravi - FIRBEC BABJI!!!!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: novembrke tečemo častni krog
2.11.2005 8:19:21   
amy26
Wawa lepo opravi na ctg-ju pa poročaj kako je bilo
lp

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: novembrke tečemo častni krog
2.11.2005 8:19:40   
Pikica76
Wawa ti kar pejt na obisk dedek je le najbolj dragocena stvar na tem svetu, nalezeš se pa lahko prej česarkoli v nakupovalnem centru kot v bolnici. Sej boš čist na kratko.

Punce samo kaj bi ve naredile, moja situacija je taka: v petek in soboto sem imela po pregledu roza sluz v petek me je še cel dan taka bolečina dajala kot pri menstruaciji. Potem pa včeraj že spet izcedek roza barve, le da je čisto voden. Nekaj krčev sem imela, vendar niso bili periodične narave. Danes izcedka ni, sem pa zjutraj ugotovila, da imam kljub dvem dnevnim vložkom čisto mokre hlačke. Aja pa še na wc me je zvilo in je bilo prvič po dolgem času tekoče blato, čeprav smo včeraj jedli čokolado. (velik čokolade user posted image )

Zdaj jem nutelo in grem ležat na bok da prebudim našega malčka ker če naštejem 10 gibov ne grem v porodnišnico.

A bi katera na moje mestu šla vseeno v porodnišnico se pokazat? Moja G. žal ta teden ne dela. Verjetno bi morala vseeno počakat na nekakšne popadke preden grem tja. Res ne bi rada kaj škodila naši bebici, ampak jaz ne maram bolnic, pa res ne bi rada, da bi me mrcvarili tam cel dan. Nasvet prosim.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: novembrke tečemo častni krog
2.11.2005 8:23:24   
amy26
Pikica76, lahko da ti odteka plodovnica jaz imam skos izcedke sam da bi dva vložka imela mokra to pa nikoli, tako da če nimaš preveč daleč porodnišnice se pejt pokazat za vsak slučaj.

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?