|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (Južna) Primorska
13.7.2007 12:47:54   
majrim
Punce moje!
Sem si dovolila,da odprem novo stran še za nas...če si bo katera kdaj vzela čas in malo poklepetala...vem,da smo zdaj bolj na tesnem s časom, ampak dobra družba vedno prav prideuser posted image user posted image ....naj bo to za začetek dovolj,ker me kliče dojenjeuser posted image user posted image user posted image ...ta naš sonček je tako zahteven in ko te pogleda s tistimi velikimi okami mu itak ne moreš rečt neuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Nalin RR -- 19.7.2007 8:43:23 >


_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 12:58:11   
Anonimen
pozdravljena, mi smo tudi trije user posted image ....mali se hvalabogu ne doji več (16 mescev je visel na joški non -stop) sicer pa sem iz ankarana.

(odgovor članu majrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 13:25:09   
Sibil_
Ciao!

Evo še mene-marčevka po duši, februarčica po dejstvu (beri-PDP je bil 10.3. rodila 28.2.), iz Kopra.user posted image

Kaj bomo še tu kako rekle?Bom naredila pri nas na marčevkah mal reklame, se obalke dobivamo vsak teden, bi se katera pridružila?Majrim-rabimo babe v naših krogih, ker prevladujejo fantje...hehe.user posted image

LP zaenkrat,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 13:31:18   
asso
Evo, se vam še jaz oglasim.

Mi smo že štirje. Sedaj sem obe spravla spat in imam malo mira, ker sta obe naspidirani.

Uživam še zadnja dva tedna porodniške, no mesec in pol porodniške user posted image user posted image user posted image user posted image  + dva tedna dopusta user posted image user posted image user posted image

Pa tako lepo mi je doma...

Grem še jaz mal v ležeč položaj.


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 14:09:23   
gaja29
Še ena Primorka. Sem iz Lucije in imam 14,5 mesecev staro hčerko. Tudi jaz sem samo še en teden doma, pol pa v službo.
Veliko mamic pravi, da komaj čakajo, da grejo delati. Jaz bi pa še rada ostala malo doma.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 14:39:39   
tejčica
Še ena Obalka na raportu. Naša družinica je štiričlanska. Imamo štirimesečnega korenjaka in petletno navihanko. Sem marčevka in kot je že Sibil napisala, se me že dobivamo na kavici in čveku.

Sibil, a že neveste iščeš za Lukasa?user posted image

(odgovor članu gaja29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 15:40:09   
zrak
dan, no da se še jaz predstavim tistim ki me ne poznate.. Sem mamica enomesečnega fantička iz okolice Kopra..

Majrim.. si vidla koliko primork se je javilo.. Kaj se vidimo ko bo Austin lahko, kar pomeni naslednji teden? Kaj ti imaš njeno tel? Pa jo vprašaj.. Jaz bom javila Meliverde..  Kdaj imaš posvetovalnico?

Vsem primorkam lp... sem bolj kratka, ker me obveznosti že kličejo


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 15:58:34   
Sibil_
Ja-zgodaj je treba začet...itak pa bo sam izbral in glede na izkušnje moje tašče-meni ziher ne bo izbira všeč...user posted image

Drugače smo pa mi tudi štirje, mami in ati in Patrik in Lukas.Kaj se boste kaj na kavici pridružile?Mi se dobivamio v kapitaniji, hodi katera tja?user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 16:34:02   
Naja30
Halo!
Še ena uvožena primorka, drugače štajerka.

Imam pa punčko, kandidatko za tvojega, Sibil. user posted image  Okoli nas je pa več punčk, tako da fante radi spoznavamo user posted image  user posted image

V Kapitaniji še nisem bila, sem pa slišala, da se tam dobivate.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 16:48:12   
anajmad
Ekola,še ena uvožena štajerka. Doma imamo dve prinčipesi. Starost 13 let in tadruga pa 18 mesecev. Imamo še posebnega user posted image Vida,ki bi dopolnil 3 leta,če bi bil živ. Mislim,da sem pa kar mal starejša od vsa vseh(razen neve seveda).
Drugače pa pri nas doma: mat se obrača na obrate,ker tavečjo meče, tamala pa nam dihat ne da. Lepo se imejte!

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 18:41:31   
barrbara
Cao, evo še mene... Imamo dva, fantek bo imel drugi teden 2 leti, punčka pa 4 mesece, smo pa iz Izole.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 19:28:55   
majrim
uaaaaaaaaaaaaaa,to je pa lepo...kar naenkrat nas je cel kup...user posted image user posted image user posted image ...no ja, nekatere ste že prava klapa vidimuser posted image ...in seveda izkušene mamiceuser posted image ...nekatere smo komaj začetnice in se še prebijamo skozi prve težaveuser posted image ,kot so recimo krči...Neža joka in jaz z njo...človek bi ji rad olajšal bolečino,pa si tako nemočenuser posted image ...ko bi le šlo čimprej vse to mimouser posted image
...tako,naj bo zaenkrat vse...grem še kaj nredit,dokler je v ležečem položaju.user posted image ,pa še dragi me podi od računalnikauser posted image ...punce,fajn se mejte, spijte eno kavico še zame in ko bomo pri močeh,pridemo tudi me do kopra,do takrat pa bomo šetale po izoliuser posted image  - da se navadim vozit voziček!!

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu barrbara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 19:45:49   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Ciao!

Evo še mene-marčevka po duši, februarčica po dejstvu (beri-PDP je bil 10.3. rodila 28.2.), iz Kopra.user posted image

Kaj bomo še tu kako rekle?Bom naredila pri nas na marčevkah mal reklame, se obalke dobivamo vsak teden, bi se katera pridružila?Majrim-rabimo babe v naših krogih, ker prevladujejo fantje...hehe.user posted image

LP zaenkrat,
Sibil RR


SE PODPIŠEM!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 19:53:58   
anajmad
Ja kakšen voziček pa imaš,da malček pofirbcam,ko boš šla po Izoli?Mi se redno sprehajamo vsako popoldne,oz. proti večeru. Bila sem tista aktualna mama,ki je vozila kužka v vozičku spodaj. Zdej,ko nam je pa naša Arica umrla,moramo pa našo Pikico še navaditi na voziček,da bo lahko šla z nami na sprehod.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 20:00:37   
thaiss
BEBE CONFORT LOOLA - temno moder

user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 21:13:12   
majrim
anajmad...komaj dvakrat smo bli zunaj..pa še to je blo prvič do diane,pa čez marino nazaj...enkrat tu po pešpoti do DM...ampak zdej pa je moj dragi na očetovskem (hvala bogu) in bodo naši sprehodi bolj pogostiuser posted image ...pa naj ti povem,da nisem ena od mlajših mamicuser posted image ...sem že kar čez 30 (36user posted image )...ampak kot vse kaže bomo bolj pozno hodli ven, ker drugi teden napovedujejo vročinouser posted image ...drugače pa imamo peg perego..heheh
...grem pogledat našo princeso,ker kar sumljivo spi že tri ure...se vidi, da je zaspala ob tatuuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 21:19:26   
Naja30
No, mi imamo tudi peg perego, ampak malo starejšo pupo. Če me katera spozna, gremo lahko na kavo, hehe. Čeprav smo zadnje čase kar dosti na plaži do poznega in potem kar domov šibamo. Naša namreč zgodaj hodi spat te dni.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
13.7.2007 23:54:10   
NAVT
UUUUAAAA, Majrim, tle pa se dogaja!!!!!!!!!!  Zdej moram sam še rodit, pa bom legitimno lahko visela tukaj gor. Kolikor bodo punce dovolile. Aja pa ta večji tudi! Pravzaprav lahko že zdaj kakšno rečem, saj naš dve-in-pol letnik mirno spi v svoji sobici.

Tista, ki pravi, da primanjkuje punc, naj jo razveselim, da prinašam kar dve v paketu, tako da bo izbira za vaše fantiče pestrejšauser posted image

LP vsem!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
14.7.2007 7:58:26   
thaiss
Super NAVT pol bo ena kr za Matio user posted image

Srečno!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
14.7.2007 9:10:09   
Sibil_
Thaiss v zelje hodiš, mater!JAz mam dva za oddat.....user posted image

Sicer pa res bi se lahko dobile na kaki kavici kje, kaj pravite?No, javite se južne primorke...

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
14.7.2007 9:26:07   
marty5
Evo še ena: Izolanka, ki živi v Kopru. Mi smo trije - imamo skoraj 17 mesečnega sina.

Nekatere od vas vsaj bežno že poznam, si pa nisem mislila, da nas je toliko z Obale na RRuser posted image .

Sicer jaz že nekaj časa delam, ampak smo vsako popoldan zunaj, tako da se z veseljem pridružimo kakemu srečanju, če bo le možno.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
14.7.2007 10:23:15   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: majrim

prve težaveuser posted image ,kot so recimo krči...Neža joka in jaz z njo...človek bi ji rad olajšal bolečino,pa si tako nemočenuser posted image ...


Če nisi še poskusila lahko za krče poskusiš Homeopatske granule Colikind. Nam so krče precej ublažili. Učinek se vidi šele nekje po 3 dneh rednega dajanja...
Če to pa ne pomaga pa imaš npr. avstrijske Lefaxin...

Pri prvi sem uporabljala Lefaxin, pri drugi pa Homeopatsko... z krči smo imeli tudi mi kar nekaj dela. Predvsem pomaga nošnja, nošnj in nošnja ter zibanje med nošnjo... kot pridejo tako tudi grejo - čez noč...

< Sporočilo je popravil asso -- 14.7.2007 10:24:04 >


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
14.7.2007 13:06:28   
majrim
asso...hvala za nasvet...zato je tudi fajn tuuser posted image ,ker se vedno najde katera z nasvetom..hvala bogu imam sosedo (ki ima 6 mesečno punčko) in mi je v tej krizi pomagala ravno s temi granulami...nisem pa vedela,da ji moram dajat redno...bom zdaj malo bolj pridna,ampak zgleda,da se ji je malo umirilo...ne vem pa,zakaj mi je prej spet vso hrano vrgla ven (isto je blo včeraj)...upam,da ni nič narobe?!
...za pijačo pa kar povejte oz. na dan s predlogi..
marty5...saj,zanimivo je to,ko se dobiš na kavi in vidiš,da marsikatero poznaš vsaj na videz...in najlepše pri vsem tem je,da se tako stkejo prijateljstva,ki se drugače nikoli nebiuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
14.7.2007 15:58:02   
Naja30
Sem takoj za kavo!

Samo še kdaj in kje je treba dorečt, to bo pa verjetno malo težje user posted image

Evo, moja punčika spančka, potem pa šibamo na plažo. Kaj ve kaj hodite se kopat?

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
14.7.2007 16:07:45   
aljuška
Ojla,

še ena primorka iz Kopra, ki ima pa že večjo pupico Tajo, septembra bo stara štiri leta..In to je naš ediniuser posted image ..Sem pa soseda od Sibiluser posted image ( nekaj štukov višje ), Tejčico poznam, Thaiss tudi, Marty 5 mislim da vem katera jeuser posted image ( Marty, a ste bili pred nekaj dnevi na Titovem trgu - pozno popoldne in hranili golobčke?user posted image ) za ostale pa upam, da jih bom še kdaj spoznalauser posted image ..Na kavice mi skoraj nikoli ne znesepriti, ker imamuser posted image urnik dela in če sem že s tamalo ni šans da bi jaz v miru sedela in kavico pila ona pa tudi na miru bila..To so samo sanjeuser posted image
No, in seveda sem spet v službi..
Lp


_____________________________





(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?