|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (p)ostati sama
15.11.2010 10:42:48   
sassa
Pozdravljen-a,

pred šestimi meseci sem čez noč, v osmem mesecu nosečnosti, ostala sama. Pravzaprav niti ne sama. V meni se je porajalo novo življenje, ob meni pa sta bili še dve deklici. Ena petletnica, ki je čez noč postala odgovornejša in ena dveletnica, ki je na svet prišla s svojimi, zame 'posebnimi darovi' in v skladu s tem potrebuje poseben starševski pristop. Upala sem, da bo rojstvo otročka stvari uredilo. Po rojstvu se je vse samo slabšalo, dokler nisem pristala čisto na dnu življenja, kot bi padla na betonska tla z desetega nadstropja. A sem bila živa. In še kako. Moji trije sončki so mi bili zares sončki. Osnovne smernice so me vodile čez življenjski izziv. Vedela sem, da v dojenju uživam, zato sem trdno vztrajala pri dojenju. Ker nisem imela apetita, sem se dobesedno zalivala s čokolinom. Samo, da je bilo mleko. Tri mesece me je bilo tako sram, da sem propadlo zvezo skrivala. Nato pa sem zbrala pogum in domačim in prijateljem vse priznala. Dobila sem ogromno pomoči. Od terapij, nasvetov, lepih misli, obiskov, čuvanja mojih otrok, ... in kar naenkrat se je življenjska krivulja začela obračati proti soncu, navzgor. Veliko sem si pomagala s tehnikami z dotikom do zdravja, nevrolingvistično programiranje, joga smeha, meditacije, angelski reiki, vse tisto, kar sem se do sedaj naučila, pa sem zelo malo uporabljala. Vse tehnike so pripomogle, da sem lahko zelo hitro vstala s tal. Skozi poti spoznavanja same sebe in osebne rasti sem začela dobivati tudi nova prijateljstva, spoznavati podobne močne in čudovite ljudi.

Draga ženska, mamica , dekle. Zdaj, ko sem na poti spoznavanja vrednot in vrednosti same sebe, sem v sebi  v srcu dobila informacijo, da ti pomagam, če si v podobni situaciji in ne vidiš izhoda. Sicer nisem uradna terapevtka, a si želim, da pomagam, da vsak človek v sebi začuti svoje vrednosti in potencijale. Vsi smo rojeni za radost. Vsem je odmerjeno enako število sončnih žarkov. Le dopustiti si moramo, da jih spustimo v svoje srce.

moj kontakt
saskin_soncek@yahoo.com

Ta svet je res čudovit, čaroben in radosten. Zaživimo ga tukaj in zdaj :)

Objem,
Saš
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (p)ostati sama
15.11.2010 15:11:01   
Spontan
 
Lepo in pohvalno.

Ampak na žalost ali srečo (v resnici pa ne obstaja ne eno niti drugo) je tako, da se mora vsak rešiti sam.
Rešimo in spremenimo lahko samo sebe.
Če pa ti je namenjeno komu pomagat, pa boš te osebe spontano spoznala.

Se pa strinjam s tabo. Zelo lepo in zelo koristno je neko obdobje biti sam in se ukvarjati s seboj.

< Sporočilo je popravil Spontan -- 15.11.2010 15:12:46 >

(odgovor članu sassa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (p)ostati sama
15.11.2010 15:28:37   
mari1234
pa je ta pomoč brezplačna oz koliko računaš?
lp

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (p)ostati sama
15.11.2010 17:39:25   
Colt
We are the world, we are the children....lepo se objemimo in vse bo krasno....

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (p)ostati sama
15.11.2010 18:33:20   
sassa
Brezplačno. Tako kot piše: objemimo se in svet bo lepši. Pokloni nasmeh in svet bo svetlejši. user posted image

Saša

(odgovor članu sassa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (p)ostati sama
15.11.2010 20:14:27   
m_o_i
user posted image user posted image user posted image  sassauser posted image user posted image user posted image

se je upanje - ni ga povozil tank user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu sassa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?