|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.12.2006 22:28:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varčevanje za otroke
12.12.2006 23:22:17   
vk
Seveda varčujeva za user posted image . Sklenila sva naložbeno zavarovanje z varčevanjem v vzajemnih skladih pri zavarovalnici kjer delam, polica je zelo fleksibilna: 2x lahko dvigneš po 80% privarčevaih sredstev v zavarovalni dobi, prekineš kadarkoli po 3 letih itd. Po poteku police se lahko dogovoriš za mesečno izplačilo sorazmernega dela na določeno število let ali v enkratnem znesku.
Lahko mi pišeš na ZS, ti po službeni dolžnosti odgovorim in povem še več.
Je pa 50 Eur lep mesečni znesek, kar te pride če preračunaš  samo 1,66 Eur na dan, toliko ali več nekateri pokadijo dnevno.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varčevanje za otroke
12.12.2006 23:37:19   
mojcab
varčujeva za otroke.
50 eur na mesec, 18 let, potem pa bodo dobivali štipendijo 250eur na mesec 4 leta.

_____________________________

*********************************
Življenje je lepo, zato ga je vredno živeti.

(odgovor članu vk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varčevanje za otroke
12.12.2006 23:47:29   
Anonimen
Midva dajeva na stran njen otroški dodatek, ki je slabih 50€. Trenutno še na hranilno knjižico, se pa odločava, da bi ji na kakšen koristnejši način varčevala. Varčujeva pa bolj z namenom za stanovanje kot za študij.

(odgovor članu mojcab)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varčevanje za otroke
12.12.2006 23:52:58   
rija
Ja, varčujejva. Probava čimveč. Vložili pa bomo v neke sklade, samo moramo še do posrednika, da nam kaj pametnega svetuje.
Pa hiško smo mu kupili....bo glih odplačana do njegovega 15 letauser posted image user posted image user posted image  Upam....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varčevanje za otroke
13.12.2006 6:08:11   
CUKRČEK
naši smo po rojstvu odprli vzajemni sklad, na katerega sva dala ves denar, ki ga je kje prejela(zavarovalnica ob rojstvi, denar od občine, denar ob roj. dnevu...) in vsake toliko še kaj prispevava gor.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varčevanje za otroke
13.12.2006 6:57:49   
srki
Ja, midva tudi varčujeva, oz. očku trgajo z njegovega računa. Mislim pa da je moj sklenil neko zavarovanje pri TopGarant, pol pa še neko obliko varčevanja. Drugače pa ima tudi račun, čisto navaden, če mu kdo kaj podari, npr. za krst ali pa kakšen sorodnik z Nemčijeuser posted image , babice ali dedki, pol dam kar na navaden račun.

(odgovor članu vk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varčevanje za otroke
13.12.2006 8:47:58   
iva01
Ja varčujeva direktno na Nikov račun gre vsak mesec 10000sit gor pa mu nalagava tudi ves denar ki ga dobi od dedkov babic teta stric,v glavnem karkoli dobi gre gor, pa kovančke mu tud gor dajeva tako da si na leto privarčuje približno 15o000sit, imava pa tud varčevanje 100 evrov na mesec če bodo slučajn kdaj hudi cajtiuser posted image user posted image user posted image (sam nevem točno kero varčevanje to pri naši bajti moj dragi ureja)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: varčevanje za otroke
13.12.2006 9:29:57   
Katrin
Tudi midva varčujeva in sicer ima user posted image  odprt navaden račun, kamor polagava mesečno denar in pa tudi sklenjeno zavarovanje za 50 EUR na mesec (štipendija) user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: varčevanje za otroke
13.12.2006 10:05:15   
Anonimen
vsak mesec 100 EUR v vzajemni sklad

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: varčevanje za otroke
13.12.2006 10:21:09   
Anonimen
MOjcab me zanima, pri kateri zavarovalnici imasta tole varčevanje ali na banki?

(odgovor članu mojcab)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: varčevanje za otroke
13.12.2006 13:54:22   
petraz
Tudi jaz varčujem za svojega user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: varčevanje za otroke
13.12.2006 13:55:07   
ms3
tud midva varčujeva za user posted image   tako kot mojcab. določen znesek na mesec do 18 leta za 4-5 let štependije, ki jo bo dobil v času študija.
izračun user posted image nama je naredil naš premoženski svetovalec, ki je zakon user posted image user posted image user posted image . ga toplo priporočam, če bi koga zanimalo svetovanje (brezplačno seveda) naj mi piše.

moj mail: mirjanasrebot@yahoo.com

(odgovor članu mojcab)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: varčevanje za otroke
14.12.2006 21:43:22   
Anonimen
Seveda. Sklenjeno ima rentno varčevanje (no, tri rentna varčevanja - eni stari starši, drugi stari starši in midva), vito in še ono varčevanje, ki ti ga začenjo pri 18. letih izplačevati v obliki štipendije. Cca. 36.000,00 SIT na mesec.

(odgovor članu ms3)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: varčevanje za otroke
5.1.2007 21:49:31   
PBJ
Vsak mesec v sklad in tudi na hranilno, kjer se je v 17.user posted image mesecih že kar nekaj nabralo

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: varčevanje za otroke
5.1.2007 22:00:44   
Anonimen
ja varčujemo...50€ na mesec dobita obe v zavarovanje junior iz tega bo ena mini štipendija ko bosta stari 18. denar iz hranilnikov gre na knjižici, pa kaki manjši podarjeni zneski tudi. večji zneski pa na sklade

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: varčevanje za otroke
6.1.2007 12:12:05   
Anonimen
Seveda, da varčujeva, in sicer:
- 50 EUR za štipendijo
- 6000 rentno varčevanje
- 5000 rentno varčevanje
- 5000 rentno varčevanje
- 50 EUR Vita
- 2x3000 vsak mesec na 2 knjižici.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: varčevanje za otroke
7.1.2007 8:25:04   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: raho

Seveda, da varčujeva, in sicer:
- 50 EUR za štipendijo
- 6000user posted image rentno varčevanje
- 5000 user posted image rentno varčevanje
- 5000user posted image rentno varčevanje
- 50 EUR Vita
- 2x3000user posted image vsak mesec na 2 knjižici.



Raho a to misliš Eur ali SIT -> če misliš Eur potem ti ni panike kakšnih 1000 jih poslat na moj naslovuser posted image user posted image user posted image user posted image
Mi imamo vsak svoj Medvešek Pušnik Sklad - mami ima MP Asia, atek MP Energy, tamali pa najbolj ziher MP Global; v mojga in od tamalega dajema po 50EUR, moj pa da odvisno od meseca 1x 75EUR, ali pa 100EUR...tudi več...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: varčevanje za otroke
7.1.2007 8:33:39   
Anonimen
Zenske, tiste, ki varcujete prek skladov. mene pa zanima, a je treba res najprej vložit določeno vsoto za začetni start, potem pa lahko vsak mesec daješ gor, kolikor pač lahko?

Zanima me zlasti ta začetni vložek? Ga je treba dat ali ne? Pa zanima me, kateri sklad najbolj priporočate?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: varčevanje za otroke
18.1.2007 20:04:30   
lejci86
to je res da pri nekaterih zavarovalnicah moraš dati neko začetno vsoto preko katere lahko sploh kasneje nalagaš denar. Poznam pa tudi takšne kjer tega ni treba.  Da ne govorimo če greš v sklad direktno vlagat in ne prek zavarovalnice, saj je slovenska zakonodaja dost bolj "prijazna"user posted image  če greš preko zavarovalnic, katere ti zrihtajo naložbeno življensko zavarovanje( sepravi nalaganje).

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: varčevanje za otroke
19.1.2007 10:30:56   
pety78
Nimam pojma o skladih, pa me zanima, mi lahko katera da kak pameten napotek? Kateri sklad priporočate?

_____________________________



(odgovor članu lejci86)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: varčevanje za otroke
19.1.2007 17:25:39   
lejci86
odvisno ali češ kaj reskirat in želiš da bo imel otrok več denarja, user posted image ali pa če hočeš nekaj varnega in manj donosnega. za več na z.s.  user posted image
lp

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: varčevanje za otroke
20.1.2007 9:13:18   
Anonimen
pri nas smo mu kar odprli varčevalni račun na banki tako da mu lahko vsak mesec damo gor njegove otroške doklade!user posted image

(odgovor članu lejci86)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: varčevanje za otroke
9.2.2007 21:06:02   
Anonimen
Mi pa ne varčujemo, mormo najprej denar ki smo si ga stanovanje sposodl vrnt user posted image . No tud zame ni noben nč varčeval, pa tud brez štipendije sm preživela.
Ko pa bo naš user posted image odrasel in bo potreboval denar, pa mu bom poskušala pomagati po najboljših močeh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: varčevanje za otroke
10.2.2007 17:18:09   
marty5
Mi smo odprli rentno varčevanje po 50€ na mesec, poleg tega pa se tudi varčevalni račun lepo polni od rojstva dalje. Se bojim, da bo čez 18 let ta denar še kako dobrodošel, ker šolanje postaja vse dražje in dražje....

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!