|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.3.2007 14:56:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dvigovanje ritke + mehek?
19.3.2007 15:06:26   
BaByGiRl
Joj,..zdravniki ponavadi delajo iz muhe slona. Kok me to user posted image . Eni pač določenih stvari sploh ne delajo, druge pa kasneje. Moja Je bila pri kravicah past katastofa, zraven je pa še kričala ko jesihar. Nogice tut ni dajal v usta, samo igrala se je z njimi, pa še to ne pogosto.
Pa je danes čist normalna punčka.
Jaz si tega pri 6m starosti otroka sploh ne bi dajali k srcu.
Veliko lepih skupnih užitkov vama želim. Prov luštn fantek jeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dvigovanje ritke + mehek?
19.3.2007 16:18:15   
Lunc_a
moj je tudi dajal ritko v zrak pri teh mesecih,kar se tiče nogic,si je dajal v usta,ampak zelo redko,mogoče vsega skupaj 5x,tako da moogče je res kaj na tem,zdravniki se moraj držati vsega kar jih pač naučijo in kar stroka pravi,saj če ne bi bi marsikateri otrok ne dobil pomoč kar bi vplivalo lahko usodno za njegovo motoriko.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
19.3.2007 19:42:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dvigovanje ritke + mehek?
19.3.2007 19:44:30   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: BaByGiRl

Joj,..zdravniki ponavadi delajo iz muhe slona. Kok me to user posted image . Eni pač določenih stvari sploh ne delajo, druge pa kasneje. Moja Je bila pri kravicah past katastofa, zraven je pa še kričala ko jesihar. Nogice tut ni dajal v usta, samo igrala se je z njimi, pa še to ne pogosto.
Pa je danes čist normalna punčka.
Jaz si tega pri 6m starosti otroka sploh ne bi dajali k srcu.
Veliko lepih skupnih užitkov vama želim. Prov luštn fantek jeuser posted image



Prav dobro je poslusati zdravnike, ker se s pomocjo fizioterapije naredi kvecjemu dobro, slabo tezko.

Ce zamudis prvo leto, je skoda taksna, da je nikoli vec ne popravis.

Iz muhe slona je v tem primeru smiselno delat, ampak se nic ne sekirat, le pridno delat vaje. Veliko nas je tukaj taksnih.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dvigovanje ritke + mehek?
19.3.2007 22:14:44   
bini
se zeloooo strinjam s Seven, posebej ker to gledam pri sinu... brez terapije bi bil pri enem letu še zelooo daleč od plazenja, sedaj to končno obvlada in gremo naprej...
prvo leto je ključno... jaz bi rajš mal pretiravala kot pa bila preveč na easy... in po znanju in izkušnjah kot jih imam sedaj bi si na tvojem mestu privoščila en obisk privat fizioterapije, da bi bila sigurna al gre sam za slučajno dvigovanje ritke... opisuješ pa čist vse simptome kot jih je imel moj malček in je še sedaj pri enem letu preveč mehek, ker smo s terapijo začeli prepozno - pri 7. mesecih...

ni panike, ampak zakaj ne bi nekaj zdravil, če obstaja možnost?? user posted image  je pa res, da se terapija v večini še vedno smatra kot nepotrebno kompliciranje - ampak to rečejo samo tisti, ki žal premalo vedo.
srečno!

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dvigovanje ritke + mehek?
27.3.2007 13:42:19   
bebi
Tudi pri nas je pediatrinja na sistematskem pregledu pri 6m ugotovila enako, razen nogice si je pridno tlačil v usta že pri 4,5 mesecih. Čez 14 dni sva imela kontrolo in je ugotovila, da je bistveno bolje, vendar naju je vseeno poslala v RA. V 14 dneh nisva delala nič vaj, le gosto hrano smo začeli uvajati. ?????? Hrana-razvoj???? Če bi prej začela z GH verjetno sploh do tega ne bi prišlo. Pa sem bila neumna in se striktno držala samo dojenja do 6. meseca. Sedaj sva bila že enkrat v RA, kjer so nama pokazali vaje in jih bolj ali manj izvajava, čeprav je zelo težko popravljati gibe, ki jih je do 7. meseca delal. Sicer pa se preveč ne sekiram, ker je naš pikec sicer prav živahen fantek in mu nič ne fali, se mi zdi, da ga hočejo le dohtarji narediti za bilkota debilkota in se povsem strinjam z BABYGIRL. Pač ne moremo gledati otrok samo skozi dohtarske tabelce in raznorazne krivulje, pri čemer jih rahla odstopanja zelo "skrbijo". Vsak otrok je pač zgodba zase...

Aja, pa ker smo dobili napotnico za RA dobimo blazino na recept in pediatrinja mi je predlagala podaljšanje porodniške.

Pa srečno user posted image

< Sporočilo je popravil bebi -- 27.3.2007 13:56:58 >


_____________________________

2006
2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?