|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 16:19:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uhani
22.3.2007 17:10:53   
nicolina
Jaz imam za vsak dan take majhne, drugače imam pa rada malo večje (okrogle) user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uhani
22.3.2007 17:15:21   
total
Nosim belo zlato,ker sm na kič alergična,sej si dam mot,sam mam kmal čsit rdeče uho.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uhani
22.3.2007 17:24:27   
Anonimen
Mam uhanov,da bi jih lahko začela počasi prodajat.user posted image  Včasih sm jih zbirala.Nosim pa jih odvisno od tega,kaj mam na sebi,in kako se počutim(dobre volje-ful veliko in pisano;slabe volje-malo in neopazno).hani so moja manaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uhani
22.3.2007 18:39:47   
Anonimen
jz jih mam tud cel kup..pa zdj nil ne nosim ker se bojim da mi jih mali nebi dol spulil

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uhani
22.3.2007 20:10:56   
* Mateja *
Jaz jih mam ogromno, iz belga zlata in kič! Najraje pa nosim kičave, okrogle in ful velike!! Imam jih pa vse sorte, večina je okroglih, vseh velikosti!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uhani
23.3.2007 6:57:30   
srki
Okrogle ali viseče. Ni važno, zlato, srebro ali navaden kič, ki ga kupiš v Mulerju. Do nedavnega sem imela skoraj 10 let iste uhane, pred kratkim pa sem malo zamenjala. Je bil že časuser posted image .

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uhani
23.3.2007 8:19:24   
Magi*
imam nekaj uhanov, nosim pa jih bolj redko. nekaj sem jih sama naredila, ostale pa sem dobila za kakšne posebne priložnosti in so v glavnem unikati. srebrni, ker zlata ne maram.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uhani
23.3.2007 8:26:32   
Taula
Nosim belo zlato,ker sm na kič alergična,sej si dam mot,sam mam kmal čsit rdeče uho.


Jasz sme tudi alergična na vse razen zlata, ker se mi vname uho do te mere da se mi vse zagnoji in mi teče kri.  Alergična sem tudi na medicinske uhane. user posted image
Sem se pa znajdla...uhan si namažen z lakom (tam kjer je v stiku z kožo) in se mi nič ne vname.user posted image
Nosim pa zlate uhane, pa srebrne, pa kič....trenutno imam okoli 25 parov uhanov, pa še ene par jih imam ogledanih. Zadnje 3 pare sem dobila za r.d. Se splača imet rojstni danuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
23.3.2007 23:44:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uhani
24.3.2007 9:20:36   
Anonimen
Najraje kič user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uhani
25.3.2007 14:38:52   
Nasy
jaz imam sicer kr najraje medicinske, včasih dam pa tudi kakšen kič naseuser posted image dokler nisem tudi jaz pogruntala tega lakiranja z navadnim prozornim lakom za nohte, so bili sami problemi in to samo na levem ušesu. Nimam pa kakih ekstra uhanov, so mi sicer zelo lepi ampak se bojim, da bi mi jih kaj potegnilo dol. V službi pa itak ne smem imeti nakita, vsaj visečih uhanov ne

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uhani
25.3.2007 14:46:20   
sayuri
Jih ne nosim. Mi gre na živce, da mi neki binglja okrog vratu. Pa še uhlji me bolijo.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uhani
25.3.2007 14:51:35   
Anonimen
nosim od zlata do kiča, menjavam glede na obleke. od vsega nakita imam uhane najraje

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?