|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je kakšna naravo kodrasta
26.2.2007 14:12:22   
romy
namreč že celo življenje izgubljam vojno z svojimi lasmi user posted image

Imam naravno kodraste - kr nekej vse skup! Ne morem si naredit normalne frizure! Ko si umijem lase so prvi dan še kar, če si dam seveda pol kile pene gor + kapo, dokler so še mokre (ne sprašujte user posted image )
Naslednji dan so katostrofalni, česat se ne morem (edino ko si umijem lase in dam pol kile subrine se počešem), vsak dan pa tut ne morem las umivat. Zato mam skos en konjski rep.
Od raznih pen, voskov, vseh mogočih preparatov sem poskusila že 1000 in 1 način vendar mi ne uspe.

Ajde javite se mi "kodrolajse" in mi povejte kako jih krotite.
Saj vem, rešitev: striženje na balin user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
26.2.2007 14:15:34   
BLAŽIKA
meni pomaga samo šampon in balzam gliss kur. Brez tega sem pečena, se ne počešem nikoli.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
26.2.2007 14:20:04   
trixi
hvala enako, meni jih je ukrotila samo frizerka, mi je znala naredit tako frizuro,da sem bla ko filmska igralka, drugače pa samo rep. Pa sem rekla: dost mam tega in sem se ostrigla. Zdaj pa pet minut umivanje, malo pene, fen s krtačo, malo gela in čao. Superuser posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
26.2.2007 14:41:37   
Magi*
hehe, lahko bi ti bilo še huje: da maš naravno kao skodrane, bolje rečeno naravno skuštrane. če hočem met ravne, se mi nardi nekaj neukrotljivih kodrov. če hočem met skodrane, se mi vse povesi in nekaj šopov las štrli stran kot, da bi jih uročil. sem pač skuštrana ali v čopu.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
26.2.2007 15:05:49   
Anonimen
podobno kot megi...ne kodrasta ne ravna, skratka SKUŠTRANA user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
26.2.2007 15:08:26   
tosja
Jaz bi bla pa vsaj malo kodrolajsastauser posted image , pa ne polizankauser posted image , kot sem user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
26.2.2007 15:10:52   
Anonimen
Khm.... jaz sem naravno skuštranauser posted image
Ne ravno ne skodrano. Pa sicer redki lasje, močni pa tako, da jih izgleda 5x več.

Sem ugotovila, da je najbolje imeti dolge. Jih lahko vsaj v čop spnem, kadar vse drugo odpove.

Moja taktika je sledeča: Ko si ih umijem, si jih na zraku posušim (če si jih sušim s fenom, se lahko pridružim čarovnicam)... aja itak si dam gor pol kile subrine, da si jih sploh lahko razčešem. Potem posprejam z Glis kurjem in spnem v čop.
Preden grem  med ljudi, jih vedno posprejam z gliskurjem, da vsaj približno normalno zgleda.
Itak pa imam najboljšo frizuro en dan pred pranjem (5 dan)user posted image

Pač ukrotim jih z žavbami....za mehkejše, bolj voljne lase.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
26.2.2007 16:09:05   
Anonimen
Jaz ima tudi čupo, tako na pol skravžljano in scufano. Če se mi lasje sami sušijo, potem je pa totalno scufano vse skupaj. Sam mah.
Tako da se sušim s fenom, češem se sploh ne, dam pa potem, ko so lasje že suhi, mleko za ohranjanje barve pred soncem gor ali nekaj takega. Balea, od DM. To mi vse vsaj malo skupaj spravi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
26.2.2007 16:16:03   
Anonimen
ojoj js si pa cel lajf želim skodrane lase mam pa ravne k dile user posted image
kaj pa če bi jih navile na navijalke? da bi imele vsaj ene lepe kodre ne nek skuštran mah?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
26.2.2007 16:20:05   
Anonimen
Jaz imam prekratke za navijalke, pa tudi potrpljenja nimam. Saj če so dovolj dolge, jih na električno krtačo navijem in ni več maha. Do prvega dežja ...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
26.2.2007 17:34:45   
Moyca_
jaz bi jih tudi imelauser posted image
moja seka jih ima, pa pa rada imela ravne, tako da očitno nam nič ne pašeuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
27.2.2007 14:51:42   
Anonimen
Jst mam tut kuštre,in to še full goste,in suhe,in pol res zgledam zlo čudn,nobena frizura mi ni nekej ql noben frizer me ne zna ustrižtuser posted image  žalostn,lepo frizuro si loh nardim sam če dam eno tono enih želejev na glavo,da se vse skupej mal poteptauser posted image  tko da ja..

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
27.2.2007 17:05:58   
muška
user posted image  jaz pa ne razumem tega user posted image .  Evo, sem naravna kodrolasa,lase imam skoraj do riti in se počešem samo takrat ko imam mokre - torej, ko si jih operem. Ne uporabljam nobenega preparata, nobenega voska pene, briljantine,.... tu in tam si spnem kak šopek las, če je potreba in to je to.

Očitno sem ena izmed srečnic?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
27.2.2007 18:01:13   
Anonimen
Evo še ena srečnicauser posted image pa ne zato ler sem naravno kodrasta, ampak ker se lahko zlikam da so ravni ko bobipalčke.
Jaz ko si jih ne ravnam si jih lepo razčesem ko si jih perem. Potem dam seveda balzam, pa na koncu pustim kremo oz. masko za lase 5 min. Potem si vse sperem in si na mokre lase nafilam pantenov gel ali pa od wallea. Ne sme bit tisti gel, ki ti jih zlepi skupaj. Ampak takšen, da ti jih samo malo utrdi. Potem si čupo posušim in je zakon. Češem si samo ko si jih perem, drugače nima smisla.

Ko pa si jih ravnam pa je vse isto, le da ne uporabim gela za lase, ampak malo voska mogoče na konice.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
1.3.2007 2:36:51   
Annny
Mislim, da bi lahko lase ukrotila s silikonskim gelom (kapljica ali dve) recimo tistim od Klas-a. Tudi za poudarjanje pramen je fajn.
Jaz sicer nisem kodrasta, je pa zato moja hčerka zelo zelo 'nasvedrana' in imava že zdaj cel kup problemov s česanjem..

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
1.3.2007 9:54:35   
NRMM
No jaz podobno kot muška,s tem da uporabljam kar širok spekter kolekcije Fructis,da so potem lasje fino mehki in voljni user posted image . Je pa edino hudo to,da imam grozno goste lase user posted image  in poleti je kar kriza.

Si pa po pranju nanesem peno,da so kodri še bolj izraziti in sušim si jih tudi z ''ježkom''. Ko pa me začnejo jezit pa gredo v čop in je to to.......od kar imam otročeka so kar pogosto v čopu,ker drugače sem zanjo jihaaaauser posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
1.3.2007 18:49:00   
Jerneja_
Moji so tudi naravno skodrani. Uporabljam samo Loreal Kerastase šampon in balzam ter kremo Elasto Curl za oblikovanje za vsak dan (lahko na suhe ali mokre lase).
Super, nobenih problemov in zelo lepi kodri vsak dan.

Lp

Jerneja

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
1.3.2007 19:52:30   
taja27
uporabljam enako kot Jerneja. zakon.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
3.3.2007 22:11:56   
rainbow
halihalo, če ena čupava; samo ne lepo skodrana, ampak bolj krepast stil, tak da samo sušenje s fenom, user posted image user posted image user posted image user posted image , to je šele začetek postopka.
malo heca; ampak res; tak da si po balzamu in peni malo posušim s fenom, pol pa s vrtečo in sušečo krtačo ali z debelim nastavkom, da so bolj ravni, samo na koncu zavihani ali pa z ožjo, da so bolj skodrani; ta druga varianta vedno, ko je dež, ker se mi pri vlagi itak skodrajo. Bog ne daj, da grem po pranju las kaj počet, da se spotim; imam že total drugo frizuro. Pestro v glavnemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
3.3.2007 22:37:24   
sonchica
tud jaz mam kodraste lase in to na žalost user posted image user posted image user posted image   sem se preveliko let stem spopadala in bila nezadovoljna tak da sem včasih kar jokala , ker si nesen mogla naredit frizure ah groza user posted image in enkrat sem preko kolegice spoznala frizerja ki dela isto kot trajno sam ti ne skodra ampak zravna in ful zadovolna ,pred tem pa zapravila teko likalnikov za lase da boli , saj še mam enega sam ga neuporablam veliko ......user posted image user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil sonchica -- 3.3.2007 22:38:36 >


_____________________________



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
4.3.2007 0:43:30   
Anonimen
Jaz pa vsakemu, ki rece, da si ful zeli kodraste, povem, da so ravni bolj fajn .. si jih lazje skodras in manj unicujoce je za lase, kot ce si jih skodrana ravna user posted image  

Jaz imam ravne AMPAK se mi zadnje case predvsem ''tamladi'' kodrajo in bom zdej zdej znorela, ker sem ko en marsovc s temi kvazi nekimi kodri, ki strlijo stran od glave .. sploh, kadar je vlaga.

(odgovor članu sonchica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
7.3.2007 1:07:55   
Anonimen
Ali ste vedeli, da ...

... lasje preprečujejo, da bi se lobanja pregrela? Kodrasti svojo nalogo opravljajo še bolje ..

Ribica, trenutni biolog (se lih ucim .. bljak)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Je kakšna naravo kodrasta
25.3.2007 13:30:39   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ali ste vedeli, da ...

... lasje preprečujejo, da bi se lobanja pregrela? Kodrasti svojo nalogo opravljajo še bolje ..

Ribica, trenutni biolog (se lih ucim .. bljak)


no, še dobr, da imam kodraste, ker bi mi sicer zagotovo prekurilo glavo, ko tolko študiramuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?