|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.8.2009 15:22:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tezave zaradi Mirene...
2.8.2009 15:34:52   
Gina
Lahko je tudi od mirene, ker mirena ima v sebi tudi hormone. Lahko pa tudi od poporodnega obdobja. Najbolj verjetno je pa eno z drugim. 

Glavobolov, ki so minili, teh se spomnim in izcedka, ki je kar trajal precej mesecev in me je izredno motil. Trebuh me nikdar ni bolel, razen prvih par dni, pa sklepi tudi ne. Samo jaz ne prenašam KT, preveč hormonov, mirena mi je pa sedaj ok, jo bom že morala zamenjat, tako dolgo jo imam.
Telefoniral h G rajši in vprašaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tezave zaradi Mirene...
2.8.2009 18:03:52   
pelin
Metulj333 sem se morala tako nasmejat tebi in tisti hijeniuser posted image ....največ zaradi tega, ker se do predkratkim podobno počutila  tudi sama. Ves tisti vonj in vse skupaj me je še najbolj spominjalo na čiščo po porodu, ki sem ga imela pred sedmimi leti...Mireno imam drugače vstavljeno tri mesece in zadnjih nekaj dni lahko rečem, da se je  stanje nekoliko izboljšalo...Prej pa sem imela poln kufer vseh težav in sem resno razmišljala , da to ni zame...Najbolj sem razočarana, ker imam še vedno vse zmešano glede menstruacije, ali  kar pač ta občasni in neredni izcedek predstavlja. Prej so bile menstruacije sicer precej boleče, vendar ves čas redne ... Tolaži me to, da sem se vsaj znebila tistega groznega PMS , ki me je prej ubijal.Vsa tista nervoza, abnormalen apetit in napihnjenost, sta sedaj precej manjša ali pa jih sploh ni. Sedanje počuje je precej boljše kot v začetku in sem optimistična. Zaenkrat bom še vztrajala in upam, da se bo stanje še izboljšalo...user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.8.2009 20:49:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tezave zaradi Mirene...
2.8.2009 22:03:05   
maja&m
Pri meni je tudi kar nekaj časa trajalo, da se je stanje znormaliziralo. Ampak se je splačalo počakatiuser posted image user posted image Sem tudi že bila na tem, da grem nazaj h G, da naj mi jo ven vzame. Sem mela poln kuferuser posted image user posted image  Pa mi ni žal. Imam jo že eno leto, in v tem času sem imela samo 1x krvavitev (ki to sploh ni bila, ampak packanje).user posted image user posted image user posted image  Res je superuser posted image user posted image
Potrpi še malo, boš videla, da je vredno (držim pesti)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tezave zaradi Mirene...
2.8.2009 22:36:13   
Isabellabina
No jaz imam pa slabe izkušnje s to Mireno vsaj tretjič.Sem imela pa enake simptome,le da ene tri mesece kasneje.Imela sem vsega poln kufer in šla do G.Mirena se mi je zarastla v maternično steno in zato je bolelo ko hudir.Pojdi se pokazat do G,da boš pomirjena.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tezave zaradi Mirene...
2.8.2009 23:25:50   
kaja02
jst mam mireno vstavljeno od februarja, pa mam tudi občasne bolečine, sam so znosne, bolj me skrbiji izpadanje las!!user posted image

a ima še katera podobne težave, ker se ne spomnem, da bi bilo izpadanje las kaj povezano s tem, sam se pomislala že skor na vse, ker iz zelo gostih las sem prišla na zelo tanek čopuser posted image  in če bo šlo tako naprej, bom kmalu plešasta!

ima katera ppoodobne težave? in bi res lahko bili povezano

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
3.8.2009 11:38:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kaja02)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tezave zaradi Mirene...
3.8.2009 13:04:38   
minca_n
metulj333 jaz imam čisto iste težave kot ti. Kmalu bo eno leto od poroda, mireno pa imam vstavljeno 8 mesecev in takoj ko pride G iz dopusta grem k njej naj mi to vzame ven in mi predpiše tabletke. Že osem mesecev krvavim po 15 dni, in sem spet postala slabokrvna. Res jaz sem totalno nezadovoljna z njo. user posted image

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tezave zaradi Mirene...
13.8.2009 14:26:58   
KORINA
Hay,

tudi jaz sem že 5 mesecev uporabnica Mirene in tudi meni že nekaj časa močno izpadajo lasje, pojavila se mi je depresija (bolj aniksoznost - razni strahovi) - kar sem zdravila tudi z atidepresivi, glavoboli oz. migrena ob menstruaciji, potenje in bolečine v členkih prstov - kar do sedaj ko sem prebrala ta forum niti nisem povezala z Mireno.
Ampak:
- migrena je vsak mesec blažja, zadnji mesec je ni bilo;
- ko sva z osebnim zdravnikom premišljevala, da bi depresija lahko bila od Mirene, prav tako izpadanje las, mi je svetoval naj jo odstranim in sem 1.9. naročena h ginekologu sem nehala jesti antidepresive in je kljub temu stanje sedaj občutno boljše kot pred 3. meseci
- z izcedki nimam težav, prav tako sem zelooo zadovoljna z čisto majhno in kratko menstruacijouser posted image
- ni nobenih skrbi o zaščiti celih 5 letuser posted image
In glede na to da strokovnjaki (Pušenjak) trdijo, da bi naj do 6 mesecev večina vseh stranskih učinkov Mirene izginila sem sedaj v veliki dilemi user posted image ali naj jo odstranim ali ne. Poleg tega mi tabletke ne odgovarjajo in sem premlada za sterilizacijo torej mi po odstranitvi Mirene preostanejo le še kondomi ali abstinenca.

Ali je katera imela podobne stranske učinke, ki pa so po 1/2 leta izginili?




(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?