|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.7.2006 8:02:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Leva ali desna
5.7.2006 8:24:16   
Mina1
Nam so rekli že prej, ko je bil star par mesecev, da se mu ne sme "sugerirat" če me razumeš, da bo sam "ugotovil" kaj in kako, ali je levičar ali desničar.

In recimo, če bi bil levičar, da bi več škode naredila, če bi mu na silo "vsiljevala" stvari v desno rokico. Torej na silo mu ne preprečiti, če mu bolj leži leva stran.

A si recimo pediatrinjo že vprašala, kaj pa ona meni.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Leva ali desna
5.7.2006 8:36:09   
Jana4
Jaz sem opazila pri približno enem letu, da bolj uporablja levo roko za risanje, hranjenje.
Prepričana pa sem bila ko sem ji podzavestno dala žličko v desno roko pa jo je sama prestavila v levo. Zdaj je stara skoraj tri leta in je levičar user posted image .


_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
5.7.2006 8:43:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jana4)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Leva ali desna
5.7.2006 8:55:36   
david
IZVIRNO SPOROČILO: morrak
Ja Mina saj za to ravno gre, da če je levičar, mu ne bi rada na silo nekaj vsiljevala, da mu ne bi škodovala. To smo začeli bolj opažati šele sedaj.

Kako to, da sploh razmišljaš o tem ? Imaš "pametne" babico/dedka/sorodnike ali imaš sama kak predsodek pred levičarji ?

d.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
5.7.2006 9:01:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu david)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Leva ali desna
5.7.2006 11:46:24   
srki
Pri približno enem letu, prej je vse delal z obema rokama. Samo mislim, da je naš kar oboje-levičar in desničar. Včasih še zdaj prime žlico z levo roko in z njo tudi tako lepo je, kot z desno. Se bo že sam odločil, kaj bo-levičar ali desničar, ali pa oboje.

To, da bi ga odvračala, se mi zdi pa največja neumnost. Jaz sem tudi levičarka, pa moja sestra tudi, pa bratranec, pa od sestre mož, pa nas ni noben odvajal od tega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?