|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ČESTITKE VSEM MAMICAM
8.9.2004 13:30:09   
Katjuša & Daša
ki ste se podale na novo življensko pot. :bravo:BITI MAMA. :bravo: Danes spoznavam kako zapleteno in težko je materinstvo, pa kljub temu polno radosti, veselja. Kljub temu, da večkrat na dan jokam od utrujenosti, razdraženosti ko ne vem več kaj bi naredila, če se otroček joka, pa ji ne znam pomagati. Ko probam vse varjante kako jo potolažit in sem na koncu brez moči - se vedno nasmehne. To me potolaži in me dvigne v nebesa 9nebesa da dobim zopet moči za nove izzive. Za dežkom vedno pride sonček. Res so cukrčki naši otročki.
Ne glede na vse jih bomo vedno ljubile in jim dajale vse. Oni pa bodo nam dajali moč.
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
Pohvale pa tudi vsem ki sodelujete v tem posebnem času, ki se meri čist drugač - z našimi otročki.

Katjuša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ČESTITKE VSEM MAMICAM
8.9.2004 13:31:44   
dory
:ups: :)

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ČESTITKE VSEM MAMICAM
8.9.2004 19:04:56   
Anonimen
:love::love::)-:)-:duda::duda::)Joj pa še kako prav imaš!!Nikoli ne boš zadovoljna sama s seboj,kot mama večno se boš spraševala ali prav delam?sem dobra mama? sem ga prav vzgojila? kaj pa če bi drugače pristopila k vzgoji? vprašanja večna vprašanja večni dvomi:duda::duda:Težko je naše poslanstvo mamic.Delamo po svojih močeh,dajemo vso ljubezen pozornost svoj čas vse za naše otroke.Lep pozdrav Neva:sloncek:

(odgovor članu Katjuša & Daša)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   ČESTITKE VSEM MAMICAM
10.9.2004 21:11:09   
Nataša R.
:duda:9nebesa:angel:

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ČESTITKE VSEM MAMICAM
17.9.2004 13:11:05   
TARA in MAJ
;):bravo::bravo::sloncek:

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ČESTITKE VSEM MAMICAM
17.9.2004 13:23:09   
drejci
Drage mamice,:love:
vedno naj vas spremlja misel, da ste najboljše mamice na svetu, ki se maksimalno trudite in razdajate za svoje malčke:love:
In mislim, da je ljubezen do otročkov in njihovega vesalja in nasmeha 9nebesa močnejša kot 100 neprespanih noči in ostalih problemov,...a je tako??

Lep pozdrav vsem Vam in Vašim pikicam

:rozica:

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?