|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žabe
19.10.2004 12:09:23   
polona
Une, za oblečt. A svojim petletnikom že oblačite žabe? Mi smo zaenkrat še na dokolenkah, pa me skrbi, da ni že preveč mraz. Sploh ker so veliko zunaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žabe
19.10.2004 12:10:52   
mammika
Hmmmm ja obvezno žabice dam gor malemu in sebi ...:)- Sem bl zmrznjene sorte.Pa tu pri nas je skoraj že sneg do nižin pršu tko da so že obvezne....
LP :sloncek:

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žabe
19.10.2004 12:15:57   
Anonimen
MI na :morje:še vedno nogavičke-dokolenke pod hlačke:)-:duda:

(odgovor članu polona)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žabe
19.10.2004 12:16:59   
polona
Ja, saj jaz mojemu enoletniku tudi že oblačim žabice. Ampak za bolj velike me zanima.

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žabe
19.10.2004 12:51:27   
mojchka
ko jih boš sebi, jih obleči še njemu, polona!
Sicer sem iz "toplejših" krajev, a to z žabicami se meni zdi eno malo pretiravanje.
Saj otroci migajo še bolj kot mi in se tako segrejejo. Če jih bomo preveč oblačili, jih bomo pomehkužili...

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Žabe
19.10.2004 12:53:24   
Erdbeere
Jest jih svoji 2 letni princeski kar oblečem, ker drugače ima čist premražene nogice, sploh stegna pa ritko

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Žabe
19.10.2004 13:08:02   
polona
Mislim... No comment. Se mi ne da kregat, ker SMO PRIJAZEN FORUM. JA, VPIJEM. ZELO.

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Žabe
19.10.2004 13:13:47   
mojchka
na koga pa vpiješ?
A na otroke?
Sta ti ušla ven brez žabic?

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Žabe
19.10.2004 13:19:35   
Anonimen
Ko se temp. spusti pod 10-8°C bi jaz kar oblekla žabe....jih jaz tudi, če ne zmrznem:)
lp,:fis:

(odgovor članu polona)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Žabe
19.10.2004 13:22:05   
_Arwen_
Marija pa res, polona, a ti je to že kdo povedal ? :hudicek:

Mi smo pa še kar brez žabic...pri nas pridejo v poštev pozimi...

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Žabe
19.10.2004 13:25:28   
polona
Ma, dej, ne mi težit danes. Se mi ne da kregat. Res ne.

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Žabe
19.10.2004 13:27:51   
Anonimen
:)-:)-EJJJ EJJJ DEKLETA!!!???KAJ PA vAM JE DANES??????:zmeden::zmeden2::zmeden:TAKO LEPO SE IMAMO...NEHAJTE SE PRIČKAT ZA ČISTO BANALNE STVARI:)-:)-:((:)-:)ŽIVČKI ZBOR!!!!!!RADA VAS IMAM!!!!PRIDNE BODITE!!!:zaspan::zmeden2::muca::kuza::miska::sloncek:

(odgovor članu polona)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Žabe
19.10.2004 13:34:55   
_Arwen_
Dej noooooooo :hudicek:

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Žabe
19.10.2004 13:35:29   
kimi
Polona ravnaj po občutku sama boš najbolj sigurna. Ko notri pride poglej če ima hladne noge in stegna pa mu potem obleci žabice. Pa ne bit živčne no tukaj smo zato da si pomagamo svetujemo ne pa deremo ena na drugo. Bodte pridne;)

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Žabe
19.10.2004 13:51:35   
Lepa Ana
Pri nas je tako:

- Skoraj 6 letnica je bolj zmrzljive sorte in kar hitro dobi kaj pod hlače. Je pa pri deklicah lažje, ker lahko nosijo tudi najlonke, ki pogrejejo, pa vendar niso tako tople kot žabice. Trenutno obleče najlonke ali žabe samo, če ima krilo, za pod hlače pa še vedno samo dokolenke ali nogavice.

- Naš štirletnik je bolj po meni, torej vročekrven. Za zdaj pri njemu na žabe še pomislim ne. V glavnem mu oblečem malo debelejše hlače (npr. žametke), danes pa je imel samo kavbojke in nogavice. Njemu je hitro vroče, sploh v vrtčevski igralnici. Zato sem pri njem v večni in vsakodenvni dilemi, tudi pozimi, kaj naj mu oblečem. Poleg tega moram priznati, da so meni žabe za fantke smotane in da se je nadobudnež že lani nekaj pritoževal nad tem, da bi jih oblekel (pa ne zaradi vročine), čeprav še ni znal razložiti, kaj ga moti. Tako da jaz intenzivno iščem kakšno alternativo - v H&M sem videla takšne čisto tanke in čisto oprijete pajkice - no, dolge gate, he, he - ampak so jih imeli samo za punčke. Drugače bi mu jih zagotovo kupila, ker so mi dosti bolj simpatične od žabic. Vsekakor pa resno razmišljam o nakupu toplejših hlač in nič žabic - lani je imel tako v največjem mrazu dvoje hlače iz (tanjšega) termoflisa in spodaj samo dokolenke. Ker so hlače zračne, se mi zdi to tudi bolša rešitev za temperaturne razlike, kajti ko je zunaj zelo mraz, je v vrtčevski igralnici zelo vroče...

No, kdo bi si mislil, da se da toliko napisat o enih navadnih žabah, he, he.

Pa ne bod tok tečna, Polona!

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Žabe
19.10.2004 14:48:42   
polona
Ti si pa takoj zraven, samo da se kregamo, a ne?

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Žabe
19.10.2004 15:00:52   
_Arwen_
En te more mal mirit, ker si res nekej hostilno naperjena!

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Žabe
19.10.2004 15:05:29   
mojchka
hostilno!

Grem kar domov, moji možgani so za te besede preveč preprosti, NIka!

Danes sem pa kar nekaj vašega denarja zapravila, kaj?
uf!

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Žabe
19.10.2004 15:16:15   
polona
hostilno, ja por**mad***. Da ne bomo vulgarni!

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Žabe
19.10.2004 15:17:54   
_Arwen_
Ja, mojchka...kako knjigo v roke pa bo:)

Ne, polona, jaz ti hočem samo pomagat, zato pa smo tukej ane?...vulgarni, kje pa...

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Žabe
19.10.2004 15:26:14   
polona
Ne, ne, jaz sem tisto mojo grdo besedo z zvezdicami zakrila, da ne bom vulgarna. Tvoja beseda pa ni vulgarna, vem, je le učena.

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Žabe
19.10.2004 16:35:32   
Anonimen
Ej, Lepa Ana, jaz sem v Baby centru za mojega dveinpolletnika kupila ful luštne "dolge gate". Schiesserjeve. Ful uporabne!

(odgovor članu polona)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Žabe
19.10.2004 16:40:58   
Lepa Ana
U, Splišni, hvala za info! Se vidi, da meni Baby center ne potegne, sploh nikoli ne grem tja. Bom šla pa prav za dolge gate pogledat. Se mi res zdijo dosti bolj OK kot žabe... Thanks!

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Žabe
19.10.2004 17:02:53   
Anonimen
LA, pa sej imajo tudi za fantke...:zmeden: Al sem jaz narobe videla?
lp,:fis:

(odgovor članu polona)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Žabe
19.10.2004 20:53:39   
Lepa Ana
Ne, jaz nisem bila v ljubljanskem HMju, kaj takšnega mi še kakšen mesec ne bo padlo na pamet. Sovražim nagužvane štacune. Prejšnji teden sem bila v Celovcu, v Sudcentru, in tam so imeli samo še rozaste...

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?