|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 8:29:22   
Anonimen
Zadnjič sem ravno spraševala, kje nabavit te stvari pa sem včeraj našla...
V h&m smo kupli 2žabice za 1490sit9nebesa in so ful lepe, kupili pa smo tudi 2kapici za 690sit!:bravo:
Mislim, da so to kar ugodne cene, glede na to da v bc pridejo ene žabe 1600sit in niti priblizno niso tako lepe!:love::ups:

No toliko, da veste:muca:

p.s.: kupli smo tudi en modrcek za dojenje,plenicke Fixies in nismo mogli mimo enega pajacka:zajcek:

:rozica:Lp:rozica:, nina:nosecka:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 8:30:38   
dory
Mi mamo tud zabice iz h&m...do pasu...pa so zlo kvalitetne in lepih vzorcev :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 8:30:57   
Anonimen
Pa v H&M je veliko lepše kot v BC. Razen tiste Clarove žabice do pasu so pa super. Pa Clarovi bodyji tudi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 8:31:10   
Dari

To pa je res poceni :bravo:. Jaz sem zadnjič malo firbcala v maksiju in veš koliko so ble tam ene žabice - 3.500. Me je kar vrglo. Kdaj bo plača, da gremo zapravljat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 8:32:17   
Anonimen
No Teja, sva kar hkrati pisali o žabicah do pasu. A veš, da bo menda H&M v nekdanji Astri v centru Kranja?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 8:32:25   
lavra
Jaz še sicer nisem tako daleč (6t), ampak si bom zapomnila kam po stvari, ko bom dobila napad nabavljanja:ups::bravo:. Hvala za namig:bravo:

L:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 8:33:12   
Anonimen
Btw zabice so do pasa, taksne kot omenja teja.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 8:41:04   
Urška//
Oj

Jaz bi si tudi kupila modrcek za dojenje,samo ne vem kako st.,ker do zdaj so mi zrastle za eno št. pol pa ne vem kaksne bojo.
Nina kaksnega si si pa kupila?
Aja pa se to a ti kaj trebuh otrdeva?
Meni ful pa se pikica se je nekak polenila, jo ful malo cutim:zmeden:.


LP

Urska//in:roza::duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 8:47:39   
Anonimen
Urška// kako si kaj ti?Si že kaj boljse?:)

Modrček sem kupla, taki, da mi je mogoce za malaenkost prevelik-sem racunala se na blazinice:ups:V h&mu sem dala 2000sit in je ful udoben in bombažen:bravo:
Drugače pa jih imajo tudi v Mulleru in jih zelo hvalijo..mislim da stanejo 2290sit:)
Trebuh mi vcasih otrdeva, bol me skrbi, ker zadnje dneve bol malo cutim naso poticko:zmeden2:samo jo vseeno cutim, mislim le da nima vec toliko prostora, kot vcasih!:sloncek:
Kako imas kaj velik busci?Daj kaksne slikice9nebesa:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 9:03:08   
spacey
Lepo vam, ki imate tale H&M, mi ga tle na obali nimamo...imamo samo Baby center in Ariel, pa kakšno zasebno trgovinco, ki je pa tut draga kot žafran. :( :zmeden:

Lp;
P 9nebesa +1dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 9:26:24   
Anonimen
Spacy, saj mi ga tudi še ne dolgo nazaj nismo imeli. Smo šli pa v Celovec v H&M, ker se resnično splača. Ful je luštno in zelo ugodne cene. Potem, ko bo tvoj malček že malce večji (saj sploh ne vem, kaj še delaš doma - marš v porodnišnico!), le pojdite malo na izlet v Ljubljano v H&M.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 9:45:14   
Anonimen
Ja, Clarovi bodiji so zakon. mi uporabljamo tiste brez rokavčkov...kot spodnjo majčko :)

Spacey, kaj še zmerej doma?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Žabice, kapice,..
22.3.2005 19:32:46   
spacey
Ma ja punce jaz še kar doma... :grrr: :hudicek: :zmeden: Zdej nam še belijo stanovanje, ker moja mami želi da pride njen/a vnuk/inja v sveže in čisto stanovanje. :zmeden2: Tako da sem skos v muvingu in na nogah in čakam da se začne kaj konkretnega dogajat. :sloncek:

Eja Splišni, ko bomo malo večji oz. 1x poleti bomo šli na obisk v LJ k babici in dedku, pa prijateljem in bomo skočli še do H&Mja malo zapravljat. :bravo: :)

Lp;
P 9nebesa +1dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?