|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 19:29:28   
Blink1
A se splača it pogledat??? Nisem bila že od 5. razreda OŠ:zmeden: Pa so pravili, da nekaj ni najbolj OK v Zoo Ljubljana:hudicek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 19:32:35   
Mojca P.
Se ne spomnim tocno, ampak vem, da se mi je ze pred mesecimi zdela visoka cena. Sicer je pa ob soncnem vremenu ful lepo. Veliko igral, lusten ribnik in kar posten sprehod.

Ninika, a se ti mogoce spomnis kje v Avstriji (proti Grazu) je tisti zoo, o katerem je BAGI v Ancori govorila?:rozica:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 19:34:25   
sašaš

:)- Od tvojega zadnjega obiska se je gotovo veliko spremenilo... :)- Men je kul...

Lp :muca:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
26.4.2005 19:35:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 19:46:34   
Blink1
jaz vem samo za tega Herbersteina, ki ga je že Mojca omenila:rozica::zmeden2:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 19:59:27   
mehurčica
Mi gremo jutri v Zagrebški ZOO. V LJ sem bila pred "uhh" leti.:)-

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 20:22:48   
sašaš

Mi smo bli pa ene 3 leta nazaj v ZOO v Zagrebu - full razočarani, kr neki... da o neprijaznosti ne govorim...

Lp :muca:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 20:24:20   
sašaš

Dej Mehurčica poročej, kako bo...upam, da bo vam bolj všeč!

Lp :muca:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 20:52:36   
Blink1
Mi2 sva hotela it v ZG, ko sem bila še noseča...Pa moj ni hotel,ker se je za avto bal:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 21:39:53   
puncica
Mi gremo jutri v ZOO Ljubljana in poročam če katero zanima kako je tam:bravo:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 22:07:37   
Anonimen
Lahko pa greste v Avstrijo v Dinoland si ogledat svet dinozavrov. Baje je super, tam lahko tudi prespite, kar v hiškah na drevesu. Mi še nismo bili, ker smo še premajhni, je pa šla danes sodelavka.

Več o tem si poglejte tu:

http://www.styrassicpark.at/default.asp

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 22:16:36   
Anonimen
V Lj je odrasla mislim da 1400, za otroke do 2h let je zastonj. Za upokojence, študente in dijake oz. otroke nad 12 let je 1200sit.

Nič posebnega ni lj ZOO...potem pa še najbolj žalostno..obiskovalci..mama s cca 2 letnim otrokom, ki itak še nima pojma, futra slona z NAPOLITNAKAMI. Njam njam.:grrr:

lp,:fis:

Aja, imajo pa žirafo pa tigra..:) Teh še nisi vidla, ziher:)

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Živalski vrt Ljubljana
26.4.2005 23:55:14   
niki5
Nam je bilo všeč. Najprej smo šli na njihovo delavnico, kjer so predstavili žabo, tako da jo je naš starejši smel se pobližje spoznati z njo. Potem pa smo šli naokrog, urejeno je lepo, imeli smo srečo in ravno prišli ko so hranili pelikane, kar je tudi zanimivo videti, kako te ptice na široko odprejo kljun in pojejo ribo :) Po hribu navzgor nismo šli (če se prav spomnim so tam kozorogi in podobne živali) ker naš oči ni hotel potiskati vozička v hrib :)- drugače je pa lahko kar dober sprehod. Na koncu smo spili kavico, naš fantek se je pa igral na igralih.

Vstopnice niso poceni, če pomisliš koliko živali je potrebno nahraniti je potem razumljivo.

Če potegnem črto.. nam je bilo všeč! Mogoče bi edino na prijaznosti pri bifeju kaj naredili ;)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Živalski vrt Ljubljana
27.4.2005 6:03:11   
Mojca20
Meni se zdi fajn, samo cena je malo previsoka, saj bi šli drugače večkrat;), tko pa je 2x na leto čist dovolj!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Živalski vrt Ljubljana
27.4.2005 9:20:42   
BigWhale
Jaz sem imel kar nekaj casa letno vstopnico za LJ zoo. Je precej razlike, ce si veckrat na teden tam, zivali te spoznajo in ti njih.


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Živalski vrt Ljubljana
27.4.2005 15:29:35   
Anonimen
Kako pa otrokom razložite, zakaj morajo biti tam živali zaprte in ograjene? A samo zato, da jih ljudje gledamo? Bedno.

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Živalski vrt Ljubljana
27.4.2005 15:32:09   
Carovnica Mica
glih kar smo prisli domov.bli smo tam-nec posebnega,pa se vstopnina je zasoljena in medveda ni :((

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Živalski vrt Ljubljana
27.4.2005 17:20:41   
puncica
Tudi mi končno prišli domov, kaj naj povem.

Miljon ljudi (Se vidi da je praznik), cena zasoljena (do 2 leti zastojn, od 2 do 10 let 800SIT, nad 10 let 1200, odrasli 1400SIT, pes 250 sit), dobro da je kr bankomat zraven :)- Najprej čakaš v vrsti za karto potem pa ogled, klopce nobene vse zasedeno, na wc smrdi ko kuga, še otroka nisem tam previjala, sem jo raj kr v vozičku, cene pri tisti gostilnici na sredini zasoljene do konca, igrala brez nadzora, kolk mamice tam pazijo.

Vse je tako nekam pomankljivo, pa ne vem al se sam men zdi al kaj, živali so ful majhne (žirafa, slon, zebra,...) ne vem a sem si samo jaz tako veliko vse predstavljala al so še mladi. Medvedov ni ker jim prenavljajo kletko, lisice so prestavl. Tiger je dobil večjo ogrado, se mi pa smilijo pume pa leopard, lev,... v tistih malih kletkah. Najbojl bogi pa so jastrebi, ki hočjo letet nekam v luft, pa imajo vse zagrajen, pol pa laufajo v tistem malem prostoru :(( Slon je bil čist zarašen, pa ne vem al je to normaln al kako :zmeden:

Ful se mi zdi da je malo živali in ful veliko za hodit v hrib, hodiš 5 min ko zmešan z vozekom in otrokom potem pa prideš na vrh pa ni nič za videt, mogoče eno sovico. Risi se pa itak skrijejo. Tud na začetku ni več tistih žužkov pa tega, kr neki je tam otroški kotiček al kaj.

Voda pri živalih (race, labodi, želve,...) je zelo umazana, prave mlakuže so tam, kaj pa vem, očitno ni računice to zamenjat.

No izlet je bil lep, naša piška vidla nove živalce Jst bol voziček tišala v hrib naš ati pa je Janjo nosil, mal smo posnel, mal poslikal. Bilo je zanimivo in verjetno bomo še kdaj šli, mogoče pa kam drugam, ko piška mal zraste. Za še ne eno letno pupiko, ki ima velike probleme z vožnjo je to čist dost.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?