|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žabice?
24.4.2008 23:59:14   
ANEJ01
jih jim še oblačite?In koliko so stari?Vem,da je neumno vprašanje ker je zunaj že tako toplo ampak me zanima vaše mnenje.

_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 0:06:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ANEJ01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žabice?
25.4.2008 0:09:12   
Marogica
SPloh nismo. Od rojstva ne. in to pri obema. PRi 20-ih stopinjah, ki so trenutno, pa res ni potrebno. Saj jih otrok v stanovanju tudi nima, pa so temperature podobne.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 0:13:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žabice?
25.4.2008 0:16:23   
Naja31
Isto kot Nalin.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 0:31:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žabice?
25.4.2008 6:16:30   
lelaval
PRi 20-ih stopinjah, ki so trenutno, pa res ni potrebno. Saj jih otrok v stanovanju tudi nima, pa so temperature podobne


Se popolnoma strinjam.
Moja bo junija stara 3 leta, pa jih je pozimi imela le, če sem ji oblekla kiklco. Zunaj bojo počasi že bosi, ne pa še v žabicah.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žabice?
25.4.2008 6:22:38   
srki
Ne, že zdavnaj ne. Oblačila sem mu jih v tistem tahudem mrazu za pod kombinezon-v snegu.

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žabice?
25.4.2008 7:44:41   
anitaz
Žabice je imela, ko je bilo res mrzlo, pa za pod kombinezon, pa kadar ima kiklco, drugače pa ne. Sploh pa zdaj, pri teh stopinjah ne.user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žabice?
25.4.2008 7:47:27   
Bonnie_RR
Js mu jih tud že kar nekaj časa ne dajem več. Star je 2 leti.

lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žabice?
25.4.2008 7:47:30   
Volga
še, še, pa žametke čez pa kapo obvezno, ker tako rado piha.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 7:54:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žabice?
25.4.2008 7:54:35   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

še, še, pa žametke čez pa kapo obvezno, ker tako rado piha.


Uno, ta volneno, a ne user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: žabice?
25.4.2008 8:04:17   
kristinaj
v stanovanju jih ima, sicer samo žabice brez hlač, ko gremo ven pa odvisno, če je toplo ne, če ne pa ja...stari smo leto dni in še kakšen teden jih bo imela potem pa ne več......

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: žabice?
25.4.2008 8:17:56   
honey
Ne, že dolgo ne. Žabe sem mu že od malega oblačila samo pozimi v najhujšem mrazu oz. za pod kombinezon.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: žabice?
25.4.2008 8:18:45   
Pobalami
To je res neumno vprašanje.

To pa zato, ker tukaj ne moreš pričakovati pametnega odgovora. Sploh, če se oglasi Volga s svojim sarkazmom, ki se ji zdi da je nošenje žab skoraj kriminal.

Če se ti zdi, da je otrok mrzel in da ti reče da ga zebe mu daj žabe. Tudi temperaturne razlike in vremenske razmere so po sloveniji velike. Ne se ozirat na to, da nekateri ne dajajo žab oz. delajo kar delajo. Delaj po svoji presoji (in obratno isto velja). In če vidiš, da mu je vroče ga/jo slečeš.


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: žabice?
25.4.2008 8:37:42   
frutka_
Ne, ne oblačim mu več žabic. Raje dokolenke in debelejše hlače (žamet, daftin) če je bilo hladno.

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: žabice?
25.4.2008 9:13:31   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

še, še, pa žametke čez pa kapo obvezno, ker tako rado piha.


Uno, ta volneno, a ne


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  zdaj sem se pa tako nasmejala user posted image



No jaz pa dam žabice, sicer tiste iz tankega bombaža in sp. del trenirke ali tanke hlače in čevljčke, pa je danes imela čisto mrzle nogice, ko sva prišli domov, tako, da jaz bom, kar še malo dajala, vsaj do maja.


verjetno pa si mu oblekla pretanke hlače, ali pa so že malce krajše, pa ga je zeblo. Potem je bolj pametno, da ima debelejše hlače, pa zoknčke, kot pa žabice. Meseci pa niso merilo za oblačenje, ker so temperature tako pozimi kot poleti čisto različne (ne takšne, kot naj bi bile), tako, da se otroka oblači kot sebe.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: žabice?
25.4.2008 9:25:06   
PIRANJA
Po občutku! Če so zjutraj na termometru 3 stopinje mu jih dam, pa jih kasneje slečemo, in oblečemo zopet, če začne hladiti proti večeru.

Ne oziraj se na mnenja drugih in delaj po svojem instinktu.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: žabice?
25.4.2008 10:08:37   
petra a
11 M 3T-še

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: žabice?
25.4.2008 10:08:46   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval


verjetno pa si mu oblekla pretanke hlače, ali pa so že malce krajše, pa ga je zeblo. Potem je bolj pametno, da ima debelejše hlače, pa zoknčke, kot pa žabice. Meseci pa niso merilo za oblačenje, ker so temperature tako pozimi kot poleti čisto različne (ne takšne, kot naj bi bile), tako, da se otroka oblači kot sebe.


Ja načeloma je to res. Samo mi odrasli še sebe ne znamo oblečt. jaz gledam zvečer vremensko napoved, da ja ne bom sfalila. potem pa se oblečem čisto premalo ali pa preveč (recimo vzamem tanko jakno, ko bi bilo boljš če bi imela še bundo in obratno). Isto gledam sodelavce in je enako.

Zadnje čase ti prehodi niso tako lepi ampak so precej odsekani. Kakšen dan je tolk vroče kot poleti, prejšnji dan pa je pa zeblo in pihalo. potem pa vidiš ene v kratkih rokavih druge pa v bundi.


Drugače pa mislim, da bi punčko v debelejših hlačah brez žab isto zeblo. Žabe so pač en kos obleke, kako jih kombiniraš je čisto vseeno, glavno da te ne zebe in da ti ni vroče.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: žabice?
25.4.2008 10:25:50   
lelaval
Ja načeloma je to res. Samo mi odrasli še sebe ne znamo oblečt. jaz gledam zvečer vremensko napoved, da ja ne bom sfalila. potem pa se oblečem čisto premalo ali pa preveč (recimo vzamem tanko jakno, ko bi bilo boljš če bi imela še bundo in obratno). Isto gledam sodelavce in je enako.

Zadnje čase ti prehodi niso tako lepi ampak so precej odsekani. Kakšen dan je tolk vroče kot poleti, prejšnji dan pa je pa zeblo in pihalo. potem pa vidiš ene v kratkih rokavih druge pa v bundi.


Drugače pa mislim, da bi punčko v debelejših hlačah brez žab isto zeblo. Žabe so pač en kos obleke, kako jih kombiniraš je čisto vseeno, glavno da te ne zebe in da ti ni vroče.


Se čisto strinjam z napisanim. In tudi jaz se velikokrat sprašujem, kako se naj oblečemo. Če je zjutraj bolj hladno, dam otrokom debelejše hlače, če pa je že zjutraj bolj toplo pa tanjše (samo vseeno je popodne lahko hladneje, kot dopoldne).
Sicer pa otrok preveč ne oblečem že zato, ker je res redkokateri otrok "tako pri miru", kot smo odrasli - otroci so dobesedno vseskozi " v pogonu", starši pa se "polenimo" in si privoščimo občasne počitke. In računajte, da se bo otrok v takšnem tempu v preveč oblačilih potil in bo prej zbolel.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: žabice?
25.4.2008 10:26:25   
mojsoncek
Ne vec (2 leti)... oblacim ga po sebi, ceprav bi bilo bolje, da bi ga po mozeku user posted image , ker sta oba bolj vroce sorte.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: žabice?
25.4.2008 10:56:23   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

Ne vec (2 leti)... oblacim ga po sebi, ceprav bi bilo bolje, da bi ga po mozeku user posted image , ker sta oba bolj vroce sorte.

In zakaj ga ne? Jaz sem tudi bolj zmrzljive sorte, mali pa bolj vročekrven. Zato se ravnam po otroku, ne po sebi. Meni se zdi, da mora edino merilo biti otrok sam. Ne koledar, ne temperature, ne to, kako drugi oblačijo svoje otroke, ne tvoji občutki... Vse to je lahko nek okvir, ne pa edino merilo. Če je tvoj otrok bolj zmrzljive sorte, ga obleči bolj toplo in obratno.
Žabe mu ne oblačim več.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: žabice?
25.4.2008 10:58:49   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

Ne vec (2 leti)... oblacim ga po sebi, ceprav bi bilo bolje, da bi ga po mozeku user posted image , ker sta oba bolj vroce sorte.

In zakaj ga ne? Jaz sem tudi bolj zmrzljive sorte, mali pa bolj vročekrven. Zato se ravnam po otroku, ne po sebi. Meni se zdi, da mora edino merilo biti otrok sam. Ne koledar, ne temperature, ne to, kako drugi oblačijo svoje otroke, ne tvoji občutki... Vse to je lahko nek okvir, ne pa edino merilo. Če je tvoj otrok bolj zmrzljive sorte, ga obleči bolj toplo in obratno.
Žabe mu ne oblačim več.

Sem ga zacela... sem malo storasto napisala... se posipam s pepelom


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?