|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ženske hvaležnost pa taka
10.8.2005 16:32:39   
Moyca_
včeraj sem cel dan pošiljala te Rinine knižice naokrog, potem sem poslala še enkrat ker mi je za polovico javilo da kao niso dobile (premajhni predali,...), pa sem še včeraj ponoči enkrat poslala da bodo res vse dobile in jim tudi napisala da če katera ni dobila si pa naj sama dol povleče-pa sem dala zraven geslo pa vse, ker je res z pošiljanjem preveč dela. Jih je bilo krepko čez za 30 poslat- potem pa res nisem preverjala katera je dobila in katera ne.

Potem pa danes od dveh dobim naj jim neham pošiljat, ker imajo poln računalnik

pa sem poslala dvakrat da bodo res dobile -jaz norka:)-:)-:)-:)-

eto to je blaga oblika:
##############################################
prosim te, da mi neha pošiljati Rinine knižice vsak dan po večkrat. Prosila sem za eno kopijo in ne ene par kopij. Računalnik je fuuul obremenjen in resnično ne potrebujem toliko izvodov.

Raje vidim, da mi ne pošiljaš prav nobene kopije več.

#####################################################


češ koda pošiljam cele dneve to- ja full mam čas;)


tako da če katera še kaj rabi sem že objavila album in geslo pa si same dol povlečite.


pa,pa


upam da nisem koga užalila in mogoče sem preveč občutljiva, ampak saj veste kako je;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ženske hvaležnost pa taka
10.8.2005 16:37:07   
mtd
ojla, jaz še nisem nič dobila, sem pa šla pogledat tja, kjer si napisala, da je, z geslom in tako, pa sem si sama uredila.
hvala, da si se tako potrudila,
lep pozdrav in :rozica: zate

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ženske hvaležnost pa taka
10.8.2005 16:38:59   
Moyca_
enih par mailov sploh noče poslat- niti ko sem poslala samo link, tak da ene imajo očitno kaj narobe s predali (preveč polne že od prej,...)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ženske hvaležnost pa taka
10.8.2005 16:43:26   
Mariposa
Ja Mojca, ti si pa res čudna, da takole folk obremenjuješ z maili:hudicek::)-:)-:)-

Drugače pa hvala, kolikor sem na hitro videla sem vse dobila:rozica:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ženske hvaležnost pa taka
10.8.2005 18:44:03   
brbra
Moyca brez sekirancije, aja pa hvala za knjižico:rozica:
Tiste ki pa pošiljate tako bedna sporočila mojci, če bi malo boljše pogledale bi vidle da je celotni mejl zložen iz več delov zaradi kapacitete filov:zmeden2::hudicek:
Se dajo stvari pa tudi malo drugače povedat. Sploh pa tejle bo šla kakšna kila manj dol ker se razburja:)-

lp:sloncek:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ženske hvaležnost pa taka
10.8.2005 22:32:57   
Anonimen
Moyca, jaz pa ti lahko samo rečem, HVALA LEPA, da si se tako potrudila za nas in nam to pošiljala. Sem prejela vse in sem zelo vesela. :rozica::rozica::rozica:Moj računalnik pa se tudi ne pritožuje.:)

Aja, čakaj, danes mi je crknil, pa sedaj sedim na bratovem. A da nisi ti to meni zakuhala, ha????? :zmeden2::zmeden2:
Ne, hecam se, nič nisi kriva, je bil vklopljen, pa je toka vmes zmanjkalo. Zdaj pa je tema.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   ženske hvaležnost pa taka
11.8.2005 6:26:46   
a&m
Hvala, dobila vse!

lp

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ženske hvaležnost pa taka
11.8.2005 7:16:47   
nena m
Hvala še enkrat!

nena:rozica:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ženske hvaležnost pa taka
11.8.2005 10:28:48   
coolbabe
Hvala lepa tudi z moje strani! :bravo:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?