|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   15 tednov in krvavitev
21.9.2008 17:54:42   
_andreja_
pozdravljene krvavela semv prvi polovici nosečnosti od 6 tedna pa vse do 10... potem se je krvavitev ustavila in sem šla lepo v službo.  do danes nisem imela težav.... zdej me je pa dva dni bolela glava danes ponoči sem pa ponovno začela krvavei sicer krvavitev ni tako močna kot prvič je pa tudi ni ravno sveža kri je bolj tko rjava...čeprav nevem kakšna je bila ponoči ker ko sem videla je itak že potemnela... ginekologinjo imam v sredo... spolnih odnosov zadnjih 72 ur nisva imela... kaj bi ve naredile, bi šle na urgenco ali bi počakale.. malce me tudi stisne na trenutke....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 15 tednov in krvavitev
21.9.2008 17:57:37   
Lorencia
Jaz vem, da ne bi mogla počakati.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 15 tednov in krvavitev
21.9.2008 18:00:09   
Naja30
Jaz bi šla na urgenco.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 15 tednov in krvavitev
21.9.2008 18:00:31   
Anonimen
Šla bi na urgenco.Drži se.

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 15 tednov in krvavitev
21.9.2008 18:30:13   
bučibači
Hi!
Sem imela podoben primer, krvavela v 16 t, 3 dni po spolnem odnosu.kri je bilo za dve celi dlani, ko sem šla na majhno potrebo. Sem poklicala v bolnico, so me pregledali, in ugotovili, da imam nizko posteljico, zaradi katere sem krvavela.
Če sedajle ne krvaviš več, samo pokliči, jim obrazloži, povprašaj kaj menijo, če bi bilo porebno pridit na pregled urgento ali še počakaš.
Ne dovoli si, da bi kdaj obžalovala ta klic, kateri nobenega nič ne stane!!!!!
Vsaka krvavitev v nosečnosti ni normalna!!!!
Pokliči, povprašaj!!!
Lepo zrihtaj!! javi!!

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 15 tednov in krvavitev
21.9.2008 19:38:02   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bučibači

Hi!
Sem imela podoben primer, krvavela v 16 t, 3 dni po spolnem odnosu.kri je bilo za dve celi dlani, ko sem šla na majhno potrebo. Sem poklicala v bolnico, so me pregledali, in ugotovili, da imam nizko posteljico, zaradi katere sem krvavela.
Če sedajle ne krvaviš več, samo pokliči, jim obrazloži, povprašaj kaj menijo, če bi bilo porebno pridit na pregled urgento ali še počakaš.
Ne dovoli si, da bi kdaj obžalovala ta klic, kateri nobenega nič ne stane!!!!!
Vsaka krvavitev v nosečnosti ni normalna!!!!
Pokliči, povprašaj!!!
Lepo zrihtaj!! javi!!



se podpišem,
jaz sem imela enak problem, le da je bilo to v 14tednu. sem imela potem strogo mirovanje 2meseca in potem se je vse uredilo

(odgovor članu bučibači)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 15 tednov in krvavitev
21.9.2008 19:51:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Jaz bi šla na urgenco.


Jaz enako.

Upam, da si šla in da ni kaj hujšega.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 15 tednov in krvavitev
21.9.2008 22:09:15   
M_mojca
krvavenje nikoli ne pomeni nič dobrega, tako da pojdi čim prej k zdravniku!
držim pesti zate!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 15 tednov in krvavitev
24.9.2008 7:52:50   
_andreja_
če bo še katero kdaj pozneje zanimalo... sem šla k dežurnemu po napotnico... in potem na ginekologijo kjer so me zaderžali, sem potem še malce krvavela, dali so mi inekcijo in tableto za umiritev maternice... diagnoza posteljica je zelo nizko, in ni ravno v najboljšem položaju v maternici...to se bo verjetno popravilo, so mi pa rekli da zna to nagajat celo nosečnost...imam danes svojo ginekologinjo jo bom povprašala malce bolj podrobneje... včeraj popoldan so me pa odpustili, tko da imam veliko oz. 24 urno ležanje....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 15 tednov in krvavitev
24.9.2008 7:54:47   
sonček33
andreja - počivaj, resno!!!! 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
24.9.2008 12:05:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 15 tednov in krvavitev
24.9.2008 12:15:01   
Katjusa
samo da je vse OKuser posted image user posted image user posted image
jst sem imela podobno s tem da sem imela krvavitev točno na dopolnjen 14 teden imela sem 3 dnevno hospitalizacijo..... in ugotovljeno je bilo, da imam nisko, to se ponavadi dvigne do 28 tedna.... pri meni se je tak da je pol nadaljna nosečnost potekala normalno do takrat pa sem mogla počivat, čim manj z avtomobilom, hoja po stopnicah, spolni odnosi prepovedani...... pazi nase in držim pesti da se stvari dvignejo in da boš uživala v nosečnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
24.9.2008 12:41:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bučibači)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 15 tednov in krvavitev
24.9.2008 13:40:11   
Anonimen
Andreja, sedaj pa samo počiva in se pusti razvajat. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 15 tednov in krvavitev
24.9.2008 19:11:50   
Naja30
No, samo da je vse ok. Zdaj vsaj veš razlog. Le počivaj in pusti se razvajat. user posted image  (pa malo večkrat pridi h marčevkam pogledat user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?