|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   15mesecev še ne hodi
5.5.2009 20:28:52   
brina2006
Pozdravljene!

Naš krofek noče in noče sam hodit ima pa že 15 mesecev.
Počasi me že malo skrbi da ni kaj narobe najraje bi kar poklicala zdravnico , kakšne so pa vaše izkušnje?
Saj nakaj se trudi vendar nima ravnotežja in se kar lepo na ritko usede in po vseh 4ih naprej ,počasi ratavam že kar malo živčna, kaj pravite vi?

HVALA!

LP


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 15mesecev še ne hodi
5.5.2009 20:36:12   
kajajaka
Ne sekiraj se, eni shodijo tudi pri 18 mesecih.
Saj si bila v posvetovalnici pri 12 mesecih ne? Če bi bilo gibalno kaj narobe, bi P po moje to že opazil.
Srečno!

Naša je pa druga skrajnost- pri 10 mesecih je vsa živčna, ker ji še dobro ne gre hojauser posted image - ona bi tekla... Nimaš kaj- otroci so različni!

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 15mesecev še ne hodi
5.5.2009 20:45:24   
Jančika_
Naš tavečji je shodil pri 16 mesecih in enem tednu. Moj mož pa pri 17 mesecih. Imam bolj lene moške doma zgledauser posted image . Nič sekirat; kot je napisala predhodnica, sta sigurno imela kako posvetovalnico in če bi bilo res kaj narobe, bi se videlo. 

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 15mesecev še ne hodi
5.5.2009 20:48:08   
KT
Brina nikar se ne sekiraj! Naša frajla je shodila pri 17 mesecih, a jo sedaj ni za ustavit, teče, skače, skratka imam odličen brezplačen fitness.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 15mesecev še ne hodi
5.5.2009 21:09:55   
*anč*
brina  tako kot so ti že predhodnice napisale se ne sekiraj! moj sin je kar na lepem shodil pri dobrih 15 mesecih in takoj naredil 12 korakov v šusu. je hotel biti očitno prepričan sam vase, ker je potem res malo padal. daj mu čas, pa bo! user posted image

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 15mesecev še ne hodi
5.5.2009 21:49:16   
ljupka
Moj sin se je rodil en mese prej,shodil je šele pri 18 mesecih,sem mislila da ne bo nikoli,sedaj je star 6 let in verjemi,nikjer mu ne piše gdaj je shodil.Se pa spomnem ,da so bili božično novoletni prazniki in sva se z atijem potrudila da je tacal od enega do drugega najprej en korak potem dva in tako naprej,ko se je hotel vsest mu enostavno nisem dovolila,bilo je kakor igra smejal se je in hecal en dan pa je bilo,da je voljo dobil.Vsak je do sedaj shodil tudi tvoj bo.user posted image user posted image

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 15mesecev še ne hodi
5.5.2009 22:07:16   
botrca
Zakaj si pa na dveh forumih odprla enako temo user posted image

Tukaj si še preberi:

klikni

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 15mesecev še ne hodi
6.5.2009 6:37:46   
anajmad
Moja je shodila pri 20 mesecih. Pa ima ful probleme,ker bi kar naprej tekala.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 15mesecev še ne hodi
6.5.2009 13:06:23   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: brina2006

Pozdravljene!

Naš krofek noče in noče sam hodit ima pa že 15 mesecev.
Počasi me že malo skrbi da ni kaj narobe najraje bi kar poklicala zdravnico , kakšne so pa vaše izkušnje?
Saj nakaj se trudi vendar nima ravnotežja in se kar lepo na ritko usede in po vseh 4ih naprej ,počasi ratavam že kar malo živčna, kaj pravite vi?

HVALA!

LP





Naš mali je shodil pri 20ih mesecih, pa se mu zdaj, pri treh letih nikjer ne pozna, da je šlo vse skupaj bolj počasi. Kar mirno.

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 15mesecev še ne hodi
6.5.2009 19:42:42   
brina2006
Hvala punce ste me kar malo potolažile. Saj plazit po kolenih se je začel pri 9 mesecih pri enem letu se je dvignil in do sedaj je prestapljal okrog mize... spusti se pa ne saj zato me skrbi ker 3 mesece ni nič napredka!
Upajmo da bo kaj kmalu.

HVALA VSEM


LP

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 15mesecev še ne hodi
7.5.2009 20:57:14   
Duškica
Tudi naš Matija je shodil pri 16 mesecih in to je začel kar tekat. Očitno se je počutil dovolj močnega.

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 15mesecev še ne hodi
8.5.2009 6:53:27   
lonja
Naša Ajda shodila pri 17 mesecih. Ko se je takrat končno opogumila in spustila, ni potem skorajda nikoli več padla. Zdej pri treh letih, jo moram pa lovit, kjerkoli smo user posted image .

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?