|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 DAN-STO UR?
22.3.2007 10:12:34   
popi
Mislim,da mi kronično zmankuje časa.V en dan komaj spravim vse kar moram,kar naj bi ali kar si želim narediti.Sicer se smatram za dobrega organizatorja,ampak še ni dovolj časa za vse...
Pri dveh lupčkih in vseh aktivnostih?
Kako gre pa vam ,kako se znajdete oz.organizirate?Koliko so vam v pomoč partner ali starši?
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1 DAN-STO UR?
22.3.2007 10:37:28   
Pajaca
Zakaj tako bedno vprašanje??? Koliko mi je v pomoč partner???? HALO! Saj so tudi njegovi otroci in njegovo stanovanje in njegovi opravki!!!!

Drgač pa da nadaljujem, midva sfolgava, ne vprašaj kako ampak nekje sem našla še dve dodatni uri v mojem delavniku. Služba (2 uri vožnje na dan), 2 otroka, 3x na teden rekreacija, grem ven s prijatelji, on tudi, včasih skupaj, vedno nehaj še fušam, spet sem se spravla delat magisterij, pripravljam se na strokovni izpit, moj študira..... Kaj vem pri nama je tako, da več opravkov ko imava več časa imava.

Starši pa. Moja mama je predaleč, njegovi so v osti hiši, a rečmo da merkata otroke 2 uri na teden. Pa to ne ker midva ne bi zmogla, ampak ker gre za obojestransko željo in jim je v veselje. V drugih stvareh nama ne pomagata, torej nobenih kosil, peglanj, pospravljanja.... to počnemo sami, ne pustim da se kdo vmešava.

Pa sori za tak prvi stavek, a meni je to najbolj čudno vprašanje. Otroka sta od obeh, torej tu ne gre za neko pomoč, ampak za to, da imava do otrok oba isto obveznosti!

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1 DAN-STO UR?
22.3.2007 22:43:41   
Anonimen
Mislim, da je bilo mišljeno, koliko so nam partnerji v pomoč pri organizaciji in ne npr. pri delu z otroci. Za otroke je jasno, da so od obeh, torej je tudi skrb zanje obojestranska (in ne da eden pomaga drugemu), za vse ostalo pa je potrebno prilagajanje in če se npr. partner noče prilagoditi pri hobijih in trmasto vztraja, da ne bo od 16-ih do 17-ih kuhal kosila za vse, da gre žena na aerobiko, ampak bo šel on na hokej, kuha pa naj žena...

Saj razumeš, kaj hočem povedati, a ne? user posted image

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1 DAN-STO UR?
22.3.2007 23:33:15   
frrrr
men tut časa zmanjkuje... ena beba, faks in gospodinjstvo... mož v službi, doma pomaga pr vsem..

če najde katera kakšno rešitev za dodatne ure dnevno, naj sporoči user posted image

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1 DAN-STO UR?
23.3.2007 8:53:10   
Pajaca
Kerensa ne še vedno ne razumem, ker kot pravim je otrok od obeh in če gre lahko on na hokej, grem jaz lahko na aerobiko...... Men je to logika in zato še vedno ne razumem. In nikoli ne bom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1 DAN-STO UR?
23.3.2007 9:41:35   
popi
Ja jaz tudi ne pa je ponekod tako.Nekateri mislijo da je samoumevno da mame naredijo vse.Si jemljejo vse pravice in ugodnosti.Mami ti daj pa vse...
lp

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1 DAN-STO UR?
27.3.2007 12:40:42   
af8
No tole je pa tipičen odgovor super mame. bravo za vas, če bodopa otroci pri 20-ih to potrdili boste pa sploh super. in po vsem tem predvidevam da ima vaš dan res 26 ur, ali pa svojih otrik sploh ne poznate????aja al pa mogoče spite samo 4 ure na dan?potem pa razumem.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1 DAN-STO UR?
28.3.2007 12:23:17   
Pajaca
Nisem nobena supermama, zakaj bi bila. Z otroci sem najbrž več kot katerakoli tu na forumu ki se vozi 1h v službo... ampak jaz pač si porazdelim čas tako, da gre, v službi na hit popedenam stvari in grem prej domov.. Ob 15.30 (najkasneje) sem doma in se z otroci ukvarjam dokler ne grejo spat ob 19. Kaj pa počnem kasneje je vseeno in če grem na rekreacijo, če fušam, če delam magisterij, če hodim z prijatelji okoli pač to počnem. Mislim da s tem ne prizadanem svojih otrok???? Kaj vem, mogoče bi morala sedeti ob postlci in ju gledat???

Spim pa res sam ene 6 ur na dan, a men je to dovolj.

Aja pa nisem striktna, imamo razmetano stanovanje in včasih ni posesano, pa kaj potem, sam da se mamo fino.

Drgač pa veš koliko stvari lahko počneš naenkrat če si vzameš vsak dan eno uro za te stvari. Ogromno, verjami. Več kot 2 uri na dan si za dodatne dejavnosti ne vzamem, pa se vse to da.....


(odgovor članu af8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1 DAN-STO UR?
31.3.2007 22:56:51   
Moyca_
moj dragi ko je doma je moja desna rokauser posted image  Jih skopa, zobe umije, pripravm flaške, jih oblečem v pižamo, pripravim to in ono, ali pa jih jaz skopam pa obratno. Zobe jima pa on vedno umiva- kot neka kazenskauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Moyca -- 31.3.2007 22:57:18 >


_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1 DAN-STO UR?
3.4.2007 14:31:00   
Jutra
Midva tudi "sodelujeva" in gre. Moj problem v zadnjih mesecih je bil bolj to, da čas sem že imela, sem pa bila vseskozi neznansko utrujena in komaj dočakala večer.user posted image  Ena čudna zimska utrujenost je bila touser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1 DAN-STO UR?
3.4.2007 17:43:20   
karmy

Z otroci sem najbrž več kot katerakoli tu na forumu ki se vozi 1h v službo


Pajaca.. tega pa ne moreš trdit ker ne poznaš vseh nas.. tak da... lahko trdiš le zase koliko se ukvarjaš z svojimi otroci...


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?