|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   30 let starejši partner in želja po otroku
17.2.2009 18:13:46   
Anonimen
Ojla, vsem želim en lep pozdravček za začetek!:)

Zanima me vaše o mnenje o moji zvezi s tipom, ki je velikooo starejši od mene in zadnje čase sva se pogovarjala, da si želiva otroka, že nekaj časa je bila prisotna ta želja po otroku vendar je zdaj postala bolj izrazita, kar pa ne pomeni zdaj da bova otroka imela že "jutri" vendar govorim o obdobju 1 leta ali morda celo malo več. Vendar me je prej zanimalo še vaše mnenje ker kot sem prebrala že nekaj forumov opažam da pridno odgovarjate in pomagate eden drugemu, prav prijetno se počutim med vamiuser posted image  No pejmo h bistvu-moj tip ima 48 let, jaz pa komaj 18. Ja vem razlika je ogromna in bi prosila, da bi blo čim manj očitkov, ker to ni muha enodnevnica, rada se imava, skupaj sva že 2 leti in se lepo razumeva, in se mi zdi normalno, da sva zdaj pomislila tudi na user posted image  dojenčka bi seveda imela ko jaz dokončam šolo in se zaposlim, da bi imela oba lastni dohodek. No, kar na dan z vašimi mnenju, vseh bom vesela, upam pa da ne bojo preveč kritični.

uživajte še naprej!!!:))

Tina

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 18.2.2009 16:27:13 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 18:19:27   
Anonimen
Najd si tipa ne pa starga fotra! Ka si ja nora, 30-let starejšga!
Kje maš starše da te spravjo na realna tla??? Ko te bo minila ta zaljubljenost bo zlo prepozn. Kje si staknla tazga pedofila, ma človku gre na kozlajne ob branju user posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 18:20:46   
Udb
Hmmm. Jaz menim, da načeloma leta niso sama po sebi ovira. Bolj je ovira v smislu drugih zadev - načinu življenja, željah, ciljih. Zdaj če jaz pomislim, da bi pri 18 hodila s tipom, ki bi bil v bistvu kot moj oče - definitivno NE (ne narobe razumet, ker sem svojega očeta oboževala), ampak jaz ene želje, on druge želje - ne bi šlo skupaj. Če pa sta enotna  v tem, potem pa super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 18:27:50   
ursap
sama sem hodila s fantom, ki je bil 19 let starejši od mene, jaz sem jih imela 24, on pa 43. skupaj sva bila eno leto, vendar se nama ni izšlo. uaradi prevelike razlike v letih sva imela popolnoma različne želje in cilje.

če si otroka želia, vaju pri tem vzpodbujam in vama želim vse naj naj. osebno imam pomisleke glede otrok, ker bo oče veliko starejši od mame - to je samo moje mnenje, ne razumi me narobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 18:28:01   
Anonimen
pri 18-bo vedela, da je tip ki bi ji bil fotr pravi za očeta njenega bodočega otroka??? Mislim kje ma stari pamet?
Saj še živet ni prav začela pa kr enga starca nakopat na glavo. Kaj bo pa stari počel čez 20,30 let bo draga vsa polna energije, on pa že za odpis, ni prvi primer ko sm to slišala, sam taka razlika, tooo muchuser posted image

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 18:28:40   
ursap
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Najd si tipa ne pa starga fotra! Ka si ja nora, 30-let starejšga!
Kje maš starše da te spravjo na realna tla??? Ko te bo minila ta zaljubljenost bo zlo prepozn. Kje si staknla tazga pedofila, ma človku gre na kozlajne ob branju user posted image user posted image user posted image
 



ni ti treba biti nesramen!!! spoštuj druge ljudi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 18:30:37   
Anonimen
Najd si tipa ne pa starga fotra! Ka si ja nora, 30-let starejšga!
Kje maš starše da te spravjo na realna tla??? Ko te bo minila ta zaljubljenost bo zlo prepozn. Kje si staknla tazga pedofila, ma človku gre na kozlajne ob branju user posted image user posted image user posted image  
 
No, tako kot sem napisala...človek zna samo kritizirati pa vprašanje če si sploh prebrala do konca! O realnih tleh mi ne govori, ker jaz vem kaj hočem in kaj si želim, on pa prav tako!Ni tukaj samo zaljubljenost, je tudi spoštovanje, pogovor, razumevanje, dobro se razumeva in kadarkoli kdo od naju potrebuje pogovor si vzameva čas in poslušava eden drugega. KOT DRUGO TI PA POVEM DA NI NOBEN PEDOFIL, OČITNO NE POZNAŠ BESEDE PEDOFIL! PRVO SE POZANIMAJ KAJ TA SAMOSTALNIK SPLOH POMENI PREDEN BLEKNEŠ VEN NEUMNOST PRI SVOJI NE VEM KOLIKO LETIH! Sploh pa če bi mela jajca bi si to upala napisati pod odkritim imenom in ne anonimnim! Jaz priznam, da sem zanalašč skrila svoje ime (čeprav sem nova porabnica) prav zaradi takih osebkov na svetu kot si ti! sram te bodi obtoževati človeka ki ga ne poznaš za pedofila! Očitno pa še nisi slišala za ne vem točno kateri člen, ki govori o tem, da lahko oseba stara 15 let (torej od 15 leta dalje) občuje s komerkoli hoče in želi, ni važno ali je to 18 letna oseba ali pa 50 letna! Po tem letu se lahko punca sama odloči, kar pa je najpomembneje pa je, da ni kaznivo, niti ni prekršek. Preberi si kdaj kakšno knjigo ti ne bo škodilo. Ti pa povem, da me tvoje besede niso užalostile če je bil to tvoj namen, sicer pa hvala za tvoje mnenje ki ga ne bom upoštevala. Pa lep večer ti želim!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 18:36:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ursap

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Najd si tipa ne pa starga fotra! Ka si ja nora, 30-let starejšga!
Kje maš starše da te spravjo na realna tla??? Ko te bo minila ta zaljubljenost bo zlo prepozn. Kje si staknla tazga pedofila, ma človku gre na kozlajne ob branju user posted image user posted image user posted image
 



ni ti treba biti nesramen!!! spoštuj druge ljudi!!!


SE 10000000000000000000% podpišem pod tole kritiko!!!!!!!  Je treba le spoštovati ljudi, ne glede na njihovo izbiro.
Jaz menim, da je razlika res velika, ampak če se vama OBEMA zdi in čutita da je to to, potem so naša mnenja odveč! Sama sicer nikoli nisem imela toliko starejšega partnerja imam pa kolegico ki ima 19 let starejšega in jima super funcionira vse skupaj! user posted image user posted image   Sicer pa je človek star toliko, kolikor se starega počuti in EMŠO ne igra velike vloge - razen fizično.

Tina! Če mu zaupaš in zaupaš v vajin odnos, potem..... Naredita tako, kot si sama želita in ne tako, kot bodo rekli drugi.

P.S. Res kar težko verjamem, da se najdejo takšni, ki tako grdo obsojajo... Sicer pa to lahko počno samo tukaj, kjer so anonimni.... No comment! user posted image

(odgovor članu ursap)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 18:38:12   
Anonimen
Zanimivo koliko je tukaj gor anonimnih ki si upajo prikrito marsikaj povedati...

Prosim, da mi ne govoriš o tem da pri svojih 18-ih ne vem koga si želim za očeta mojega otroka! Ker na take izjave pa sem alergična! Kaj zdaj zato ker jih imam 18 to pomeni da sem še smrklja, ki ne ve kaj hoče v življenju?? Zelo se motiš! Pri svojih letih sem zelo zrela in v nasprotju od mojih vrstnikov jaz vem kaj hočem v življenju! Če ja pa to greh potem pa ne vem več kam gre ta svet...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 18:45:53   
brigitaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanimivo koliko je tukaj gor anonimnih ki si upajo prikrito marsikaj povedati...

Prosim, da mi ne govoriš o tem da pri svojih 18-ih ne vem koga si želim za očeta mojega otroka! Ker na take izjave pa sem alergična! Kaj zdaj zato ker jih imam 18 to pomeni da sem še smrklja, ki ne ve kaj hoče v življenju?? Zelo se motiš! Pri svojih letih sem zelo zrela in v nasprotju od mojih vrstnikov jaz vem kaj hočem v življenju! Če ja pa to greh potem pa ne vem več kam gre ta svet...user posted image



Če mal preberem tole...punči prva se ti skrivaš pod anonimen...pol še par tipsonov oz. bejbik....ja kaj čem še dodat_KAM GRE TA SVET U MALORO! Da bi imela moja hčera tazga modela, OMG!!!

< Sporočilo je popravil brigitaa -- 17.2.2009 18:46:14 >


_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 18:47:57   
uwaga
Draga dama!
Glede na veliko razliko v letih bi vama priporočala temeljit pogovor in razmislek o tem kaj utegnejo prinesti leta. Ko minejo prva leta in slepa zaljubljenost postanejo slike bolj jasne in včasih se pokažejo razlike, ki so bolj ali manj premostljive.
Vsekakor pa je odločitev vajina!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 18:58:24   
Felicita
18... svet ti leži pod nogami, veš koga ljubiš in da bo za vedno, veš kaj hočeš od življenja in da hočeš to ZDAJ! in niti sekunde pozneje. potem te pa čez par let sreča pamet... in ja, vem ti si bolj zrela od vrstnikov... ampak nas je blo večina.
kakorkoli, jest se pri 18ih ne bi spuščala v zvezo z 48 letnim moškim, ravno tko se ne bi odločala za otroka. predvsem bi mislila na otroka... ko bo star 10 let boš ti mlada in na višku življenja, njegov oče bo bliz 60. ko bo maturiral... bo njegov oče še tam? živ? zdrav? al bo mogoče celo z novo 20-letnico?
in kako boš gledala na svojo hči, če bo po maturi prišla do tebe: 'mami, sej veš, jest sm odrasla in zrela, tole je moj 50 letni fant in sem noseča z njim?'


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 19:10:51   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

18... svet ti leži pod nogami, veš koga ljubiš in da bo za vedno, veš kaj hočeš od življenja in da hočeš to ZDAJ! in niti sekunde pozneje. potem te pa čez par let sreča pamet... in ja, vem ti si bolj zrela od vrstnikov... ampak nas je blo večina.
kakorkoli, jest se pri 18ih ne bi spuščala v zvezo z 48 letnim moškim, ravno tko se ne bi odločala za otroka. predvsem bi mislila na otroka... ko bo star 10 let boš ti mlada in na višku življenja, njegov oče bo bliz 60. ko bo maturiral... bo njegov oče še tam? živ? zdrav? al bo mogoče celo z novo 20-letnico?
in kako boš gledala na svojo hči, če bo po maturi prišla do tebe: 'mami, sej veš, jest sm odrasla in zrela, tole je moj 50 letni fant in sem noseča z njim?'



se popolnoma strijam s tem kar je napisala Felicita user posted image user posted image user posted image razlika v letih se morda danes ne pozna tako zelo, vendar se bo zelo kmalu...


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 19:14:12   
Hana76
Anonimna, glede na to, da si napisala, da si zrela in da se imata rada ter mislita resno, se mi zdi, da ni noben problem počakat še mogoče kakšno leto, dve - ti si še mlada, tako da ne bo nobene razlike... Zakaj se vama tako mudi?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 19:16:42   
divans1
Ok bodimo strpne, ti anonimna pa naredi, kakor se tebi zdi najbolj prav, poslušaj svoje srce...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 19:19:41   
blaža
Ne razumem dobro, zakaj rabiš naše mnenje. itak si verjetno pričakovala take odgovore. Če to ni spet kakšen nateg, potem sigurno nisi 100% v svoje namene s tem človekom, ker tle na forumu sprašuješ za mnenja.

Načeloma me razlika v letih ne moti, tudi ta človek je lahko ok, pač se mu je ljubezen zgodila v zrelejših letih, morda je imel za sabo do sedaj že kakšen nesrečen zakon, nihče mu tega ne zameri, ma ko si ti imela 16 let in si bila še mladoletna, je on imel 46 let. To me je malo zvilo. Če si se že ti vanj zaljubila, bi se vsaj on moral vprašat, če je to prav, da se je pri njegovih letih dal z nekom, ki je lahko po starosti mlajša od lastne hčerke.

Malo še počakaj, pa bo usoda prinesla svoje. razmisli dobro o otroku, ne mislita samo nase.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 19:21:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

Anonimna, glede na to, da si napisala, da si zrela in da se imata rada ter mislita resno, se mi zdi, da ni noben problem počakat še mogoče kakšno leto, dve - ti si še mlada, tako da ne bo nobene razlike... Zakaj se vama tako mudi?


Ja, sej sm napisala, da bova še malo počakala leto ali pa celo več to je blo zdaj pač malo več govora o tem med nama in pogovori o otroku...kot sem že napisala, ne bom imela zdaj otroka že "jutri" ampak to govorim v obdobu enega leta oziroma več, se nama ne mudi je pa želja obeh.

divans1 hvala za strpnost, naredila bom tako kakor se bova strinjala oba, seveda bo pred tem še veliko pogovorov in debat, poslušala bova eden drugega in se skupaj odločila tako se mi zdi še najbolj prav. Ne vem pa zakaj so bili na koncu potrebni žalostni smejkoti? Zame bi bil otrok z mojim dragim najlepše darilo, verjamem da bi osrečilo tako mene kot njega zato ne razumem zakaj so tukaj potrebni žalostni smajliji...user posted image   

(odgovor članu Hana76)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 19:24:56   
bskrle
Meni se zdi starostna razlika prevelika, tam do 20 let še gre, a še to poznam le take, ki so se poročali pred 40 leti.
Z otrokom pa počakajta vsaj še kakšno leto. A se bosta poročila? A TE BO PREŽIVLJAL?
Tukaj je kup stvari, ki jih je treba rešiti preduser posted image .


(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 19:26:30   
Hana76
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

Anonimna, glede na to, da si napisala, da si zrela in da se imata rada ter mislita resno, se mi zdi, da ni noben problem počakat še mogoče kakšno leto, dve - ti si še mlada, tako da ne bo nobene razlike... Zakaj se vama tako mudi?


Ja, sej sm napisala, da bova še malo počakala leto ali pa celo več to je blo zdaj pač malo več govora o tem med nama in pogovori o otroku...kot sem že napisala, ne bom imela zdaj otroka že "jutri" ampak to govorim v obdobu enega leta oziroma več, se nama ne mudi je pa želja obeh.

divans1 hvala za strpnost, naredila bom tako kakor se bova strinjala oba, seveda bo pred tem še veliko pogovorov in debat, poslušala bova eden drugega in se skupaj odločila tako se mi zdi še najbolj prav. Ne vem pa zakaj so bili na koncu potrebni žalostni smejkoti? Zame bi bil otrok z mojim dragim najlepše darilo, verjamem da bi osrečilo tako mene kot njega zato ne razumem zakaj so tukaj potrebni žalostni smajliji...user posted image   


Meni se zdi ful ok in pogumno, da si se javila na forum, tako kot je blaža rekla, si verjetno pričakovala malce buren odziv, pa verjetno tudi še nimaš 100% vse razdelano. Vzemi si čas, pa ne preveč brskat po nosečniških starneh, da te ne potegne. Zdaj si najprej en dober job uredi, pa občasno javi kaj, kako si...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 19:30:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Ne razumem dobro, zakaj rabiš naše mnenje. itak si verjetno pričakovala take odgovore. Če to ni spet kakšen nateg, potem sigurno nisi 100% v svoje namene s tem človekom, ker tle na forumu sprašuješ za mnenja.

Načeloma me razlika v letih ne moti, tudi ta človek je lahko ok, pač se mu je ljubezen zgodila v zrelejših letih, morda je imel za sabo do sedaj že kakšen nesrečen zakon, nihče mu tega ne zameri, ma ko si ti imela 16 let in si bila še mladoletna, je on imel 46 let. To me je malo zvilo. Če si se že ti vanj zaljubila, bi se vsaj on moral vprašat, če je to prav, da se je pri njegovih letih dal z nekom, ki je lahko po starosti mlajša od lastne hčerke.

Malo še počakaj, pa bo usoda prinesla svoje. razmisli dobro o otroku, ne mislita samo nase.


Tole ni nikakršen nateg, s takimi zadevami se en bi igrala in delala norce iz tega, verjemi, da ne. Lahko povem, da je tudi on sam sebe obsojal in me ves las opominjal, da je z mladoletnico in da to ni prav, da dela napako ipd. Vendar sem vedela, da me ima zelo rad. Priznam, da je tudi velikokrat omenil, da bi mu lahko bila hčerka in da se boji razlike v letih. No, potem se ej vse skupaj uredilo, potrebo je bilo veliko pogovorov in dokler ni tudi on spoznal, da se mu je ponudila nova priložnost v življenju da je srečen. Blaža, samo da veš da se je velikokrat obsojal ker je z toliko mlajšo in ker se je bal odziva družbe. Dobro ga poznam in vem da je človek ki mu lahko zaupam in vem, da se najina zveza lahko obnese. Sicer pa se danes ločuje vse več parov na svetu, vak 3 oz 4 zakon propade, pa sta partnerja isto stara ali v razmiku 3,6 let!Imava pa podobne cilje z mojim tako, da upam, da nama bo uspelo, ker si to zares želim.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 19:36:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

Anonimna, glede na to, da si napisala, da si zrela in da se imata rada ter mislita resno, se mi zdi, da ni noben problem počakat še mogoče kakšno leto, dve - ti si še mlada, tako da ne bo nobene razlike... Zakaj se vama tako mudi?


Ja, sej sm napisala, da bova še malo počakala leto ali pa celo več to je blo zdaj pač malo več govora o tem med nama in pogovori o otroku...kot sem že napisala, ne bom imela zdaj otroka že "jutri" ampak to govorim v obdobu enega leta oziroma več, se nama ne mudi je pa želja obeh.

divans1 hvala za strpnost, naredila bom tako kakor se bova strinjala oba, seveda bo pred tem še veliko pogovorov in debat, poslušala bova eden drugega in se skupaj odločila tako se mi zdi še najbolj prav. Ne vem pa zakaj so bili na koncu potrebni žalostni smejkoti? Zame bi bil otrok z mojim dragim najlepše darilo, verjamem da bi osrečilo tako mene kot njega zato ne razumem zakaj so tukaj potrebni žalostni smajliji...user posted image   


Meni se zdi ful ok in pogumno, da si se javila na forum, tako kot je blaža rekla, si verjetno pričakovala malce buren odziv, pa verjetno tudi še nimaš 100% vse razdelano. Vzemi si čas, pa ne preveč brskat po nosečniških starneh, da te ne potegne. Zdaj si najprej en dober job uredi, pa občasno javi kaj, kako si...user posted image



Hana, hvala, sem rabila kar nekaj časa da sem zbrala pogum in se odločila da tole napišem tule gor, ker toel ni ravno vsakdanja stvar, pač sem se res bala odziva tule gor, in je bil pričakovan, pa priznam, da človek vseeno raje pogleda za kakšno spodbudno besedo, ki mu dajo zagona za naprej in predvsem voljo.user posted image  Ja,hvala za nasvet imaš pa prav, kaj dosti res ne bom brskala po ringaraji ali pa kjerkoli ker imam zelo rada otroke in ne vem če bi se jim lahko uprla:) Zdaj počasi končujem šolo ter upam, da si najdem kakšno vsaj srednje dobro službo, da imava vsak svoj dohodek pol pa počasi lahko pride dojenček na vrsto.user posted image   

(odgovor članu Hana76)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 19:42:52   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Ne razumem dobro, zakaj rabiš naše mnenje. itak si verjetno pričakovala take odgovore. Če to ni spet kakšen nateg, potem sigurno nisi 100% v svoje namene s tem človekom, ker tle na forumu sprašuješ za mnenja.

Načeloma me razlika v letih ne moti, tudi ta človek je lahko ok, pač se mu je ljubezen zgodila v zrelejših letih, morda je imel za sabo do sedaj že kakšen nesrečen zakon, nihče mu tega ne zameri, ma ko si ti imela 16 let in si bila še mladoletna, je on imel 46 let. To me je malo zvilo. Če si se že ti vanj zaljubila, bi se vsaj on moral vprašat, če je to prav, da se je pri njegovih letih dal z nekom, ki je lahko po starosti mlajša od lastne hčerke.

Malo še počakaj, pa bo usoda prinesla svoje. razmisli dobro o otroku, ne mislita samo nase.


Tole ni nikakršen nateg, s takimi zadevami se en bi igrala in delala norce iz tega, verjemi, da ne. Lahko povem, da je tudi on sam sebe obsojal in me ves las opominjal, da je z mladoletnico in da to ni prav, da dela napako ipd. Vendar sem vedela, da me ima zelo rad. Priznam, da je tudi velikokrat omenil, da bi mu lahko bila hčerka in da se boji razlike v letih. No, potem se ej vse skupaj uredilo, potrebo je bilo veliko pogovorov in dokler ni tudi on spoznal, da se mu je ponudila nova priložnost v življenju da je srečen. Blaža, samo da veš da se je velikokrat obsojal ker je z toliko mlajšo in ker se je bal odziva družbe. Dobro ga poznam in vem da je človek ki mu lahko zaupam in vem, da se najina zveza lahko obnese. Sicer pa se danes ločuje vse več parov na svetu, vak 3 oz 4 zakon propade, pa sta partnerja isto stara ali v razmiku 3,6 let!Imava pa podobne cilje z mojim tako, da upam, da nama bo uspelo, ker si to zares želim.


No jaz vama želim, da vama uspe, čeprav vseeno bi še malo počakala, sej se ne mudi, a ne? ( za otročka mislim). Ta cajt, pa naj vajina zveza nadaljuje svojo pot. Nikoli ne vemo kaj nam bo življenje prineslo in čeprav je meni tudi ta razlika v letih velika, ne vem no, lahko bi se pa tudi meni to zgodilo in bi me drugi obsojali.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 20:53:31   
melanija
Glede na to da sta že nekaj časa skupaj  zakaj pa ne. Če se strinjata in če bosta čez kakšno leto ali dve še vedno istega mnenja glede otrok kar dajta. Saj življenje je vajino.

Kot primer naj navedem, da je moja sošolka pri 20 spoznala tipa, ki je bil 20 let starejš od nje. Po 6 mesecih skupaj sta se poročila imata 2 otroka in sedaj sta skupaj že več kot 10 let.

Uživajta in se lepo imejta, ne glede na to kaj drugi mislijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vaše mnenje?
17.2.2009 21:46:22   
ninu
Živjo 18.letnica!
Slučajno sem prebrala tvoje sporočilo, pa naj še jaz dodam svoje mnenje. Zgražala se ne bom, ljubezen ne pozna meja. Rada bi te samo spomnila kako mlada si še (saj vem, počutiš se, da imaš vs pod kontrolo, da si odrasla, dovolj izkušena...). V teh mladih letih ne morš še biti pripravljena na otroka. Svojo mladost moraš še izživet, končat šolo, se ga nažurat, ogledat svet, spoznavati ljudi, ne pa se zapirati v svet z enim moškim. V teh letih potrebuješ družbo, prijatelje, sprostitev... Ti s trebuhom/vozičkom, tvoje prijateljice pa sveže zaljubljene, pa na tem dopustu, pa onem, pa sem pa tja, ti pa med plenicami. Najbolj se mi dozdeva, da prijateljic sploh nimaš, da si precej zaprta vase.
Kaj pa tvoj moški, kakšno preteklost ima, da sta se "našla". Zavožen zakon, samsko življenje doma pri mami (mamin sinko)..?
Ko boš imela enkrat otroka se življenje precej spremeni in tvoja prva misel in skrb je za otroka. Nič več brezskrbnosti, brezčasnih romantičnih noči.. Noči ti krajša otrok, bolezni, jutranje vstajanje določa otrok, omejuje v vsem. Ne rečem, da to ni lepo, je, zelo lepo je, ampak vse ob svojem času. Izživeti moraš najprej svojo mladost, brezskrbnost, brezčasnost. To je privilegij mladosti. Pomembno je tudi materialno stanje, da otroku lahko nudiš dom, da imaš kolikor toliko urejene finance.. Pa ne hiti s tem, uživaj v tem kar imaš sedaj.
Upam, da se ne bosta igrala in bila kdaj manj pazljiva, češ, saj ne more ratat takoj... Če boš pustila času čas, vsaj kakšno leto, dve, da bo vajina ljubezen zorela, ali pa pokazala drugo pot. Upam sicer na drugo, da boš ugotovila, da ti je bil današnji moški le del odraščanja, spoznavanja sebe, da mu boš ostala hvaležna za izkušnjo in šla naprej.
Pa mogoče še v razmislek. Iščeš mogoče v njem očeta, ki ga nisi imela? Ali si tako zaprta vase, da misliš, da nimaš šans pri drugih oz. da te drugi ne morejo razumeti... No, meni se zdi, da si čisto prezgodaj prišla do takega mnenja, da je on ta-pravi. Resno. Kaj pa tvoji starši? Se jim sanja s kom je hčerka v vezi? Kako bi sprejela kaj takega?
Predlagam, da če še nisi, da jima ga predstaviš, če si že prepričana, da želiš, da postane in ostane del tvojega življenja.

Lep pozdrav in upam, da se boš dobro odločala, da si ne zavoziš življenja. Ko bo enkrat otrok, mu boš mama za vedno!!! Upam, da dobra, z izživeto mladostjo, ne pa zagrenjena in polna hrepenenj po brezskrbnem življenju.
Meni je v tvojih letih hodilo po glavi vse kaj drugega kot to.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vaše mnenje?
18.2.2009 8:10:11   
JanaB
Se pridružujem "ninu" in njenem mnenju.

(odgovor članu ninu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?