|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 9:51:49   
Lorencia
Vidim, da so dokaj različna mnenja glede kopanja v javnih bazenih v času nosečnosti.

Pa me še vseeno zanima vaše mnenje, ali se jih v nosečnosti izogibate ali ne?

Ker je zadnje dneve zunaj tako hudo mrzlo, se zelo težko spravim na kakšen konkreten sprehod, kot sem to navajena od prej...in ker bi se želela dodatno rekreirati, vem da se plavanje nadvse priporoča ( vendar predvsem v morju in ne toliko bazenih ).
Zanima me, glede nato da do zdaj nisem v nosečnosti še niti enkrat šla v javne bazene...ali bi ve na mojem mestu šle ali bi potrpele že teh nekaj tednov.

G. mi je namreč odsvetovala zaradi možnosti kakšne okužbe...spet drugi pa svetujejo, zaradi blagodejnih učinkov na telo nosečnice.

Kakšne so vaše izkušnje ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 10:06:34   
naia
jz se jih kar izogibam...čeprav moj user posted image  naravnost uživa v teh termalnih bazenih, pol pa mal savne pa spet kopanje...ampak sama nočem iti...vem, da je lani ful otrok zbolelo za rota virusom v atlantisu...kaj pa veš, kaj vse lahko fašeš...jaz bi potrpela še malo na tvojem mestu...

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 10:10:53   
Anonimen
meni je moj G,tud odsvetoval kopanje v bazenu,in to že po 20 tednu nosečnosti,po mojem se ni za igrat da nebo kaj narobe,šlišala sem že o mrtvirojenosti otroka-baje prav zaradi okužbe na bazenu,jaz vem da mojemu G,verjamem in ga bom ubogala...
pa lepo nosečnost....

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 10:26:37   
Čupka
Ne ga biksat, ubogaj G. in ne hodi se namakat v tisto svinjarijo. Raje se malo bolj obleči, počakaj na popoldne in na sonček in na lep, zimski sprehod.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 10:29:13   
Šaki
no ne vem zakaj bi se blo ravno v user posted image  treba kopat.sj bo še pol dost časa za to.
ne vem no to pa res ni tolk nujno.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 10:37:47   
3T
Samo ne v bazen, blagodejno je kopanje v morju, bazeni pa so prava packarija. Dve moji znanki sta rodili veliko prezgodaj zaradi infekcije v bazenu, ena v šestem, druga v sedmem mesecu. Ne se hecat..

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 10:56:46   
anchika
Se strinjam z vsemi. Tudi jaz sem proti kopanju v bazenih. Mi gremo drugi teden na dopust  v moravce vendar jaz se ne bom kopala.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 10:58:14   
maca m
Jaz sem se kopala v toplicah, bila sem v 25t. Pa mi ni nič blo, takoj po kopanju sem se stuširala. Ko sem bila v 34t sva šla na morje - ZAKON.
Zdaj me pa spluvajte, kako neodgovorna sem bla.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 11:07:09   
Katjusa
jst sem, v 36 tednu in sem se kopala par tednov nazaj mislim da okkol 32-33 tedna šla sem lepo na bazen šla v vodo in bla kr nekaj časa not (beri 2 ure)user posted image user posted image user posted image sem se naplavala naužila vode pol sem šla pa kr pod tuš in se fino stuširala zamenjala kopalke in je blo to to..... aja kopalke sem zamenjala zato k sem mela malega s sabo in sem mogla najprej njega zrihtat..... tak da pol sem šla pa domov k sem bla že utrujena.... doma sem se pa še enkrat fino stuširala in ni blo nič narobeuser posted image user posted image user posted image user posted image
pa še po toboganu sem mogla malega peljat si je tok želel in pol sma se zmenla da enkrat in nič več pa je ubogal in pol ni več sitnaru star je pa 2 leti in 8 mesecev
jst bi šla na tvojem mestu sma izogibaj se bazenov z najbolj vročo vodo pač pejt v bazen k je tam najhladnejšiuser posted image user posted image user posted image in uživaj....


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 9.1.2009 11:10:01 >

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 11:12:00   
ajam27
Jaz se na tvojem mestu v javnih kopališčih nebi namakala. Nosečnica je že tako bolj nagnjena k infekcijam in nevem zakaj bi tvegala. Sicer pa je presoja  stvar vsakega posameznika.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 11:42:53   
2 Sraki
Morje ja, bazen ne. No to vsaj jaz upoštevam. Prehitro fašem kakšne glivice in se res na daleč izogibam, čeravno bi mi zelo pasalo se mal namakat in čofotat.

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 11:47:31   
jjasna85
Oi!

Ful mi je ''čudno'' da so vam vsi odsvetovali bazene...
js sm tudi mojega G vprašala pa je reku, da naj kar grem, če mi paše...
naj se samo fajn umijem, ko pridem ven in ne škodi, če se namažem še s canestenom...
vem pa, da zadnji mesec ni ravno priporočljivo, ker naj bi se lahko že kaj odpirala...
tako da ne vem.. js sm hodila se kopat, pa naslednji teden grem po moje spet...

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 12:08:53   
Hope2
Jaz sem se v toplicah kopala nekje okoli 25 tedna, fasala nisem nič, G ni prepovedal, prej sem se namazala s canestenom in tudi ko sem ven prišla, pa takoj sem se preoblekla v suho. Od 30tedna naprej pa mi je G odsvetoval, zaradi odtekanja vode, saj ne bi vedela oz čutila in če bi slučajno že bila odprta, ker je potem možnost infekcije večja

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 12:12:13   
.soncek.
malo se še vzdrži, sploh, pa če ti je G odsvetoval je boljše, da ga poslušaš, da res nebi bilo kaj narobe, jaz sem v 31. tednu in me je že zamikalo, pa se nekak nisem odločila ravno zaradi infekcij...

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 12:37:37   
Lorencia
Meni je G. pač rekel, da so kopališča tak tak bolj, ko sem bila v 12.tednu...ni opozoril, da zaradi kakšne posebne zadeve.
Pač koliko sem zasledila imajo G. zelo deljena mnenja o tem kopanju...namreč vem, da poteka tudi vodena telovadba za nosečnice prav v bazenih, tako da je spet vse skupaj zmešano.

Sicer sva se pogovarjala zdaj ob kosilu s fantom in se oba strinjava, da je nad 30.tednom morda res neprimerno - sploh če bi se začela malo odpirat in tega še nebi vedela. Namreč vsekakor ne želim, da pride voda iz bazena tja, kjer ni njeno mesto.

Dejansko sem pomislila na bazen, ker sem v zadnjem tednu ravno prebrala v nekaj revijah, kako ga svetujejo v nosečnici, saj razbremeni tisti občutek, da se težko premikaš...ne zato, ker bi oboževala javne bazene.

(odgovor članu .soncek.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 31.teden - kopanje v bazenih
9.1.2009 12:43:31   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia

Meni je G. pač rekel, da so kopališča tak tak bolj, ko sem bila v 12.tednu...ni opozoril, da zaradi kakšne posebne zadeve.
Pač koliko sem zasledila imajo G. zelo deljena mnenja o tem kopanju...namreč vem, da poteka tudi vodena telovadba za nosečnice prav v bazenih, tako da je spet vse skupaj zmešano.



Ta telovadba ponavadi poteka v primernih bazenih, ne kjer koli oz v kakršnih koli toplicah. N o vsaj naj bi, tako kot plavanje dojenčkov

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?