|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D UZ v Postojni?
3.7.2006 10:45:51   
majas
Me zanima katera je bila vse na morfologiji oz. na 3D UZ v Postojni... bi tudi jaz rada imela doma "barvno" slikico mojega user posted image in CD... ker mi je najbližja Postojna me zanima kako in kaj? Pa če ima katera tel.št.
Sem v 21t in bom morala pohiteti...
Hvala za odgovore...


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D UZ v Postojni?
3.7.2006 10:48:52   
**Petra**
Pozdrav!

Ravno ti ne bom odgovorila na tvoje vprašanje.

Padel mi je v oči rok poroda in sicer 15.11.2006. Tudi jaz imam takrat rok.

Mi lahko prosim napišeš kaj več o tej morfologiji?



(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D UZ v Postojni?
3.7.2006 11:29:13   
majas
Jaz sem si prebrala na forumu o tej morfologiji in 3d UZ... in ker so vse tako navdušene...in imajo te filemčke... zato bi tudi jaz rada šla...
malo prej sem si brala o tem ...
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=836550&mpage=1&key=ultrazvok%2Cmorfologijo

in ti kako se kaj počutiš? Brcike in to...kaj te ni na naši strani novemberke? lp


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D UZ v Postojni?
3.7.2006 13:40:02   
Maxica
NAROČANJA na samoplačniške 3D UZ PREGLEDE:

Najugodnejši čas za pregled je 25. do 30. teden nosečnosti.
Preglede predvidoma opravljamo ob ponedeljkih in torkih popoldan. Pregled traja do 30 minut.
Cena pregleda: 12.000,00 SIT.
Naročanje: telefon št. 05 720 40 08 v dopoldanskem času ali po e-mailu: info@bolnisnica-po.si


Sedaj pa si oglejte še filmček otroka pri 20 tednih nosečnosti na najsodobnejšem ultrazvoku.
PREDNOSTI NOVEGA 3D ULTRAZVOKA, KI VAS ŽE ČAKA V NAŠI BOLNIŠNICI.

V nosečnosti:
- občutek bližine med bodočo mamico (starši) in še nerojenim otročičkom se poglobi zaradi izjemne ločljivosti in čistosti slike
- podoba še nerojenega otročička, ki z novo tehniko prehaja v tridimenzionalnost, pomirja bodoče starše
- v primeru suma, da je prišlo do nepravilnosti v nosečnosti nova UZ-tehnologija zagotavlja večjo varnost, kar pomeni, da je sum lažje potrditi ali ga zavreči, in tako nosečnost poteka mirneje
- zgodnja in bolj zanesljiva potrditev ali zavrnitev nepravilnosti
- vsak posnetek, narejen med preiskavo, se dokumentira, arhivira in se lahko snema za bodoče starše
- možnost prenosa podatkov v drugo ustanovo preko spleta za morebitni posvet z drugimi zdravniki
V ginekologiji:
- v primeru iskanja vzročnosti pri simptomih kot so: bolečine, nepojasnjene krvavitve, drugačne krvavitve, motnje pri odvajanju, akutnih bolečinah, nova UZ-tehnologija zagotavlja večjo varnost, kar pomeni, da je vzroke lažje ugotoviti, morebitne sume pa lažje potrditi ali zavreči
- pomoč pri zdravljenju neplodnosti
- glavna pomoč pri diagnostiki


OGLEJTE SI!

To lahko dobiš na njihovi spletni strani.
Sicer sem pa jaz bila pred 14 dnevi in sem res vesela, da sem šla. Je čisto drug občutek, ko res vidiš svojega otročka. Na tistem klasičnem UZ, ki ga ima ginekolog, jaz itak nikoli nič ne vidim, tudi če mi pove, kaj naj bi videla.user posted image  Je vredno vsakega tolarja. Priporočam.
Sicer jih pa pokliči, ti bodo vse povedali.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D UZ v Postojni?
3.7.2006 14:41:32   
jasnika
jaz sem naročena v 13 tednu na ns, 3d, a mislite oz veste se takrat tud tak obrazek lahko vidi???

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D UZ v Postojni?
3.7.2006 14:43:05   
Vilma
Ja Jasnika, se kar dobro vidi tudi v 13. tednu user posted image  
Jaz sem imela nuhalno svetlino v Postojni in mi je dr. Reševa še 3D ultrazvok zraven napravila.
Evo bom dala slikico notri, da boš dobila malce občutka. user posted image

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D UZ v Postojni?
3.7.2006 14:47:53   
jasnika
Vilma, hvala za info, slikce pa so res PREKRASNE, RES SOuser posted image user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D UZ v Postojni?
3.7.2006 15:04:22   
Vilma
Mi smo na tej fotki vidli tudi že spol malega user posted image
V 13. tednu ne moreš verjet!
Ampak takrat "samo" z 90 procentno verjetnostjo, da smo videli pravilno. user posted image

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?