|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julijke
24.10.2005 10:39:51   
Špela100







Jaz sem pa včeraj zagledala dve magični user posted image user posted image .
Verjetno sem prva julijka. (PDP 2.7.2006)
Punce čakam, da se mi pridružite.


< Sporočilo je popravil wahoo -- 16.4.2006 10:51:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JULIJ
24.10.2005 11:06:19   
ona78



čestitke novi user posted image   user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JULIJ
24.10.2005 11:20:10   
mujcek
wawwwwww, a ste že julijke srečke user posted image ?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Želim, da se ti pridruži velikooooo julijk; pa lepo nosečnost user posted image

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JULIJ
24.10.2005 12:10:25   
PBJ
user posted image Sem vesela zate...kar ne morem verjeti, da ste tu že nove julijke.Lani sem v tem mesecu zanosila tudi jaz in v tem času še nisem vedela. Ja, to so zame nadvse prijetni spomini...

Lepo nosečnostuser posted image user posted image ...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JULIJ
24.10.2005 12:21:58   
Nataša31
Špela100!

Takoj ko sem videla tvoje ime sem se spomnila nate. Si ti tista Špela100 iz foruma Zanositev? Verjetno se me ne spomniš, ampak sva se 'spodbujale' pri čakanju na user posted image . Sem dočakala črtice prješnji mesec, tako da sem junijka! Ti pa iz srca čestitam, da si dočakalauser posted image ! Čestitke in kaj se oglasi!!
Taška

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JULIJ
24.10.2005 14:39:01   
pika_b
O kako lepo!!No jaz sem pa ena izmed lanskih julijk, ki smo prav veselo kramljale na RRu, zdaj pa imamo že prave korenjake. Tole pa si prav hitro izvedela, da si noseča. Jaz sem izvedela šele 2.12.2004,rok pa je bil 31.7.2005, porod 31.7.2005. Smo pa bili točni!!!!

Čestitke user posted image  julijke in čim lepšo in prijetno nosečnost. Julij 2006 pa bo zate itak nekaj posebnega.

Lep in prijeten dan user posted image  julijka!

pika_b

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JULIJ
24.10.2005 15:26:56   
lenika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  že prva julijka je tukaj.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JULIJ
25.10.2005 9:15:37   
Špela100
Hvala punce za čestitke in topel sprejem. Čestitke mi zelo veliko pomenijo, ker sva z mojim čisto tiho kot miške, še nobenemu nisva zaupala skrivnosti, ker čakava prvi pregled, ki bo čez 14 dni.
Tako, da mi je ful lepo, da se lahko veselim z vami, ker če ne bi eksplodirala od zadrževane sreče. Hvala še enkrat.

Nataša31 seveda se te spomnim, kako ne????  Sem bila ful vesela zate prejšnji mesec, si mi dala mal upanja. Takrat še nisem vedela, da je moja sreča tako blizu. Sem bila že kar mal obupana saj sva se trudila od januarja.Zdaj pa tudi jaz čuvam eno majhno pikico in kar ne morem verjeti.
Non stop kontroliram BC, če so črtice še tam in hodim previdno na wc, če se bo kaj ulilo in črtice so še tam, pa tudi hlačke so čiste, tako, da je res........ user posted image  sem. Kako dobro, ko lahko jaz uporabim ta znakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
pa še user posted image user posted image user posted image  zate in tvojo pikico.

Upam, da si ok!!!!!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: JULIJ
25.10.2005 9:27:30   
sonček76
evo, še ena nova julijka ..če bo vse po srečiuser posted image
jst sm user posted image user posted image  ugledala danes!!

srečno vsem!user posted image

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: JULIJ
25.10.2005 10:27:50   
Tina&Dean
Čestitke Špela100 & sonček76. Lepo nosečnost vama želim. Upam da se vama kmalu pridružim, če bo vse posreči bom tudi jaz v prihodnjih dneh zagledala user posted image . Držite pesti. user posted image

(odgovor članu sonček76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Oktober je tu julij bo pa še prej!!!!Ha, ha.!
27.10.2005 23:47:50   
catka
Lp!user posted image

Skrajni čas je, da tudi same mahnemo user posted image na pohod za junijkami, ki so že ta-pripravni-eno-mesečni izpit dale skozi. Punce želim vam vsem optimistični korak v drugo stanje.user posted image
Sama pa sem se odločila, da je že čas, da tudi me povemo kako se kaj počutimo.

Bom kar sama pričela: Stara sem 26, žal brezzaposlitve s končano VI. st., moj mož jih ima 30 in je prof. imava pa enega prekrsnega pobalina - Kaja, ki je trenutno v fazi trme star 2,5 let.
Kaja sva načrtovala in že prvi mesec nama je uspelo. Ta drugo pikico, ki ima rok 3.7. 2006 tudi, ampak nama je uspelo  komaj v drugo. user posted image
Sedaj sem natanko v štrtem tednu. Slabo mi ni, apetit imam prevelik. Res pa je, da me je malo strah pred kakšnim ss, ki ga tolk omenjajo že junijke. Sicer se tega pri Kaju nisem bala imela pa sem druge probleme ( veliko možnost za Dawnov Sindrom). V prvi nosečnosti sem se zredila s 60 kg. na 93kg. Pol sem štiri mesece dojila in nato spet v 6 m. shujšala za 30 kg. Ful sem si obljubila, da se to ne bo več zgodilo, pa vidim, da sem že na enaki poti mam že zdaj 68 kg. Res pa je, da sem kadilka in sem se TAKRAT odpovedala cigaretom. Zdaj še študiram o tem ali o kakšnem cigaretu na dan.user posted image
Dovolj o sebi.

Punce LEPO NOSEČNOST VSEM.!!!user posted image

(odgovor članu Tina&Dean)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktober je tu julij bo pa še prej!!!!Ha, ...
2.11.2005 19:05:38   
ElaM
Ojla, punce, še ena, ki se je vam pridružila. Upam, da me sprejmete.user posted image
Danes sem po dobrih 10 dneh zamude M, ugledala user posted image .
Smo veseli.
Kakšno je kaj vaše počutje? Mene občasno še malo zvije, kot pred M, prsi so, nepodobno meni;user posted image  nekam velika, drugače pa je počutje ok.
Evo toliko na kratko, upam, da se bomo družile vse tja do julija.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu catka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktober je tu julij bo pa še prej!!!!Ha, ...
2.11.2005 19:46:02   
Nely
Čestitam vsem user posted image  julijkamuser posted image user posted image user posted image
Upam, da se vam tudi jaz pridružim. Test je pokazal vidno, vendar rahlo drugo črtico, zato počakamo do sobote, pa če bo uspelo, se oglasim.


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktober je tu julij bo pa še prej!!!!Ha, ...
5.11.2005 10:33:41   
Nely
Evo, pa sem tu. Naredila sem test danes zjutraj in pokazali sta se močni user posted image . Ful sem vesela za vse nas!!user posted image  

Zame je danes čudovit dan, naj bo tak za vse! user posted image
lp,Nely

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktober je tu julij bo pa še prej!!!!Ha, ...
5.11.2005 11:26:59   
tinkatonka
ČESTITKE VSEM NOVIM NOSEČKAM!!!!!


Prav prijeten je spomin, ko sem tudi sama ugledala črtice na CB-ju. Punce uživajte v nosečnosti....to je zame najlepše obdobje!

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 5.11.2005 11:27:26 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: JULIJ
5.11.2005 19:54:52   
Anonimen
Evo, še ena... Samo jaz se še nočem izdati. Bi rada določenim osebno povedala, ampak ko bo čas. Najmanj ko bo prvi UZ mimo (23.11.). Drugače pa sem test delal v soboto in mi je ZELO nepričakovano pokazal user posted image . Imam namreč še ne enoletnega otročka in se nam je tole malo prehitro zgodilo. Pa sva z možekom vseeno neznansko vesela user posted image  user posted image user posted image  in komaj čakava, da na UZ vidiva najino malo bitjeceuser posted image .

Drugače pa imam PDP 7.7.2006

V glavnem, fino da je tema JULIJKE že odprta in se veselim klepetanja z vami.

LP, user posted image

(odgovor članu Tina&Dean)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktober je tu julij bo pa še prej!!!!Ha, ...
6.11.2005 7:45:59   
Sulfinija
Ojla!!!!!!

Iskrene čestitke iz moje strani da si končno tudi ti v user posted image .No tudi jest sem delala test v petek in pokazali sta se user posted image  na CB pa tudi velik +.No vendar jaz se tokl bojim tega torka,ko boš šla k svoji G kajti upam lahko samo da bo vse ok,in da ta dva testa nista bila en dan oba lažna kajti tudi z tm imam slabe izkušnje.No vendar moje M ni in slabost da je groza samo na bruhanje me sili,...Pa včeraj sem skoraj celi dan preležala kajti slabost je več kot očitna.
Želim ti lepo in mirno nosečnost in v torek potročam kako je šlo na najinem prvem pregledu.Tebi pa želim leppo,mirno nosečnoist in pa čimmanj slabosti,akjti kot se meni zdi ji jaz ne bom ušla.

LP Mojca

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: JULIJ
6.11.2005 7:59:22   
Sulfinija
Punce!!!!!

Mene pa nekaj zanima kaj menite kaj pa takrta če se slučajno v tork moj plod na uz ne bi še videl?Kdaj ponavadi se začne videti?Kajti mene je ful panika kaj bo ko bo?

LP Mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: JULIJ
7.11.2005 10:40:41   
ElaM
Alo, julijke, kaj je zdaj, a ne bomo nič pisale?user posted image
Kako ste? Meni je zeeeelo slabo, pa občasno me še kar šraufa.user posted image  V bistvu čutim občasno eno tako topo bolečino.
Se pa bližajo že prvi pregledi, zato SREČNO!user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: JULIJ
7.11.2005 12:09:21   
Špela100
Jaz imam pa jutri prvi pregled. komaj čakam.Upam, da se bo pikica že videla in da srček že bije. Zdaj sem 7t in 1d.Kaj pravite???

Drugače  se pa tudi jaz že štiri dni borim s slabostjo in jem prepečenec.
Danes je malo bolje.
Bomo videli, meni je bolj zvečer slabo, ko sem utrujena. Drugače je pa boljš kot 1. nosečnost.Takrat sem naredila test in čez tri dni sem že bruhala in to tri mesece.Tako, da bi bilo zdaj lahko še slabše. Pa vseeno bi mi mal bolniške prišlo fajn, ker se vozim vsak dan 130km.Ha, ha.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: JULIJ
7.11.2005 16:38:42   
Jančika_
U, sem skoraj spregledala tole temo. Tudi jaz sem tokrat julijka. Letos sem bila najprej oktobrka, potem januarkauser posted image user posted image ... No, zdaj pa upam, da ostanem z vami do julija.

Doma imam 15-mesečnega zlatega fantka user posted image , ki še ne hodi in me drži v formiuser posted image . Moja trenutna služba je skrb zanj.

Tudi jaz imam prvi pregled 23.11., tak kot anonimna. Takrat bom noseča ravno 8 tednov. Tu pa tam mi je po malem slabo, malo me šraufa, pa zelo sem utrujena, tako da grem tu pa tam spat tudi čez dan, ko spi moj mali. Danes sem potegnila urico in pol. Večeri pa so rezervirani za učenje, ker moram končat faks.

Špela100, pri tej starosti se bo srček verjetno že videl!

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: JULIJ
8.11.2005 10:13:56   
Bojana 78
Jaz ne vem ali spadam med junijke ali julijke. Po enem izmed izračunov (http://www.amazingpregnancy.com/pregnancycalendar/index.html) sem junijka. Ko pa berem vas sem julijka. Jančika najini datumi se popolnoma ujemajo. Tudi jaz imam 1. pregled 23.11. in tudi jaz bom točno takrat noseča 8 tednov. Je pa to moja 1. nosečnost. Konkretnih znakov nosečnosti zaenkrat še nimam - občasno me le malo špika v spodnjem delu trebuha in če predolgo časa nič ne jem mi je rahlo slabo. Zaenkrat se počutim zelo dobro user posted image . Lep dan vsem!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: JULIJ
8.11.2005 18:54:31   
Jančika_
Bojana, poskusi s tem kalkulatorjem:

http://www.magma.ca/~rgiffen/PregnancyCalculator.html

Kdaj pa si imela 1. dan ZM? Jaz 29.9., O pa sem imela že 12. dan ciklusa, tako da predvidevam, da sem zanosila 10.10.; a tudi v tem primeru še spadam pod julijke. No, bomo videli na pregledu. Tistih par dni gor ali doluser posted image .

(odgovor članu Bojana 78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: JULIJ
8.11.2005 21:30:24   
Nely
No, zdej nas je pa že kr nekaj, ki bomo na vrsti julija za sopihanje. user posted image
Js imam prvi pregled 21.11. in takrat bom v 7. tednu. Danes sem poklicala G. in me je tako presenetlo, ker me je najprej vprašala, če je otrok zaželen. Halooooooooooooooooooooo????????? Se mi zdi, da sem ji kr zakričala v telefon JAAAAAAAAAAAAAAA... Čudno... Mi je pa že takoj povedala, da je UZ za plačat (7.000 - madonca, se država res trudi za nataliteto). Sem pa naročena k njej pozno popoldan, tako da mi res ni jasno, kdaj me misli dat v laboratorij user posted image  

Drugače pa se počutim fajn, edino slabo mi je skoz - zjutraj, popoldan, čez dan... Se mi zdi, da je iz dneva v dan slabše. Slabo mi je, karkoli pojem, komaj se zadržujem, da ne zbruham vsega... Utrujena sem, zaspana... drugače pa FUL SREČNA user posted image ... da ne bote mislile, da sam jamram user posted image ... Za mojega user posted image  sem povedala samo prijateljicama, ostalim pa po prvem pregledu... Komaj čakam na njihove odzive...

Pridne bodite in poročajte o vsem!!!!



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: JULIJ
9.11.2005 8:50:07   
Bojana 78
Jančika moj 1. dan ZM je bil 21.9., dolžina cikla pa je nekje od 31 do 35 dni. Tako kot praviš, bova videli kaj bodo rekli na pregledu. Lep dan.

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?