|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3d uz FONTANA
23.10.2005 10:33:52   
natalia
sem bila v četrtek na Fontani naročena na 3d UZ, vam povem punce, popolno razočaranje! 11.900 sit sem dala, da mi je naredil navadni UZ, pa sem dr.vprašala, če je to 3d UZ, na katerega sem bila naročena, in je rekel, user posted image  da 3d UZ delajo samo, če je s plodom kaj narobe in da je 3d UZ zastarel?!user posted image  mislim, zdaj pa meni ni nič več jasno. denar sem vstran vrgla, da mi je povedal, kar sem tako ali tako vedela, od svoje ginekologinje. Ne vem pa, zakaj delajo reklamo za 3D UZ če ga ne more imet vsaka.
Tak, da če greste tja, izrecno zahtevajte 3d UZ ali pa raje pojdite kam drugam.

lep jesenski pozdrav! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3d uz FONTANA
24.10.2005 0:18:18   
ursa_p
Zivjo!

Kje pa je ta Fontana???
Jaz grem jutri oziroma ze danes na 3D UZ v Postojnsko porodnisnico in upam na najbolje ... baje delajo 3D filmcke! user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3d uz FONTANA
24.10.2005 8:56:25   
superfly
Ursa, fontana je v MB. Sicer pa ja, Funtana sucks user posted image Jaz sem šla tja na morfologijo in sem plačala tudi posnetek ultrazvoka na videokaseti, pa je bila prava štala. Itak so mi postavili napačno diagnozo in me skoraj nagnali v porodnišnico, čeprav se je kasneje, ko so me tam pregledali še 3 drugi zdravniki izkazalao, da ni bilo nič tako drastično narobe in povedali, da je zdravnica na fontani povsem po nepotrebnem zagnala paniko in mi skrajšala življenje za najmanj eno leto, pa še snemat je pozabila, tako, da je potem nekaj na hiterco posnela in sedaj imam kaseto z minuto slabega posnetka mojga sončka za kar sem plačala menda 2000 sit (poleg pregleda seveda). tak, da punce, pozabite fontano. tud za nuhalno svetlino nimajo licence, pa nosečke vseen napuser posted image da pridejo tja, plačajo na koncu pa imajo nepopolne izvide.

joj, sem mal zatežila ne, ma ko sem pa 6 mesecev po porodu še zmeraj tako jezna na njih, ko so mi tako štalo naredili user posted image

no nosečke lepo uživite, to je definitivno najlepši čas, čeprav vas ta boljše še čaka user posted image

lps

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3d uz FONTANA
25.10.2005 11:13:26   
majamo
Punce jaz pa sem slišala da v Fontani dela NS dr. Japelj, ki ima licenco in je tudi priznan strokovnjak v svojih krogih. Jaz sem se pri njem naročila, ne vem pa pri kom ste bile ve naročene?

Baje je tudi zelo priznan strokovnjak za ultrazvok .

Ne vem več, zakaj bi bilo tako slabo?

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3d uz FONTANA
25.10.2005 17:00:46   
natalia
me je pregledal dr.Japelj, ja. jaz za sebe lahko rečem, da sem razočarana, da sem bila naročena na 3d UZ in ga nisem dobila, ker se je njemu zdelo nepotrebno, plačala pa sem ga skoraj 12.000, za nič!

vsaka naj se sama odloči.
lp

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3d uz FONTANA
25.10.2005 20:42:40   
bobek05
jaz sem bila pri dr. Japlju na Fontani 2x - katastrofa!!! obakrat je zagnal takšno paniko, da sem od živčnosti skoraj na licu mesta rodila.. user posted image za 1. UZ in ultra-mini posnetek mojega sončka sem plačala skoraj 12 jurjev.. In kako delajo s tabo - za crknit.. ko sem prišla noter z mamo in možem (mama je plačala UZ, ker je hotla videt svojega 1. še takrat nerojenega vnuka) in jaz sem šla naprej v njegovo pisarno, kjer me je dobrih 5 min spraševal podatke (kdaj sem imela 1. dan zadnje M, itd. - kar je itak vse razvidno iz materinske knjižice user posted image ), potem sem se ulegla na mizo in najprej je nekaj sestro natulil..user posted image ženska je bila zaradi tega slabe volje in mi je z 1 metra spustla gel na trebuh user posted image - sem mislila, da bom v zrak skočila, potem je v 3 stavkih povedal: tu je glavica, pa nogice, aja, pa preveč nizko je posteljca user posted image in da je nevarnost predčasnega poroda - sem bila čisto iz sebe user posted image (da bi kaj omenil, da se v večini primerov posteljca kasneje v nosečnosti dvigne tako kot se je kasneje meni user posted image ).. sem omenila, da je bil kar grob in me je malo bolelo, ker je tako močno tiščal tisto sranje na moj trebuh user posted image

ja drugič pa sem šla - sem mislila, da je imel tip pač slab dan in da bo tokrat bolje - ko sem bila v 34t in končala sva DOBESEDNO v 5 minutah in vse kar mi je povedal je blo to, da se otrok ni obrnil (aja, pa da se je posteljca dvignila user posted image ) in da je problem, ker ni več prostora, da bi se obrnil in da bo CR... jaz sem bila spet čist posrana..user posted image

drek, 4 mesece po porodu ga še vedno nisem prebavla user posted image user posted image user posted image

punce, na 3D UZ pojdite v SG - tam lahko svojega sončka gledate 30-45 minut za 10 jurjev user posted image user posted image user posted image (vendar priporočam, da greste DO 26t, ker je potem otrok že prevelik in se ne bo nič videlo)

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3d uz FONTANA
27.10.2005 9:49:16   
majamo
Punce, da vam povem kako so meni zmerili NS oziroma kako mi je niso.
Not sem bila 2 minuti, da je ugotovil da je tamali še premajhen ( sem v 12t in tamali je velik 40,8 mm) Naredil je ultrazvok 1,5 min in sem šla. Plačala pa 5.800,00 sit. Naročil me je čez 14 dni ponovno. mafia pokvarjena

PROSIM vas rabim nujno podatek za SG če ima katera tel. št. in h komu je priporočljivo iti oz. kdo dela NS?

hvala vam
majamo

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3d uz FONTANA
27.10.2005 10:26:08   
puncica
V 2 letih sem že toliko slabega slišla o tej fontani in toliko punc je bilo razočaranih da sem presenečena da sploh še kdo tja gre, pa se niste nič prej pozanimale kje je vredu in kje hvalijo, o fontani še nisem prebrala lepe besede. user posted image  

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3d uz FONTANA
27.10.2005 14:44:01   
Tina15
Pozdravček,
a mi lahko katera pove, kje pa naredijo ok 3D UZ?Sem v 10. tednu in ker prvič nisem vedla da to obstaja, bi zdej v drugo izkoristila še to možnost.Kdaj je najbolj primerno it tja?
Hvala.

Tina
PDP 26.5.

_____________________________


(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3d uz FONTANA
27.10.2005 17:28:22   
natalia
med 21. - 24. tednom.

(odgovor članu Tina15)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3d uz FONTANA
29.10.2005 9:20:58   
bobek05
Tia, glede na to, da si iz LJ pojdi v Postojno...

Majamo, tebi pa sem že privat post poslala glede 3D UZ v SG..

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?