|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5žensk.com
28.1.2006 22:27:30   
Meggi
A je katera že gledal. Pri nas je bila predstava že 6krat razprodana za ta sedmo imam karte rezervirane.

   A je res tolk fajna? Mora skor bit, da se mi povrnejo skrbi z vsem usklajevanjem varstva,.... No a je fajn da gre mož zravn. Se bo kaj  nauču a je bolj da je on varuška, pa si privoščimo s puncami?

                Komaj čakam da res grem.
Upam da spravim pred odhodom otročke spat in bo mami mirna. Ob 20h mam šanse da mi rata!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5žensk.com
28.1.2006 22:43:30   
manca79
ej, res je odlična igra.
Smeha dve uri in jaz bi jo šla še 10x gledat user posted image

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5žensk.com
28.1.2006 23:29:05   
lelaval
Nisem še gledala (razen na TV samo insert ), a res ful hvalijo. Itak ne more bit slaba, ko pa so same ta boljše igralke.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5žensk.com
29.1.2006 8:54:13   
mia-2
Res je super jest bi jo šla tud še parkrat gledat.Kr nej gre možek zraven bo vsaj vidu kakšni so moški.V bistvu če pogledaš je vse obrnjeno na smeh ampak še kako resnično.Zvezdana Mlakar je bla pa meni zakon!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5žensk.com
29.1.2006 10:37:55   
pascalina
Ej ne bo ti žal časa, ker se boš do solz nasmejala. sploh ker imajo take tipične fore za moške, so jih čist zadel. Mi gremo še enkrat marca, da se bomo ponovno mal nasmejal. lep pozdrav

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5žensk.com
29.1.2006 18:29:32   
HuAnita
Moj najdraćžji je bil... Sploh Mlakarjevo je hvalil, ves večer mi je govoril fore, sva se smejala...

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5žensk.com
29.1.2006 19:52:43   
Anonimen
Ja, bila sem an premieri in je bilo fajn..čeprav niso bile igralke še čisto izpiljene. Sedaj-po dveh mesecih igranja znajo biti perfektne.
Priprave robčke-za solze od smeha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5žensk.com
30.1.2006 7:56:00   
NATAŠI
midva sva bila oba.... nekateri moški so bili mal čudni .. drugače na momente je full za smejat.. je za pogledat

_____________________________

Nataši

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5žensk.com
30.1.2006 9:52:56   
Vilma
Jaz sem šla s svojimi frendicami. Pet žensk je šlo gledat 5žensk.com user posted image
Krasno, nasmejala sem se kot že dolgo ne! user posted image  user posted image  user posted image

Sem pa vidla v dvorani, da so bili določeni moški kar užaljeni.
Spomnim se enega para. Ženski se je ful smejalo. Ko pa je pogledala svojega, je prav požrla nasmeh.
Mislim, da se moraš s svojim dragim zeloooooo dobro razumeti, da gresta to skupaj gledat. No to je moje mnenje.

Moja sodelavka, ki je tudi šla na to predstavo, pa je imela drugačno mnenje. Da predstava ni okusna, da preveč žali moške. Kar je mogoče tudi res.
Ampak na predstavo greš, da se zabavaš. Da ti je lepo. Ne glede na to, a je komedija ali drama. No jaz sem šla s tem namenom. In sem uživala. Neizmerno sem uživala.

Za 8. marca se bomo spet počastile. Bomo šle "babnice" gledat še 5moških.com.
Da jih vidim, kako se bodo odrezali.


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 5žensk.com
30.1.2006 15:25:17   
.ču
Tud jes slišm same pohvaleuser posted image ...tko,da sm ravn dons rezervirala karte za predstavo 13.2. k bo na Bledu....

Obetajo nam baje še 5 moških.com-za letos...v kateri naj bi igrala oba Cavazza in Bizovičar-ta je res car!!!...za ostalo zasedbo ne bi vedlauser posted image če katera ve pa naj še mal dopolni,prosim!
Za naslednje leto pa 5 moških in 5 žensk.com...to bo res za gledat!!!

Drgač je pa igra prevedena in Španščine,kolkr vem....

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 5žensk.com
31.1.2006 7:10:12   
NATAŠI
Midva sva tud rekla da bova šla pogledat 5moških.... Kdaj pa pridejo?

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 5žensk.com
31.1.2006 11:05:06   
LARIKA
Mene pa zanima,če je res da nastopajo tudi v Trbovljah? Ker so menda razprodane do ne vem kdaj user posted image  jaz pa si jih res želim jih gledat. Pa če katera ve koliko je karta? hvala

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?