|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 mescov
6.3.2008 12:16:06   
_annela_

zanima me kaj bi lako dalauser posted image vse mu za jesti?sva probala ze malo s sadjem in zelenjavo pa mu ni kaj prevec,všeč!pa me zanima kako vasi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 mescov
6.3.2008 12:29:15   
April
riževe kašice, krompir, brokoli, špinača, blitva. Tako je pri nas.

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 mescov
6.3.2008 12:33:40   
_annela_
bo pa star cez dva tedna 6 mescov


(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 mescov
6.3.2008 15:02:34   
mateyka
naša ni hotla na začetku nič jest in smo neki časa fural mlečne kašice od milupe (riž-koruza, mešano sadje, korenček-riž..). ko se ji je pa to nehal gravžat (aka ko je odprla usta user posted image ), pa razno sadje. zdej pa gulfamo z zelenjavo (mešamo med sadje).

aja, to so une mlečne kaše, ki se mešajo z vodo (od4-6 meseca dalje). druzga niti pod razno ni hotla.


< Sporočilo je popravil mateyka -- 6.3.2008 15:03:32 >

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5 mescov
6.3.2008 20:20:40   
Zoya27
midve še nisma začele, mogoče drug teden. nam je patronažna svetovala jabolko in banano, pa tudi za milupine kašice je delala reklamouser posted image   bomo mi kr s svežim sadjem začeli, če bo le tamala sodelovala.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5 mescov
7.3.2008 22:27:16   
sandra85
mogoče še ni pripravljen...nekateri sprejmejo GH pri 7 mesecih
mi smo že zelo razširili nas jedilnik v zadnjih 2 tednih...
začeli pa smo z mlečno kašico z riževim zdrobom, banano, kuhan korenček in surovo naribano jabolko (to je vse, kar je sprejel na začetku)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Zoya27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5 mescov
9.3.2008 22:24:17   
december06
Našemu je zelo vščeč bučkin pire oz. bučke in cvetača. Rad pa zmaže tudi kašico od jabolke, slive (suhe) skuhano in banano. 

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5 mescov
11.3.2008 10:19:54   
pupica25
Mi bomo v petek 6m, pa smo z gosto hrano tudi začeli že pri 5m. Začela sem s kašico iz kuhanega korenčka, nato pa dodajala krompir, kasneje še cvetačo, brstični ohrovt, koren petršilja, kolerabico. Zgostil pa sem z riževo moko. Ko smo zelenjavo nekako osvojili, pa sem začela z jabolkom, ki sem mu dodala korenček. Zdaj pa bom še z banano, hruško, breskvijo, itd. Razmišljam, da bom počasi začela tudi s kuhanim belim mesom (kurjim).


_____________________________

Moja pupica je stara že dobri 2,5 leti in čaka na družbo!

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5 mescov
11.3.2008 18:36:03   
Paštetka
jah, sadje je definitivno boljše od zelenjave user posted image .

Kako pa narediš zelenjavo? Vseeno se trudi mu ponujat in tiščat zelenjavo. Jo bo že jedel. ČE tudi ne danes.
Fajn je če začneš z zelenjavo in šele potem s sadjem, ker potem rajši zelenjavo jejo.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 5 mescov
11.3.2008 21:11:05   
janja
Mi smo že pred 14 dnevi začeli s sadjem. Pa je hitro sprejel (kuhano jabolko, banana, breskva), zvečer pa dobi (v načrpano mleko) riževe kosmiče, ki jih obožuje. V soboto bomo 5 mesecev, pa pričnemo še z zelenjavo. No, korenček z jabolčkom smo že probali, pa je kar šlo.

Jaz sem tudi pri prvem začela po dopolnjenem 4. mesecu riževo in ovseno kašico, ter sadne kašice. Po 5. mesecu pa zelenjavne kašice (korenček, krompir, koleraba, bučke, cvetača, por...). Pa je vse hitro osvojil, tako da smo pri 6. mesecih jedli že vse dovoljene jedi. Zelenjavo ima pa še danes zelo rad, pa je star 4 leta.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?