|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je kje kakšen link,kaj pri določenem mesecu...
6.1.2008 10:52:25   
Paštetka
V Pekliniki sem namreč v sobi imela na steni zaleplen en list,kjer je lepo pisalo v preglednici,po mesecih,letih kaj naj bi pri katerem mesecu znali.

Je pa obsegala vse od telesnega,socialnega,...razvoja. mislim,da so bile 4 razvojne tabele. A sedatokje videti,kersem pozabilakako je bilo naslov.Bilo je pa na nevrološkem oddelku v sobici zalepleno.

A lahko kdo to prosim pogleda?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je kje kakšen link,kaj pri določenem me...
6.1.2008 10:56:04   
Seven*
Kuku. Na podlagi Denverjevega testa lahko marsikaj vidiš. A ga imaš, ti pošljem?? 

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je kje kakšen link,kaj pri določenem me...
6.1.2008 11:04:00   
sandra85
sevenRR a lahko še meni pošlješ PROSSSSSSSSSSSSIM user posted image user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je kje kakšen link,kaj pri določenem me...
6.1.2008 11:04:49   
Seven*
Tiste, ki bi ga rade, naj mi na ZS sporočijo svoj e-mail.

user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je kje kakšen link,kaj pri določenem me...
6.1.2008 11:05:23   
Paštetka
Ne nimam ga.bi te prosila ja.Ti pošljem, ko
pridem z dopusta moj mail.


Tam vem,daje je super pisalo: npr.kdaj se sleče,obleče sam,barva,nariše to in ono,sedi, tudi,kako se zaveda okolice, sebe,kdaj in kako razmišlja po mesecih, letih ...pove npr. eno besedo, več besed,
kdaj zna šteti, pove pesmico...


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je kje kakšen link,kaj pri določenem me...
6.1.2008 11:15:33   
Paštetka
zdaj se spomnim, da so bile 4 tabele:

motorični razvoj
socialni razvoj
razvoj govora
za četrto pa nisem ziher ali je bil čustveni ali kaj drugega.Pa vsaka je imela tabelo od 0 mesecev, do šolskega otroka semi zdi. Pa vsaka vrstica je bila točkovana.  user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je kje kakšen link,kaj pri določenem me...
6.1.2008 22:33:27   
Seven*
Punce, ker sem dobila cca 50 zasebnih sporočil, sem se odločila da objavim zadevo kar tukaj gor... Najlažje.. Upam, da boste še enkrat prebrale tole temo.

user posted image



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je kje kakšen link,kaj pri določenem me...
11.1.2008 23:43:01   
ALJA75
Jaz pa ti še predlagam da spremljaš in spodbujaš razvoj otroka s pomočjo knjige "bistro dete". Mislim, da je prav to to po čem povprašuješ.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?