|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je to čep?
19.6.2007 17:21:05   
Anonimen
Za tiste,ki veste kako čep izgleda,na internetu nikjer ne najdem.namreč izcedkel imam že kar nekaj časa,med izcedkom se pojavlja tudi občasna sluz,v cca 1 tednu sedaj sem imela med to rumeno sluzjo( ni je bilo veliko) ,sem zasledila rdeče nitke,ki so izgledale kot da so iz vlakna,bile so pa velike samo cca 1 mm. A je lahko to čep,glede na to da je bilo samo 2 x v zelo majhni količini in da so nitke tako majhne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
HVALAAAAAAA
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je to čep?
19.6.2007 17:26:25   
Zamima
kaj vem, pri meni je bil ornk rdeč flek user posted image  ko se je začelo. možno je pa da se pripravlja!user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je to čep?
19.6.2007 21:32:45   
Suzi*
Pri meni je izgledalo kot da bi bila rahlo roza obarvana sluz. Ni pa je bilo veliko. Bilo je pa to ene 3 dni pred porodom.

Čist možno, da se kaj pripravlja. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je to čep?
19.6.2007 21:34:35   
busybee882006
Pri meni je bilo full krvavo in to vse na enkrat - zjutraj ob 5.00, porod se je pa začel potem zvečer.

LP

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je to čep?
23.6.2007 11:08:35   
Anonimen
Kdaj pa ponavadi "pride" ta čep?

(odgovor članu busybee882006)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je to čep?
23.6.2007 12:00:31   
Anonimen
Odvisno od vsakega... En mesec, teden, ... pred porodom... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je to čep?
23.6.2007 12:14:14   
Anonimen
JA, tole bi lahko bil čep. Meni se je sicer odluščil ves naenkrat in je izgledal res kot ena kopica rumenkasto prozorne sluzi oz. po domače rečeno smrklja (se opravičujem) prepletenega z drobnimi rdečkastimi nitkami. Odluščil se mi je tri dni pred porodom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?