|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A katera lahko sledi
7.1.2012 22:37:29   
Saralina
.... da pospravi toliko, kot mularija in dec navlečejo?

Noro, noro... skoz lahko samo letaš po bajti, če ureiš sprotne stvari, je tukaj nov letni čas, prerastejo....  ufff!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A katera lahko sledi
7.1.2012 22:45:21   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Saralina

.... da pospravi toliko, kot mularija in dec navlečejo?

Noro, noro... skoz lahko samo letaš po bajti, če ureiš sprotne stvari, je tukaj nov letni čas, prerastejo....  ufff!

Ne ker pospravita sama, nisem čistilka :)


(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
8.1.2012 8:57:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A katera lahko sledi
8.1.2012 9:53:46   
benika
Ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A katera lahko sledi
8.1.2012 10:04:25   
Star_a
če si jih naučila da si ti njihova čistilka,potem .....
In ne,ker sami pospravljajo za sabo.

(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A katera lahko sledi
8.1.2012 11:20:09   
ronja
imam 3 **** doma in imam obcutek, da pride nered v kompletu s tistim Y

Ne me strašit!user posted image Zdaj nimam več poti nazajuser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
8.1.2012 11:29:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A katera lahko sledi
8.1.2012 11:55:40   
Najaa
Jih kar učim pospravljat za sabo, no tavečjega ne, zna to že sam, tamali se pa še navajata pa sta pridni. Ravno danes smo skupno pospravile smreko, posesale, pospravile igrače... Res sta pridni, sploh starejša rada pomaga in čist noter pade ko jo pohvalim. Kot da ji pohvala da krila. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A katera lahko sledi
8.1.2012 11:55:51   
ZARA
Ja, lahko, ker sem tečna in zahtevam, da vsak za sabo pokida. In je 70% dela že narejenega. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A katera lahko sledi
8.1.2012 11:58:19   
Kliki
jast sem mojemu že v štartu razložila da jast ne bom za njem pospravljala. in trga se drži.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A katera lahko sledi
8.1.2012 12:00:10   
posh
Ne. Ampak so mi še premali za dresuro, pa veselje imajo, ko privlečejo vsega in svašta in takrat je malo mira.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
8.1.2012 12:19:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Saralina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A katera lahko sledi
8.1.2012 12:32:54   
marta82
Za možem ne pospravljam, ker niti ne vem zakaj bi. Za sinom pa zaenkrat še vsi pospravljamo, ampak vedno bolj sodeluje in veliko sam pospravi ( mislim igračke, oblačila za pranje ipd.). Res pa, da ni nikoli popolnoma pospravljeno, vendar se s tem nihče ne obremenjuje.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A katera lahko sledi
8.1.2012 13:11:03   
kajajaka
Pri nas pospravljamo vsi trije (jaz, možek in tamala) pa je vseeno kaos user posted image ...
Ampak se ne obremenjujem preveč.

Če bi bila pa sama za vse... bi se mi pa sfuzlalo.

In kot so napisale predhodnice - če si jih navadila, da si njihova čistilka in da ne rabijo nič postoriti, potem ne pričakuj preveč... user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
8.1.2012 14:54:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A katera lahko sledi
8.1.2012 14:54:15   
Anonimen
Mojega je mami kar lepo vzgojila in mi ni treba za njem nič kaj pospravljat ... tamalo pa tut že učiva, da če naprimer cunj že ne zloži, jih da vedno vsaj vse na isto mesto, pa umazane v koš za umazano perilo itd. ... igrače tudi sama pospravlja in če se ji jih slučajno ne da, samo rečem, da grem potem po vrečo za smeti in je v momentu vse tipi topi user posted image ... no ampak kljub temu nimamo vse pospravljeno skos ... tako da sem očitno jaz tista packa user posted image

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
8.1.2012 15:00:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A katera lahko sledi
8.1.2012 19:05:45   
Katy78
Moj mož je zelo redoljuben in mi za njim ni treba pospravljat - večkrat on za mano kaj pospravi kot pa jaz za njim. user posted image  Tamalega pa tudi že od nekdaj učim, da za sabo pospravlja. Igrače v 95% pospravi sam (ok, malo mu tudi jaz zraven pomagam), ko se sleče, mora vedno za sabo pobrati, ne pa kar na tleh pustiti, sicer pa je očitno bolj po fotru, ker bognedaj, da bi bila kakšna igrača, knjiga oz. kar koli pospravljeno kje drugje kot ponavadi, bo takoj povedal, da ni prav in bo prestavil, včasih tudi samo za par cm. user posted image user posted image  Zadnjič je gledal čez okno svoje sobe in skoraj doživel živčni zlom ker ena od kant pred blokom ni bila tam kot ponavadi. Meni se je zdelo, da je tam kot ponavadi, potem pa pride mož in tudi on potrdi, da res ni na običajnem mestu. Ja, to sta pa moja Y. user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 8.1.2012 19:06:33 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A katera lahko sledi
9.1.2012 9:26:56   
t5t6
Pri nas je vse pospravljeno, mož pospravlja sam za seboj, pa še za ostalimi, otroke pa tudi nonstop preganja k pospravljanju. Kdaj mi gre prav na živce, ker je tak redoljub. Mi je pa zelo lepo, da so stavri na svojem mestu, ker pri treh otrocih se rado zgodi, da je kaos v hiši. Jaz sem tudi taka, da naredim vse sproti in mi kar nekako uspeva.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A katera lahko sledi
9.1.2012 9:35:51   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Saralina

.... da pospravi toliko, kot mularija in dec navlečejo?



ja. mi uspe slediti. je pa odvisno od dneva....vcasih zraven plešem, včasim pa si krepim glasilke in bogatim svoj sočni besedni zaklad.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A katera lahko sledi
9.1.2012 9:38:13   
*miska.mcc*
aja....se pa moram pohvalit. da smo po 11ih letih predelali in osvojili prvo poglavje.  tako, da zdaj se krozniki nesejo pomivalno korito in umazani štunfi v koš za umazano perilo....

ful ponosna! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A katera lahko sledi
9.1.2012 10:31:51   
noranate
Odvisno od "priložnosti", prihajajočih obiskov, lune, moje ruske armade(ta rdečeuser posted image ), ....

Vglavnem, velikrat pospravijo al je pa meni takrat dobro, pa ne uporabljam vseh jezikov v miksu.
Včasih pa ponorim, vse živo me sliši, se derem, da še zajci z bližnje hoste pobegnejo!!!!!!!!
Mož naredi red tam, kjer po moje niti ni potrebno, tam kjer hočem jaz, ne! Pa se derem, osvoji znanje, a ga kmal pozabi. Pa se derem jovo na novo in tako začaran krog. Otroci, ko kaj rabijo je vse tipi topi. Ko sledi kakšna prepoved, se vse sveti. Kadar pa jaz hočem, da je nekaj pospravljeno, imajo pa vsi vnetje ušes!user posted image

Kje so tisti zlati časi, ko so otroci racal po tepihu, pa sem rekla: "Kako vržeš račko v košek? Pokaži mamici." Kako tile buci buci časi hitro minejo in naučena snov sa zagozdi nekje pregloboko....user posted image Tolažim se, da bodo enkrat to rabili in takrat se bodo spomnili, ako bog da user posted image .

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A katera lahko sledi
9.1.2012 10:42:40   
Saralina
Tale zadnja... je pa taman za danes.. Pazite se- danes je Polna luna.. še za povrh!

Priložnost, da še bolj ostro izrazimo naše želje!

Pa se sprašujemo v hišah, da imamo premalo prostora... kako vam rata v blokovskih stonovanjih popredalčkat vse!

Aha, tam ni delavnice, pa drvarnice, ... manj za pospravljati- ali pa še ostane kaj pri mami v hiši ali na vikendu? ;))

Čimbolj miren pospravljen dan... toliko vsaj da imamo kam stopit! ;)

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
9.1.2012 16:01:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Saralina)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A katera lahko sledi
10.1.2012 14:39:49   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Jih kar učim pospravljat za sabo, no tavečjega ne, zna to že sam, tamali se pa še navajata pa sta pridni. Ravno danes smo skupno pospravile smreko, posesale, pospravile igrače... Res sta pridni, sploh starejša rada pomaga in čist noter pade ko jo pohvalim. Kot da ji pohvala da krila. user posted image


ah, blagoslovljene puncke! user posted image  moj starejsi mulc ima sicer ful rad stvari pospravljene in zlozene na svojem mestu - ampak klinc, ko ga tisti Y vsaj nekajkrat dnevno aktivira v destrukcijo nasega doma user posted image  jz pa ju potem zvecer kot kak plansarski pes priganjam, naj ze pospravita za sabo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]


Ja, zvečer je pri nas slika ista. Je treba kar priganjat... Sam za risanko pred spanjem se marsikaj naredi. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?