|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A kupujete pri ..
20.4.2006 11:33:04   
Nasy
Family Frostu in BoFrostu?
Včasih sem gledala, je bla kr gužva, so se babnce gnetle okoli tega tovornjačka, zdej pa stric tuli v prazno in redko pride kdo kaj kupit.
Mi smo včasih kupovali sladoled, zdaj pa redko, pa še to za ta malo kakšne lučke, k jih je več v vreči


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 11:44:48   
Maxica
Moja stara mama naroča redno, pol pa še zame vzame ene zmrznjene pizze. Mi je pa pravila, da je sedaj drugače, namreč da te že prej pokličejo, če boš kaj naročil (pogoj je en znesek, ne vem, a je res 5000 situser posted image ) in ti potem natančno to pripeljejo. Da ne vozijo kar tako v tri krasne naokrog. Baje.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 11:49:37   
Anonimen
So predragi vsaj uni,če se ne motim Familyfrost,pa vsiljivi po telefonu za naročanje,sem se jih komaj rešila.Al so to Bofrostuser posted image Mešam.No v glavnem poleti bomo spet kamijonček,ki dela tilulili,ko prihaja v vas ustavili in lučke ter sladolede vzeli...to pa se splača.user posted image

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 12:00:04   
metka
Od kar smo se preselili jih še nisem zasledila v okolici.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 12:12:05   
tanja75
Bofrost ima dober sladoled, ampak so cene kar navite. Pri njih moraš naročit po telefonu. So pa full tečni, tudi, če jim rečeš, da naj te ne klicarijo več, ni šans. Ne moreš se jih rešit. Ko vidim njihovo telefonsko na ekranu se ne javim pa je.

(odgovor članu metka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 12:13:41   
lelaval
Jaz sem se jih tudi komaj odkrižala, ko so vedno klicali. user posted image  Drugače pa občasno vzamemo vodene lučke.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu metka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 12:14:15   
kapesanta
Neva po mojem si ju zamenjala.

Meni se zdijo izdelki od BoFrosta veliko kvalitetnejši (so pa tudi dražji) od Family - pa še tista njihova sirena me spravlja ob pamet...
So res pri BoFrostu grozno tečni s tistim svojim tedenskim klicarjenjem - in ker sem nora na sladoled potem vedno kaj kupim user posted image . Smo bli pa vmes par let na "bojni nogi" ker so pogojevali dostavo kataloga z nakupom, jaz pa brez njega nisem hotela naročati. Sem pa zmagala - po mojem mi je agentka nazadnje na lastne stroške poslala (očitno jim prodaja upada).

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 12:37:55   
Anonimen
Se mi je kar zdelo,da sem zamenjala.No v glavnem,jaz katolog sem dobila,pa teženj po telefonu tudi ni bilo konca,še užaljeni se bili in grdo odgovarjali,ko sem rekla,da ne želim več njihovih uslug.Je že boljši tiruliruuser posted image greš na cesto,če ti kaj zapaše in kupiš,enkar ja drugič ne nihče ne sili.

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 12:39:32   
Anonimen
ne ne kupujem ker nikl nimam gotovine doma??!! user posted image

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 12:43:05   
dulcinea
Ne kupujem. Od začetka smo kupovali, pol smo pa ugotovili, da se ne splača.

Zdaj si poleti privoščim kar kepico, ki nam jo pripeljejo pred odm. Pač en slaščičar se je znajdu pa vozi po vaseh kombi. Pa še zakon sladoled ima. Čistokrven "Šiptar"...
LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 15:34:47   
Anonimen
Moram priznat, da sem včasih kupovala več kakor zdaj. Pravzaprav se sploh ne spomnim, kdaj sem nazadnje odreagirala na sireno pred blokom. Sem pa vedno kupovala samo litrski vanilijev sladoled, nič drugega. Ampak tudi po dvakrat na teden. Nora sem bila nanj, pa še v kofe je pasal, namesto mleka.
Dobro, da si me spomnila. Naslednjič, ko mi bo vpil pod oknom, grem ven...

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 19:21:08   
rija
Ne, ker so predragi.

Ste me zdaj spomnile: tudi jaz sem se jih komaj rešila po telefonu. In ko sem enkrat naslednjič šla nekaj kupit, me je tip zopet gnjavil za telefon. Sem rekla, da jih bom naslednjič kar tožila za nadlegovanje po telefonu.....user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 20.4.2006 19:23:07 >

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A kupujete pri ..
20.4.2006 23:34:36   
KODA
Nikoli.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A kupujete pri ..
21.4.2006 8:34:00   
tanaja*
Jst tud ne. mi grejo s tistimi svojimi trobljami prov na živce user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A kupujete pri ..
21.4.2006 9:41:17   
MarijaPo
Men gre tud troblja na jetra, sicer sem pa pred casom kupovala pri Family-ju in je bilo kar dobro. Bo frost se pa ne vozi tle pri nas, ceprav ga vcasih pri tasci poskusim in je boljsi od familija.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A kupujete pri ..
21.4.2006 9:46:12   
Katrin
Nič več...

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A kupujete pri ..
24.4.2006 19:16:59   
Cikica
Nekaj časa smo tudi mi kupovali ampak sedaj že dooooolgo neuser posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?