|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A lahk mal potarnam ...
13.2.2009 11:22:26   
timoteja
ojla. Res sem jezna, togotna, pa še kaj. Namreč v sredini novembra sem se vrnila v službo, dobila novo - drugo pisarno, vse OK, in res nisem pomislila, da bi delala kaj narobe, nekatere sodelavce je baje motila, da imam občasno doprta vrata (jaz še porajatala nisem, greš kej skopirat ali kaj podobnega, na hitro v kuhinjo, skratka no big deal), pa baje sem bila tako glasna v pisarni, da je to ne vem koga vse motlo. In, šef mi to seveda ni mogle povedat, OK, da pa mi nobena od sodelavk, s katerimi vsako jutro kafetkamo skupaj , in se sicer zelo dobro razumemo,še posebej z eno izmed njih, ni mogla NIČ omenit, v čem je problem, medtem ko se je cel štuk o tem menil (meni še kliknalo ni, častna) - sem razočarana, da ljudje ne premorejo toliko odkritosti, pa da bi lahko jaz "motnje" odpravila brez sedajšnjega "zagovora in razgovora" pri šefu, obesili so mi še prisliškovanje. Mislim, halo??? A so ljudje še sploh normalni, al pa jst tolk čudna.
Skratka, življenje gre naprej, hvalabogu da je pteke, in da me doma čaka družina, pa da čas celi rane... Lep vikend vse, drage bejbe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A lahk mal potarnam ...
13.2.2009 11:58:38   
Anonimen
Me prav zanima v kakšni službi to si, da je tak kritično, da ima človek odprta vrata!?

Da je človek lahko tako glasen v pisarni da moti vse!? Ali je kaj drugega v ozadju?

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A lahk mal potarnam ...
13.2.2009 12:00:44   
timoteja
drž.uprava, šef si dviguje samozavest, pšššttt

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A lahk mal potarnam ...
13.2.2009 12:07:19   
alička
Veš pri nas imamo eno sodelavko, ki je moteča za vse druge - ne rečem, da si ti tudi, samo opisujem. Na žalost nima svoje pisarne, imamo samo separejčke pregrajene z 10 cm debelimi lesenimi ploščami brez vrat. Skratka vse se sliši. Ona je blazno temperamentna oseba in se večkrat s kom pogovarja, krega po telefonu in to nenormalno glasno, skratka moti ve druge. Smo ji že povedali (ne pomaga nič, ona pravi da taka je in da se ne bo spreminjala), tudi šefi vejo, pa nas nikakor ne odrešijo, da bi jo dali v svojo pisarno user posted image .

Se pa strinjam s tabo - lahko bi ti povedali, pa bi pač zaprla vrata ali se "kontrolirala", sploh če so to sodelavke s katerimi se razumeš.

Pejt lepo domov stisni svoje/ga otročka/e in možeka in pozabi blesave babnice.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A lahk mal potarnam ...
13.2.2009 13:01:02   
smigli
Mah, naslednjič, ko boste kofetkale, se malo pohecaj na svoj račun in povej, da ( malo v hecu, ma lo pa ne ) naj ti v prihodnje raje prej povejo, kot da se cel oddelek ukvarja s tem......

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A lahk mal potarnam ...
13.2.2009 13:03:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Me prav zanima v kakšni službi to si, da je tak kritično, da ima človek odprta vrata!?

Da je človek lahko tako glasen v pisarni da moti vse!? Ali je kaj drugega v ozadju?


Jah men tud to ni jasno.
Mislm, pr nas bi znoreli, k mamo pisarne sam s steklom pregrajene, vrata skoz odprta, slišiš skor soseda kk dihauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A lahk mal potarnam ...
13.2.2009 13:07:16   
muška
šit no, jaz sem klavstrofobična in ni šans, da bi imela zaprta vrata neke mini pisarnice. Še v bajti imam zaprta vrata samo od stopnišča in vhodnih vrat, vse ostalo je na stežaj odprto - tudi kopalnica.

Drugače pa res ne jim zamerit, oz. ne pokaži, da si prozadeta. Obrni na šalo vse jih bo bolj dotolklo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A lahk mal potarnam ...
13.2.2009 14:04:05   
Lalica1
Mi pa mamo pisarno v enem cel zgornji štuk in smo štirje. Pa me noben ne moti, čeprav sem mislila, da bo tudi pri nas kaj takega. Je pa res, da smo dobili novega sodelavca, ki je poslušal glasbo in med pogovorm kar kričal v telefon, pa mu je sodelavka pač omenila, da tega pri nas ni, ker tukaj delamo. Se je pa revež odselil v spodnji štuk in sedaj tudi tam obračajo oči za njim. Sicer pa nismo nič haklig na kakšen šum, močno tipkanje,... se tega tako navadiš, da potem niti ne slišiš.

Vsekakor pa se mi ne zdi fer, da se sodelavci med sabo ne pogovorijo. Lahko bi ti povedali, ker se ti pač tega nisi zavedala... Kakšno pikro jim pa le pusti user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A lahk mal potarnam ...
13.2.2009 21:41:17   
Rožica I
Ti kar potarnaj na glas user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image !
Imaš vso pravico, glede na to s kakim folkom delaš!

Ampak pravijo, da se vse vrača in vse plača, tako da bodo tvoji tožniki tudi kdaj na vrsti user posted image . (Ali pa ne, itak so kaznovani že s tem, da so takšni, kot so user posted image !)

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A lahk mal potarnam ...
13.2.2009 22:10:52   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: timoteja

Mislim, halo??? A so ljudje še sploh normalni, al pa jst tolk čudna.



Ne, niso več normalni. Na splošno hočejo, da je vse po njihovo, se ekstremno egocentrični, vsak ki ni njim popolnoma enak je čuden, so paranoični in si domišljajo reči in obračajo besede... skratka, taki pač so. Sprejmi jih take in se ne sekiraj. Tole ni nekaj kar bi bilo življenjskega pomena in pove veliko o njih pa bore malo o tebi. Škoda je samo, da imaš opravka s take sorte čudaki. Eni so taki, ki so si to domislili kolk je to grozno da imaš odprta vrata in kao špijoniraš (ja, kritizerski zakompleksani ljudje pač) in drugi, ki so nasedli njihovi propagandi (kar pove veliko o njihovi samozavesti in samostojnem razmišljanju). Tele druge se še da ozdravit, prvi so pa brezupni primerki ponavadi. Aja, skoraj v vsaki službi, ki premore nekaj 10 ljudi, naletiš na podobne primerke. Četudi prva leta misliš, kako je v tvoji službi fajn, sčasoma pogruntaš ljudi. "Ima svakojakih".

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A lahk mal potarnam ...
13.2.2009 22:28:03   
Anonimen
No, podoben kolektiv je bil moj bivši. Ker mora pri nas vsake toliko časa it nekdo na dopust sem vprašala, če katera gre. Bilo pa je to za šolske počitnice. Polovica jih je odkimal, polovica  pa jih je gledala skozi okno, kot da se jih ne tiče. Na dopust se javim, da grem jaz. Sodelavka, ki mi je marsikdaj reportirala stvari mi je rekla, kako vsake toliko časa vzamejo v roke službeno razdelitev in opravljajo, kako grem jaz lahko na dopust v času počitnic, one pa revce niso mogle it nikoli....Me je ena zamenjala v turnusu, da sem lahko šla na izpit, ko sem delala ob delu šolo. Ni hotela vračila, čeprav sem ji ponujala zato celo delovno soboto. Za hrbtom me je pa opravljala, kako sem ji dolžna vrniti ta turnus, pa ji ga še nisem . user posted image Pa še bi lahko naštevala. Za omilitev tvoje slabe volje Timoteja, da nisi edina med takimi ljudmi. user posted image

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A lahk mal potarnam ...
14.2.2009 2:35:24   
mamalada
O, decembrka, kako mi je vse to znano. Kolektiv samih babnic, turnus, sobote... Pa dopusti med prazniki in med počitnicami, pa: ona je to naredila, pa: ona pa tega ni naredila... Na žalost to ni moj bivši kolektiv ampak moj zdajšnji. In kot kaže, še dolgo ne bo moj bivši. 
Včasih me tako znervira..., ko pa sem kak vikend doma, si z malo časovne distance rečem: mater so glupe, pa jaz tudi, ko se zaradi tega sekiram...

PS: ne, nisem čudna, delam nočni šiht.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A lahk mal potarnam ...
14.2.2009 8:56:37   
hrchy
OMG a tak folk obstaja????

sej zdej jest ne vem, a mam sreco, da se mi s takim folkom v zivljenju se ni bilo treba ukvarjat, al sem pa super-ignorantska in jih ne opazim... no mogoce me pa ful opravljajo pa mi noben ne pove.

kriza!

(odgovor članu mamalada)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A lahk mal potarnam ...
14.2.2009 21:47:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamalada

O, decembrka, kako mi je vse to znano. Kolektiv samih babnic, turnus, sobote... Pa dopusti med prazniki in med počitnicami, pa: ona je to naredila, pa: ona pa tega ni naredila... Na žalost to ni moj bivši kolektiv ampak moj zdajšnji. In kot kaže, še dolgo ne bo moj bivši. 
Včasih me tako znervira..., ko pa sem kak vikend doma, si z malo časovne distance rečem: mater so glupe, pa jaz tudi, ko se zaradi tega sekiram...

PS: ne, nisem čudna, delam nočni šiht.


To so ljudje, ki jim nikoli nič ni prav. Nikoli.

(odgovor članu mamalada)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?