|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A lahko mleko spremeni okus?
30.10.2007 16:40:04   
žarnica
No,tako je... DAnes sem se zbudila s krči v trebuhu in drisko ter že cel dan mi  gre na bruhanje, posledično tudi  nič ne spravim vase. Hčerka se že od zjutraj prav histerično joče,ko se podoji in že med samim podojem,potisne bradavico ven in noče več vleč.user posted image Pa še krče ima potem,jedla pa nisem ničesar,razen kosa kruha. Zdaj pa ne vem,če sem staknila kakšno virozo,je možno,da mleko spremeni okus? Ker po podoju sem ji naredila še 60 ml prilagojenega mleka,pa je vse pojedla.user posted image Torej je lačna,dojit se pa noče.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A lahko mleko spremeni okus?
30.10.2007 18:20:08   
muki1
Mi smo lani vsi imeli trebušno virozo, tudi jaz, pa se je hčerka dojila. Morda pa ne teče mleko, če nisi nič jedla, pa bruhaš in driskaš, ga pač ni danes dovolj na zalogi. user posted image

Upam, da čimprej ozdraviš in se zadeve vrnejo na stare tirnice user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A lahko mleko spremeni okus?
30.10.2007 18:45:26   
Naja30
Ja, mogoče ga imaš premalo. Baje se spremeni okus, ko ženska zanosi, da bi se pa drugače, ša ne vem.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A lahko mleko spremeni okus?
30.10.2007 19:41:01   
žarnica
hvala,punci. MAla še vedno noče jest na dojki, oz. malo potegne,pol  pa začne jokat,tako da je verjetno res premalo mleka danes. Zdaj je spet dobila dodatek, jaz sem nekaj pojedla (prepečenec) in upam,da se bova,ko se zbudi,spet lahko dojili.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A lahko mleko spremeni okus?
30.10.2007 19:42:50   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: žarnica

hvala,punci. MAla še vedno noče jest na dojki, oz. malo potegne,pol  pa začne jokat,tako da je verjetno res premalo mleka danes. Zdaj je spet dobila dodatek, jaz sem nekaj pojedla (prepečenec) in upam,da se bova,ko se zbudi,spet lahko dojili.


Počivaj, počivaj in še enkrat počivaj!!

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A lahko mleko spremeni okus?
30.10.2007 22:46:18   
solatja
oja, mleko definitivno spremeni okus. jaz sem enkrat jedla nekaj zelo slanega in sem potem iz firbca poskusila eno kapljico in je bilo tudi mleko slano. ampak fročka se ni nič pritoževala. je pa res, da je takrat že skoraj polno jedla gosto hrano.
ti se pa čimprej nazaj sestavi!! user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A lahko mleko spremeni okus?
31.10.2007 7:29:02   
Lunca1
Pri meni je mleko čez nekaj časa na eni strani postalo slano in posledično tamala seveda ni hotela več vlečt na tisti strani. Upam da bo zdaj v drugo vse v redu. Drugače pa probaj kapljico mleka dat v usta pa boš videla.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A lahko mleko spremeni okus?
31.10.2007 9:49:05   
žarnica
no,ponoči je bilo vse ok in je veselo vlekla, tako da nevem kaj ji je bilo čez dan.user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?