|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Absolventke-nosečke....
14.2.2006 11:23:38   
Anonimen
.....a mi lahko prosim še enkrat razložite zadevo?Vem da ste že 100x obdelale to temo, pa je ne najdem......
Meni oktobra poteče status absolventa.Če npr. junija zanosim,ne morem dat več prošnje za podaljšanje statusa,al lahko?user posted image Ker če sem jaz prav razumela, ti status podaljšajo samo če rodiš znotraj študijskega leta (se pravi če bi rodila letos, do oktobra).Ma kako že to deluje??

Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Absolventke-nosečke....
14.2.2006 11:54:39   
Abby
Na PefMB ti podaljšajo abs mislilm da 1 leto (?) za vsakega živorojenega otroka. Za nosečnost pa samo, če je rizična, ne glede na izid. Najbolje, da preveriš v statutu univerze.

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Absolventke-nosečke....
14.2.2006 13:59:38   
Anonimen
Če si vpisana na Univerzi v MB, ti podaljšajo eno leto za vsakega živorojenega otroka. Če si noseča, ko ti status poteče, bi ti tudi podaljšali, vsaj pri nas.
Mislim, da za LJ velja enako, je pa njihova "dobrota" odvisna od fakultete do fakultete.user posted image

(odgovor članu Abby)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Absolventke-nosečke....
14.2.2006 17:55:18   
mia-2
Bi blo dobro če bi se pozanimala na tvojem faksu.Ker verjetno je povsod drugače.Ampak sej je vseeno če diplomiraš in se na zavod prijaviš boš vsaj en denar dobila-ker na štipendijo lohk kr pozabiš-so škrti kot hudič!Moji kolegici v Lj niso podaljšali zaradi nosečnosti- sam informativno.So ji sporočili da bi ji podaljšali samo če bi že rodila oz. če bi bla že čist na koncu nosečnosti.Razen če je rizična potem ti pa podaljšajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?